Sari la conținut

Andreea ts 0731228302


Postări Recomandate

  • Oras:UK
  • Oras:UK

.... dar chiar nu ma intereseaza de celelalte .. fiecare isi face tariful cum vrea ... eu sunt eu .. iti convine bine nu .. mergi in alte parti..intai sa ma vezi in realitate apoi sa tragem concluzie cine cum arata ;) .... din cate banuiesc opservi ca nu am poze tazate sau ...editate

 Ce inseamna poze tazate?

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Zi`mi tu Corinuto ce`nseamna poze tazate, ca am intrebat titulara si mi`a raspuns foarte agresiv, si tot nu m`a lamurit =))

... bai tu asta cu agresivitatea .. te-am intrebat eu ceva? .. tu crezi ca eu sunt batuta in cap ? Crezi ca nu stiu ce inseamna a tazza sau a edita .. acum daca fac o poza mai clara asta nu inseamna ca sar si cu tazul sau photoshop pe pozele mele .. ma intereseaza cand cineva vine la mine eu sa arat mai bine ca in poze .. o seara buna si terog ocoleste tropicul meu
Link spre comentariu
  • Oras:UK
  • Oras:UK

... bai tu asta cu agresivitatea .. te-am intrebat eu ceva? .. tu crezi ca eu sunt batuta in cap ? Crezi ca nu stiu ce inseamna a tazza sau a edita .. acum daca fac o poza mai clara asta nu inseamna ca sar si cu tazul sau photoshop pe pozele mele .. ma intereseaza cand cineva vine la mine eu sa arat mai bine ca in poze .. o seara buna si terog ocoleste tropicul meu

 

Fie tratamentul hormonal va tampeste, fie sunteti tampite din`ainte. Deja, prostia, mania persecutiei si agresivitatea vad ca`i tot mai des intalnita la cele din categoria TS/TV a acestui forum. Ba! Poate tu oi sti ce inseamna "a tazza". Eu n`am auzit in viata mea de termenul asta. De aia am si intrebat cu scop INFORMATIV, CE PULA MEA INSEAMNA POZE TAZATE? Dar tu ai impresia ca te`am atacat si ai raspuns agresiv... DE AMBELE DATI! Nu degeaba te intelegi cu Costelus sourlips. Cin` se`aseamana, se aduna. Stiu ca n`o sa pricepi nimic din postarea asta. It will go straight over your head.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Fie tratamentul hormonal va tampeste, fie sunteti tampite din`ainte. Deja, prostia, mania persecutiei si agresivitatea vad ca`i tot mai des intalnita la cele din categoria TS/TV a acestui forum. Ba! Poate tu oi sti ce inseamna "a tazza". Eu n`am auzit in viata mea de termenul asta. De aia am si intrebat cu scop INFORMATIV, CE PULA MEA INSEAMNA POZE TAZATE? Dar tu ai impresia ca te`am atacat si ai raspuns agresiv... DE AMBELE DATI! Nu degeaba te intelegi cu Costelus sourlips. Cin` se`aseamana, se aduna. Stiu ca n`o sa pricepi nimic din postarea asta. It will go straight over your head.

poze tazate ... adica editate corectate  etc .... http://www.taaz.com/

Link spre comentariu

draguta  sau dragutule ... ca nici nu stiu ce esti ..... nu ma inebunit foamea   ... suceasul poate ....  nu ti-am cerut tie parerea 

Sunt eu . Si nu sunt, multumesc lui Dumnezeu, dragutul tau.

Dupa cum scrii cred ca esti de prin CET sau Poarta 6. Cred ca "suceasul" tau e in declin.

 

Nu tu esti retardata. Cei care te viziteaza cred ca sunt cei care au adevarate probleme.

Va dati seama incotro ne indreptam ?

Inteleg sa mergi la femei .

Dar la ..... nici nu stiu cum sa ii/le numesc, si sa mai si platesti ?!?

 

WTF ????????

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Adica te puteai rezuma la "editate", sau "photoshopate". Nu exista termenul tazate, ala fiind doar un site(da`mi`as palme, ce site`uri au ajuns sa existe... :slap2 ). Merci de lamurire(dupa ce m`ai amenintat/jignit de doua ori...).

....Nu imi place sa ma tiganesc .. o zi frumoasa ..
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...