Sari la conținut

Andra 0733.851.009


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Verifică-i postările, nu mai aștepta mură-n gură.

Știu ca ai boală pe Andra, dar asta nu înseamnă că orice imbecil care postează ce vrea pula lui pe forumul asta de căcat are dreptate.

Vezi cazul tău...

Te referi la userul simipreda90?

Poate asta intreba colegu only .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Verifică-i postările, nu mai aștepta mură-n gură.

Știu ca ai boală pe Andra, dar asta nu înseamnă că orice imbecil care postează ce vrea pula lui pe forumul asta de căcat are dreptate.

Vezi cazul tău...

Ce boala am eu pe Andra cocos??

Am foat la ea, am spus ca nu mi-a placut ,si nu o recomand!atat,ce boala sa am pe ea??nu iti convine ce am scris despre ea?vezi ca dai altceva de inteles!

In rest o zi bina sa ai!!

Ps:gandeste inainte sa scrii!!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Neata tuturor. Am fost si eu la domnisoara andra. Cand am intrat in casa erau 2 catelusi draguti si inca o fata blonda pe canapea. Nu am intrebat daca presteaza si ea. Am stat 5 min de vb despre catelusi apoi m-a invitat sa fac dush dar tocmai ce eram imbaiat de acasa. Am mers in dormitor am scos banutii ( ca de fiecare data 150 daca vreau oral fara prezervativ caci altfel era 100 finalizarea). M-am intins in pat , ma sarutat de la piept in jos a trecut la un oral belea cu deep si a trebuit sa o dau la o parte ca terminam la oral si fata a crezut ca m-a muscat. I-am zis ca nu, doar ca numai rezistam eu. Ca a specificat ca isi face dantura si nu simte daca musca. In fine apoi caprioara si terminat. Notele mele sunt 10 la corp 10 la oral 10 normal. Imi place maxim. Doar ca atunci cand a inceput oralul nu am apucat sa o sarut ca a inceput de la piept in jos. Si lafel nu am apucat sa ii gust pasarica ca nu era in pozitie pt asa ceva. Dar as fi vrut. Chiar ma gandeam ca nu vrea sa faca astea 2 treburi sau poate cere bani in plus. Momentan inca nu stiu. Data viitoare trebuie sa ii spun direct ca la prima intalnire cu o fata din liceu. "Ne sarutam si noi? " :))) sau, pot sa gust din desertul tau?? :))) in rest totul ca la carte.

Este draguta tipa? De etnie?:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...