Sari la conținut

Andreea-0748 328 879


Postări Recomandate

  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea

0748 328 879 - Andreea

sani,corp frumos,20 de ani -1,75,55 kg,sani mari-frumosi.

halatul 200/fin - eu am dat 300/h

 

Ce pot sa spun mai mult.Fata facea asta de ceva timp pe baza de recomandare.Apoi a rugat un client sa posteze pe forum nr ei de telefon.Si astfel am ajuns la ea.
Am stabilit ora de intalnire si tariful (300 lei/ora).
A sosit la ora stabilita,a facut un dus si am trecut la treaba.Saruturi,maingaieri si,deodata.....a trecut la oral.L-a inghitit pe gogu fara sa ramana nimic pe afara.Chiar se pricepe la DEEP.Nu ma laud ca sunt dotat exagerat,dar nici sub medie.Am terminat in gura ei.

Tura 2 a inceput la fel continuand cu schimbari de pozitie(la csre nu a comentat deloc).Am finalizat pe la spate....ii place pozitia asta.Si ii place sa o palmuiesti peste fund!

Din nefericire nu are poze pe site.Poate o sa o conving data viitoare sa ma lase sa ii fac o poza.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Oras:Ramnicu Valcea

Eu unu am incercat si pot sa spun ca e SUPER..... un oral de vis.Fata se deplaseaza numai la pensiune sau hotel.Atitudine deschisa .O persoana cu care poti si vorbi si glumi si cu un fizic placut.Recomand cu incredere

Link spre comentariu
  • Telefon: pavel_lotru
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Telefon: pavel_lotru
  • Oras:Ramnicu Valcea

Am vorbit astazi cu Andreea.Nu s-a retras.Inca profeseaza.

Salut   "sex_valcea"! Am deschis si eu un topic....te rog mult sa te uiti si sa-mi spui si mie daca este una si aceiasi gagica! Multumesc mult! PS daca nu este te rog da-mi si mie pe mail un nume pentru a o suna pe aceasta domnisoara(ai zis ca lucreaza pe baza de recomandare) [email protected].

Multumesc mult! 

Link spre comentariu

Stimati oameni buni de toate varstele,

Asta seara am fost la domnisoara Andreea, locatie hotel Malia, 300 lei halatu o ora, 200 Lei, 30 min.

Am optat pt o ora.

Andreea, o brunet cu ochii albastrii, sanii mari, fundulet obraznic, talie mica, e ce trebuie. Asa, sa trecem mai departe, a venit in camera, am schimbat cateva vorbe, am fumat o tigara dupa care ne-am apucat de treaba.

Preludiu frumos, m-a facut sa ma simt foarte bine dupa care a inceput cu un oral efectuat foarte bine inclusive deep. Mi-au intrat sandalele la apa :))).

Finalizare CIM, excelent, m-a topit destul de rapid la primul numar.

Am mers, ne-am spalat dupa care iar am luat o pauza de o tigara. Am mai discutat, ne-am intors in pat, am inceput sa o sarut pe gat, pe sani si am observant ca se cam gandila in zona coapselor asa ca nu am insistat prea mult ca sa nu creez vre-un discomfort.

Am trecut la numarul doi care a inceput printr-un oral dupa care am trecut la treaba. Din nou am terminat destul de rapid.

Ca urmare, merita toata atentia domnisoara Andreea, eu unu o sa revin cu siguranta.

 

Multumesc Dany, daca nu spuneam ca sunt din partea ta, probabil inca ma intrebam cum e :)). Sa traiti !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

a rugat un client sa posteze pe forum nr ei de telefon.Si astfel am ajuns la ea.

 

???????

 

Am vb si eu la domnisoara, a ramas sa ne vedem pe seara. Am spus ca sun din partea lui Dany si a fost ok. Revin cu recenzia diseara, pe la ora 21:00 ar trebui sa ma intalnesc cu ea.

 

 

trebuie neaparat sa spun ca sunt din partea cuiva ca sa fiu acceptat?

Teoretic nu, practic...

Link spre comentariu

  • Oras:in pasarica mai tot timpul
  • Oras:in pasarica mai tot timpul

Chiar nu ne poate ajuta nimeni cu o informatie despre domnisoara? Am fost la ea acum ceva vreme, si sincer, de ce sa va mint?! as mai merge :)))

 

 

Multumesc - MRG

fata e in bucuresti si nu cred ca mai activeaza. am profilul ei de fb si se pare ca e cuminte si aproape maritata. in concluzie cred ca am pierdut-o si pe asta. pacat era buna rau.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...