Sari la conținut

0747375782


muresfan

Postări Recomandate

Vizitator intimul
Reputație: 0

Am vorbit si eu cu doamna la telefon. La 70 RON e noul pret, serviciile sunt cele de mai sus in interval orar zilnic 8-22.Are in jur de 50 ani doamna,inca nu am trecut pe la ea,dar intentionez asta in urmatoarele ore.

Link spre comentariu
Vizitator intimul
Reputație: 0

Am vorbit si eu cu doamna la telefon. La 70 RON e noul pret, serviciile sunt cele de mai sus in interval orar zilnic 8-22.Are in jur de 50 ani doamna,inca nu am trecut pe la ea,dar intentionez asta in urmatoarele ore.

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

eu am fost de 2 ori locatie garsonierele tcm apoi si-a  mutat locatia la o pensiune tot in jurul tcm.

varsta in jur de 50. 1.70 inaltimea in jur de 60 kg bruneta. am ajuns am facut dus,prosop curat,

actiunea a durat in jur de 30-45 min. am inceput cu Oral neprotejat apoi am pus caciulita si la treaba. doggy si misionar. finalizare in caciulita tarif 70, pt o decartare rapida merge

Link spre comentariu

Vizitat azi doamna:

Locatia: str. Bolyai in apropiere de casa de schimb valutar, apartament saracacios, destul de frig, tv pe Hora TV. 8/9 ca zona; 5/6 ca aspect.

Doamna in jur de 50 de ani, 1.65/55 kg sani in forma de para, epilata total, fara mirosuri. 

Oral neprotejat cu atentie la zonele adiacente 7.

Normal protejat: lady on top/misionar, geme frumos si fals, dar nu deranjant de fals. 7

Prosop curat in baie. Spalat la chiuveta, nu am testat dusul.

Atitudine ok.

Halatul 60 lei.

Door to door: 30-35 de minute

De revenit? pentru cineva amator de mature sau/si de un quick fuck+ raportul calitate/pret- da.

Daca mai doreste cineva detalii, revin cu placere.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:targu mures
  • Oras:targu mures

Colegii am fost astazi la doamna si chiar nu stiu ce ma facut sa stau pt ca de cand am vazuto nu mi'a putut place ceva la ea dar in fine, sa va zic cum a fost.... Am sunat si mia raspuns rapid (mai bine asteptam si eu si asteptau si altii dupa mine) vorbind cam sec si fara sa ma atraga vocea am facut programare si mam gandit ca inainte sa ajung la doamna sa dau o tura pe celebra strada cu doamne de pe centura. Vazand ca nu am de ales am mers la doamna, am sunato si ma indrumat spre locatie! Foarte saracacioasa locatie si cu miros de tigara, caldut in camera dar doar acolo. La actiune mai bine ma abtin pentru ca desi folosesc gel de dush strain parca mai mult in scarba mia facut oralul! Dupa 5 min am cerut un misionar iar dupa alte 2 minute bate cineva la usa de la intrarea in casa. Doamna se scuza si merge putin pana afara si cand se intoarce ma anunta sa ma grabesc putin ca a venit urmatorul client si sa nu astepte asa mult timp. Neavand de ales m'am conformat si a trecut din nou la oral timp de vreo 3 minute. Ei in acent timp ia sunat telefonul de 5 ori si tot de atatea ori a si raspuns spunand foarte scurt sa o sune in 2 minute ca are treaba. Cu chiu cu vai am terminat mai mult la laba in gura ei! Ce dush? Ce spalat? Ce prosop? Umpic de hartie igienica si hai pa ca deja asteapta demult urmatoru client! Pai fratiloc cu asa intamplare nici la standup comedy nu ma pot duce si cred ca de banii astia mai bine mergeam si pana la vector in parcare sa vad daca e ceva frumos acolo! Hai sa dau on 5 la oral si tot 5 si la normal ca nu a facut figuri dar la atitudine nici nu ma obosesc sa ii dau nota pt ca 1 ar fi prea mult

Link spre comentariu
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra
  • Oras:Mures, Romania, Europa, Terra

Vizitat acum vreo 3 saptamani 
Locatia: zona centrala, pe str. Bolyai in apropiere de casa de schimb valutar, Nu vorbesc despre locuinta pentru ca nu m-am dus ca evaluator.
Doamna in jur de 47-52ani, ~1.70, epilata, fara mirosuri suspecte. Pentru varsta ei, arata chiar ok. 


Oral neprotejat, cu mare atentie la zonele adiacente, inclusiv un usor analingus. Nota 8,5.

Normal protejat: lady on top (se misca chiar bine), doggy si un umeri/craci unde am si terminat. 8

 

Cost: 60 lei. Pentru 100 de lei se poate cu doua finalizari.

Durata: ~40 de minute

Pentru amatori de mature si/sau de o descarcare, e de vizitat.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...