Sari la conținut

ALEXANDRA ... REVENIRE IN FORMA MAXIMA GARANTAT -0731061152


Postări Recomandate

Am facut recenzie in trecut Alexandrei dar ii voi mai face inca una acum.

Am vazut multe ironii la adresa ei si glume ieftine...nu stiu fratilor ce experienta ati avut voi cu ea dar eu merg la ea de aproape 3 ani si a fost tot timpul corecta fata de mine si foarte receptiva ai deschisa la fanteziile avute.

De obicei ma duc la ea pt oralul care il face, nefiind interesat de anal.E adevarat ca locatiile care le a avut nu o avantajau foarte mult dar pana la urma cu ce te incalzeste un apartament de lux daca fata nu este in stare nici sa ti o scoale cum trebuie.

Nu stiu cu alti vizitatori cum s a purtat, eu nu am ce sa ii reprosez...e clar ca depinde pana la urma si de noi cum ne purtam cu fetele.

 

Noua locatie este pe langa sensul giratoriu la langa Primo la un parter de bloc.

Baia nu am vizitat o ca venisem pregatit de acasa.

Alexandra a mai luat cateva kg fata de cum o stiam dar oralul a ramas la fel.Adanc si umed, o scuipa, o linge si o suge bine de tot.Stie sa alterneze ritmurile si se uita in ochii tai cu o privire perversa.Acorda atentie si la accesorii in aceeasi maniera cu lins si scuipat.O ia aproape pe toata in gura pana se inneaca.

Am stat un numar.Door to door aprox 45 min cu tot cu socializare.

Halat 100 nr / 200 ora

Fk da

Cim da

Cof da

 

De fiecare data cand am vizitat o am primit acelasi tratament ea stiind de la inceput cum vreau si ce imi place.Nu pot sa bag mana in foc ca toti vor primi acelasi lucru...cum am mai zis..depinde si de fiecare persoana in parte , de educatie temperament etc.

Pt mine este de revenit oricand.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta Brotacei
  • Oras:Constanta Brotacei

Am facut recenzie in trecut Alexandrei dar ii voi mai face inca una acum.

Am vazut multe ironii la adresa ei si glume ieftine...nu stiu fratilor ce experienta ati avut voi cu ea dar eu merg la ea de aproape 3 ani si a fost tot timpul corecta fata de mine si foarte receptiva ai deschisa la fanteziile avute.

De obicei ma duc la ea pt oralul care il face, nefiind interesat de anal.E adevarat ca locatiile care le a avut nu o avantajau foarte mult dar pana la urma cu ce te incalzeste un apartament de lux daca fata nu este in stare nici sa ti o scoale cum trebuie.

Nu stiu cu alti vizitatori cum s a purtat, eu nu am ce sa ii reprosez...e clar ca depinde pana la urma si de noi cum ne purtam cu fetele.

Noua locatie este pe langa sensul giratoriu la langa Primo la un parter de bloc.

Baia nu am vizitat o ca venisem pregatit de acasa.

Alexandra a mai luat cateva kg fata de cum o stiam dar oralul a ramas la fel.Adanc si umed, o scuipa, o linge si o suge bine de tot.Stie sa alterneze ritmurile si se uita in ochii tai cu o privire perversa.Acorda atentie si la accesorii in aceeasi maniera cu lins si scuipat.O ia aproape pe toata in gura pana se inneaca.

Am stat un numar.Door to door aprox 45 min cu tot cu socializare.

Halat 100 nr / 200 ora

Fk da

Cim da

Cof da

De fiecare data cand am vizitat o am primit acelasi tratament ea stiind de la inceput cum vreau si ce imi place.Nu pot sa bag mana in foc ca toti vor primi acelasi lucru...cum am mai zis..depinde si de fiecare persoana in parte , de educatie temperament etc.

Pt mine este de revenit oricand.

Te sărut dulce iti doresc o seara minunata ....pupicii
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta Brotacei
  • Oras:Constanta Brotacei

Fatah...io ti ştu pi tini di cind ierai mică si ânciepatoare...asa ca iti put spuni sincer di tăt...tioi cam ângrasat !!! Puni curu si da jos o leaca din sunculitili cieli !!!

;)

Fata nu cred ca este problema ta daca m-am îngrășat sau nu si nu stiu de unde ma cunosti tu pe mine
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fatah...ai driptate...nui probliema mia ca tioi ângrasat tu. Dara di stiut...io ti stu pi tini si pi pretina ta din prima saptamina di cind oti aterizat ân Constanta si aviati locatia la Cazino !!!

 

Dara kear nu contiaza astea...io team zis preteneste...nu vriei sa auzi...ie ok...nuti moi zic nimica. Baga an tini an continuare !!!

 

Sa ai pofta !!!

 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...