Sari la conținut

Doar cunnilingus


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Deci în viața mea nu cred că mai scriu pe topicul tău, pentru că voi vorbiți numai în metafore și eu nu înțeleg nimic, și când întreb ceva, mă băgați mai în ceață decât sunt.

Of

Nu trebuie sa te superi

E un forum de nebuni :)))

 

Mai bine incearca sa vii sa ne cunoastem si sa ii dai peste nas apoi despre experienta avuta.

O seara frumoasa sa ai!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

... voi vorbiți numai în metafore și eu nu înțeleg nimic ...

 

Asta mi se pare cel mai tare mod de a spune ca aici se bat campii cu gratie :D :D :D.

 

De fapt este vorba de tot forumul in ultimii ani, nu doar topicul asta. E plin de trolli si alte specii de monstruleti online, care n-au nicio treaba cu fututul sau alte activitati conexe, care se presupune ca ar fi subiectul forumului.

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Tati, dai bănuții de pomana.

Mai bine ii donezi lu' Brâncuși.

 

Sincer, nenea @evil12, ai fost vreodata, pentru orice ti-ai fi dorit tu, in vizita la Randunica? Ca daca nu, nu inteleg de ce iti dai cu presupusul. Daca da, ai putea sa argumentezi putin afirmatia. Ca eu am fost pentru epilare, de exemplu, si pentru asta crede-ma ca nu arunci deloc banii. Nici pentru altele, zic eu, dar asta este opinia mea proprie si personala dupa cateva vizite pentru diverse activitati.

 

Si pentul linistea incepatorului12 de mai sus, Irina nu este tiganca. Si daca ar fi, ce? Am vazut blonde naturale cu mai putini ani de acasa decat unele tiganci.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sincer, nenea @evil12, ai fost vreodata, pentru orice ti-ai fi dorit tu, in vizita la Randunica? Ca daca nu, nu inteleg de ce iti dai cu presupusul. Daca da, ai putea sa argumentezi putin afirmatia. Ca eu am fost pentru epilare, de exemplu, si pentru asta crede-ma ca nu arunci deloc banii. Nici pentru altele, zic eu, dar asta este opinia mea proprie si personala dupa cateva vizite pentru diverse activitati.

 

Si pentul linistea incepatorului12 de mai sus, Irina nu este tiganca. Si daca ar fi, ce? Am vazut blonde naturale cu mai putini ani de acasa decat unele tiganci.

Alexutzu, atitudinea o are de cioara borata.

Mie îmi e suficient.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ai inteles tot

Tocmai de asta am întrebat, că nu cred că am înțeles..

 

Nu trebuie sa te superi

E un forum de nebuni :)))

 

Mai bine incearca sa vii sa ne cunoastem si sa ii dai peste nas apoi despre experienta avuta.

O seara frumoasa sa ai!

 

- Păi mă supăr când eu sunt serios, iar alții au chef de caterincă, acum toată lumea are caterincă în ei, de la puștoaicele de 12 ani, și până la oameni de 50 de ani, vor și ei să impresioneze și să se dea mari, dar mai rău se fac de râs.

- Nu știu cât e „forum de nebuni”, sau de proști. Nebun poți fi când ai o anumită prestanță, când ești cineva (nu dau exemplu, ca să nu fac reclamă

 

- Eu aș încerca să vin, dar nu știu dacă mă încadrez în ce ai spus tu, sau în cerințele tale. Și nu cred că am înțeles procedura ta.

- Mulțumesc, asemenea !

Asta mi se pare cel mai tare mod de a spune ca aici se bat campii cu gratie :D :D :D.

 

De fapt este vorba de tot forumul in ultimii ani, nu doar topicul asta. E plin de trolli si alte specii de monstruleti online, care n-au nicio treaba cu activitati conexe, care se presupune ca ar fi subiectul forumului.

Să se bată câmpii, nu am nicio problemă, dar măcar să se bată pe subiect, nu pe lângă

Nu am cum să știu cum era înainte, pentru că sunt nou pe aici.

Aș dezbate mai mult, și mi-aș spune „of-urile” dar nu cred că e locul potrivit aici, că nu cred că se încadrează la titlul topicului.

Si pentul linistea incepatorului12 de mai sus, Irina nu este tiganca. Si daca ar fi, ce? Am vazut blonde naturale cu mai putini ani de acasa decat unele tiganci.

Nu cred că știu cine e aceasă „Irina” dar probabil că e cum spui tu.

„daca ar fi, ce?” ? Îți zic eu ce: Nu mai vreau să am de-aface cu asemenea oameni în niciun fel, am o părere, și nu mi-o voi schimba, eu sunt omul care nu mai crede în ce zic oamenii, poate vei zice că sunt încăpățânat. Și termin aici, că deja mă întind și nu vreau să supăr propietara topicului.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Mereu mi-a placut de Randunica pentru ca stie sa va futa meciu la toti idiotii.

Doar ca deja m-am plictisit teribil. Ei sunt prea multi si eu numai una..

Pupici!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...