Sari la conținut

Andra 0733.851.009


Postări Recomandate

Am vizitat-o azi pe Andra si vrea sa mentionez cateva lucruri. Nu dau note pentru ca nu cred ca este relevant.

Locatie: in centrul orasului, relativ aproape de metrou. Are un catel simpatic si micut care nu prea ma placea  :laugh2 Politicoasa si sociabila,m-a servit cu niste apa si pepsi cu lamaie :pepsi 

Aspect: Este o bruneta subtire cu niste sani foarte frumosi si mari (pentru silueta ei) Tatuajele sunt un alt plus. In general prefer fetele cu mai multa sunculita :laugh2 ...dar nah....chestie de gusturi / preferinte personale etc...

Sexul in sine: Desi mi s-a parut rece la inceput (gen pune banii aici si mars la baie)....dupa ce m-am spalat....lucrurile s-au schimbat in bine. Cateva sarutari :kiss3, un mic FK, mangaieri si un oral bine facut. La sexul in sine mi-a placut cum se misca cand este deasupra ta....stie sa o calareasca :atm 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat-o azi pe Andra si vrea sa mentionez cateva lucruri. Nu dau note pentru ca nu cred ca este relevant.[/size]

 

Locatie: in centrul orasului, relativ aproape de metrou. Are un catel simpatic si micut care nu prea ma placea  :laugh2[/size] Politicoasa si sociabila,m-a servit cu niste apa si pepsi cu lamaie :pepsi[/size] [/size]

Aspect: Este o bruneta subtire cu niste sani foarte frumosi si mari (pentru silueta ei) Tatuajele sunt un alt plus. In general prefer fetele cu mai multa sunculita :laugh2[/size] [/size]...dar nah....chestie de gusturi / preferinte personale etc...[/size]

Sexul in sine: Desi mi s-a parut rece la inceput (gen pune banii aici si mars la baie)....dupa ce m-am spalat....lucrurile s-au schimbat in bine. [/size]Cateva sarutari :kiss3, un mic[/size] [/size]FK, mangaieri si un oral bine facut. La sexul in sine mi-a placut cum se misca cand este deasupra ta....stie sa o calareasca :atm[/size] [/size]

Bună,multumesc pt vizita și recenzie.

Sa ști ca nu sunt rece...dar nu îmi place sa fiu de fata când va umblați în portofel..de asta am și plecat din camera.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...