Sari la conținut

Doar cunnilingus


Postări Recomandate

Mai bine incearca sa vii sa ne cunoastem si sa ii dai peste nas apoi despre experienta avuta.

O seara frumoasa sa ai!

Îmi spui să „vin să ne cunoastem”, eu te-ntreb ce și cum, nu-mi răspunzi, îți dau și mesaj, te faci că nu-l vezi, iar apoi îmi dai block.

CUM PANA MEA, VREI „sa vin sa ne cunoastem” dacă tu nici nu-mi răspunzi, și-mi mai dai și block pe deasupra ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Îmi spui să „vin să ne cunoastem”, eu te-ntreb ce și cum, nu-mi răspunzi, îți dau și mesaj, te faci că nu-l vezi, iar apoi îmi dai block.CUM PANA MEA, VREI „sa vin sa ne cunoastem” dacă tu nici nu-mi răspunzi, și-mi mai dai și block pe deasupra ?

Invata sa vorbesti corect coerent cu subiect si predicat. Fara prune in gura si fara "cu anuntul vreau sa te ling in pizda".

Invata sa vorbesti si mai vorbim

  • Like 1
Link spre comentariu

Invata sa vorbesti corect coerent cu subiect si predicat. Fara prune in gura si fara "cu anuntul vreau sa te ling in pizda".

Invata sa vorbesti si mai vorbim

1. să ce mă ? Să vorbesc ? Dar unde am greșit doamna prefesoară de gramatik ? (probabil n-o să sesizesi cam am scris așa intenționat).

Cred că am pus și „subiect” și „predicat. E nevoie să m-apuc acum să te-nvăț gramatică, sau ? Sau dacă tot faci pe deșteapta, zi-mi măcar unde nu am pus „subiect” și „predicat”, că eu nu știam că vrei și cu analiză. Asta 1 la mână.

Și 2, ce „prune in gura” ?

3. Păi și cum atunci... dacăă nu așa ? Și eu ți-am luat cum se face la engleză întrebarea cu răspunsul (dacă știi și chiar o dai pe gramatică), am luat din ce ai spus tu.

4. să ce ? sa „invat sa vorbesc, si mai vorbim” ? Apăi scuză-mă, dar eu nu știam că ai pretenții de drept și că vrei să-ți fac analiză pe text cu subiecte și predicate.

Adică pana meaa, chiar nu-nțeleg unde am greșit. Am preluat fix cu ale tale cuvinte iar tu mi-ai dat block. Pe bunee ?

Link spre comentariu

Citeste din nou ce ai scris.

Si apoi spune-mi daca tu ai primi un client asa "interesant".

Am citit, ce ? Am greșit undeva ? Dacă tot faci atât pe deșteapta și zici că eu nu știu să scriu/vorbesc „subiect și predicat”, nu mai bine mă înveți tu ? Că văd că tot faci pe deșteapta și mă iei la mișto.

Nu știu ce nu-ți convine, adică tu să iei la mișto pe alții, dar alții să nu te ia la mișto pe tine, sau cum ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...