Sari la conținut

0747375782


muresfan

Postări Recomandate

  • Oras:mures
  • Oras:mures

Am fost si eu la ea anul trecut pe cand avea locatia la bocurile tcm la parter.

Locatia era cam de nota 5-6 era dezordine si mizerie.

Cand am vazuto pe tanti nu am vrut sa raman dar totusi am ramas la un oral.

Ca aspect are in jur de 50+ ani, la fata mie nu mi-a placut deloc, cam urata, la corp are carnea tare pe ea la varsta ei, sani medii si nu foarte lasati. Prestatia a fost destul de ok, a facut un oral neprotejat, cu atentie si la 00 , finoralarea se putea in gura, pe fata sau pe sani, eu am ales pe fata, i-am umplut fata, nu a comentat nimic, a asteptat sa termin dupa ce s-a si dus la baie sa se spele. Platit 40 lei, imbracat si plecat. De recomandat nu pot sa o recomand pentru ca mie nu mia placut.

Note: locatie 5

Aspect 5

Oral 8

Normal nu am facut

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Cred ca s-ar putea trece si numele doamnei la titlu(Dora).

Pentru a lamuri (si) legenda urbana a "chiriasei" am trecut prin locatie acum cateva zilei.

Programare rapida, punct ochit, punct lovit. Ostilitatile au inceput cu deja clasicul ONP. Profitand de pozitia doamnei la bancul de lucru am strecurat si eu doua degete la loc intunecat si umed, fara verdeata si mirosuri. Dupa vreo 7-8 minute in care umezeala s-a accentuat pus prezul si trecut la un lady on top fast and furious. Decartat in prez, spalat, imbracat si plecat. Am aflat ca e (din nou) singura in locatie, cealalta fata nascand intre timp.

Halatul: acelasi-60.

Salut. Poza de pe publi24 e reala?

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Salut. Din ce tin minte poza e blurata, dar da, sunt trasaturile ei. Destul de comunicativa, dar e cu toane. Uneori e setata pe fast fuck, si daca s-ar putea doar oral, alteori e mai putin agitata. Probabil depinde si de cat de mult a avut de lucru in ziua respectiva. 

Link spre comentariu

Merci de recomandare dar igrasia nu merge la"osul" meu bătrân, vreau tipe mai "coapte" ca la alea tinere mă tem că nu fac față, poate fețe, fețe

Domnul Geo va recomand sa intrati pe un site de matrimoniale care incepe cu e se termina cu z, acolo gasiti pe una viorica comes din Tg Mures are 57 de ani care nu cere mult si din ce am auzit e curata si arata destul de bine, dar tot mai bune sunt cele tinere ca luati  mai multa energie

Link spre comentariu

Domnul Geo va recomand sa intrati pe un site de matrimoniale care incepe cu e se termina cu z, acolo gasiti pe una viorica comes din Tg Mures are 57 de ani care nu cere mult si din ce am auzit e curata si arata destul de bine, dar tot mai bune sunt cele tinere ca luati  mai multa energie

Doamna lucreaza doar cu circuit inchis. Are/avea cont si prin alte parti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...