Sari la conținut

Andra 0733.851.009


Postări Recomandate

  • Oras:ici-colo
  • Oras:ici-colo

Am fost de vreo 2 ori la Andra. E destul de ok, amabila. F buna pt un Fast fuck. Un mare minus pe parte de curățenie. Prosopul mirosea destul de rau, cada nu era f curată și cearșaful de pe pat avea ceva pete dubioase

Am fost si dimineata la 10 si seara la 22, apartamentul era curat, patul la fel, baia si mi s-a oferit prosop curat si asta de fiecare data. Nu inteleg la altii cum sunt experiente total diferite.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut ! Am vizitat o pe Andra pe la sf lui Noiembrie si revin cu poezia ( recenzia ) .

 

Programare whatapp respectata.

 

Locatia: 8.75 > curatel un catelus care a marait la mn la sfarsit:))))))

 

ON: 9 bun. soft nici prea umed nici uscat si cu atentia la bilute , deep > mi a placut.

 

NP : 8.75 parca putin prea slim , la doggy un kg in plus pe fund ar fi facut totul mult mai misto.

 

 

Recomandare : da pentru programul de noapte unde este printre cele mai ok .

 

Si o poveste amuzanta care mi s a intamplat cu Andra si iti multumesc pe calea asta m ai facut sa ma simt f bine . Cand am intrat la ea a vrut sa imi ceara bulettinul :))))))))) :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  sunt eu tanar dar nici fata de **spam editat** nu cred ca am .....Inseaman ca tigarile si alcoolul nu m au afectat asa mult:)))))))

 

 

Bafta la pizda si pariuri!

  • Like 17
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...