Sari la conținut

Andreea ts 0731228302


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pe mine m-au injurat unii de pe aici dar chiar si asa n-o sa neg niciodata faptul ca imi plac pozele voastre, nu sunt homosexual si nici nu as incerca cu un transexual dar imi plac pozele voastre pentru ca imi plac oamenii, oamenii sunt frumosi si unici, diferiti unul de celalalt.

Felicitari, pozele tale sunt interesante, am vazut o parte din ele.

In primele 2 poze oricum o dai parca tot un barbat vezi in ele, se vede din masivitatea muschilor. Felicitari pentru poze.

EDIT: Vazut toate pozele, o seara buna.

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

pe mine m-au injurat unii de pe aici dar chiar si asa n-o sa neg niciodata faptul ca imi plac pozele voastre, nu sunt homosexual si nici nu as incerca cu un transexual dar imi plac pozele voastre pentru ca imi plac oamenii, oamenii sunt frumosi si unici, diferiti unul de celalalt.

Felicitari, pozele tale sunt interesante, am vazut o parte din ele.

In primele 2 poze oricum o dai parca tot un barbat vezi in ele, se vede din masivitatea muschilor. Felicitari pentru poze.

EDIT: Vazut toate pozele, o seara buna.

sa readuc aminte ... pozele mele nus editate  ... asa ca e ceva normal sa se vada toate trasaturile ... iar noi transsexualele nu suntem numite gay sau homosexuale .. doar atunci cand ne vom culca cu o femeie suntem numite lezbi .... o seara buna  ... eu ma plac asa cum sunt

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

va salut, acum cateva luni am felicitat un transexual pentru un set de poze si s-au trezit unii sa ma injure ca la usa cortului, sa ma acuze ca sunt homosexual, eu le-am replicat ca numai in Rusia si Ucraina mai gasesti mentalitati din astea, nu in Europa civilivata. Imi plac oamenii, indeferent de orientarea sexuala, de varsta sau de modul cum gandesc. Din acest motiv ma justific mereu, Edgar. 

Spor la treaba Andreea si la banuti. Si eu va plac asa cum sunteti.

PS: am vrut doar sa spun ca in primele doua poze se vede puterea masculina dupa masivitatea muschilor, fara nicio aluzie sau intentie de a jigni.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...