Sari la conținut

Doar cunnilingus


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

La multi ani, Stapana!

 

Ati reinceput sedintele? Promotii aveti cumva daca raspunsul este afirmativ?

 

Va multumesc, sarut talpile!

Buna!

Am inceput.

Nu am promotii

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

:))) eu nu am așa ceva, tu dacă ai..

Ți-e ciudă că-ți fac reclamă negativă <_<?

Și nu, nu mi-e ciuduă și nici nu te admir

Prostul satului,ce faci tu se cheama aberatie.

Reclama negativa mi-ar putea face doar cineva care a fost la mine si a fost nemultumit de serviciile mele.

Un cacacila ofticos care abereaza pe aici ar putea cel mult sa imi tina topicul sus, nici vorba de reclama negativa.

Slava Domnului am destule recenzii care spun ca sunt super ok din punct de vedere fizic. Iar pozele mele clare si reale cu tot cu fata si nu numai au dovedit faptul ca nu sunt nici slaba nici grasa nici urara.

Hai suge-o pe alt topic. Aici devi penibil.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Prostul satului,ce faci tu se cheama aberatie.

Reclama negativa mi-ar putea face doar cineva care a fost la mine si a fost nemultumit de serviciile mele.

Un cacacila ofticos care abereaza pe aici ar putea cel mult sa imi tina topicul sus, nici vorba de reclama negativa.

Slava Domnului am destule recenzii care spun ca sunt super ok din punct de vedere fizic. Iar pozele mele clare si reale cu tot cu fata si nu numai au dovedit faptul ca nu sunt nici slaba nici grasa nici urara.

Hai suge-o pe alt topic. Aici devi penibil.

unde sunt pozele acelea ca sunt si eu curios sa te vad:). Si deasemenea sa te cunosc, intr o zi...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

unde sunt pozele acelea ca sunt si eu curios sa te vad:). Si deasemenea sa te cunosc, intr o zi...

Au fost peste tot...

Din fericire am reusit sa mai sterg din ele.

Mai pun uneori la status le whatsap dar si acolo mi-e teama ca le tot iau baietii si le pun pe unde apuca iar mie imi e greu sa fac posibila stergerea lor de peste tot.

Link spre comentariu

Prostul satului,ce faci tu se cheama aberatie.

Reclama negativa mi-ar putea face doar cineva care a fost la mine si a fost nemultumit de serviciile mele.

Un cacacila ofticos care abereaza pe aici ar putea cel mult sa imi tina topicul sus, nici vorba de reclama negativa.

Slava Domnului am destule recenzii care spun ca sunt super ok din punct de vedere fizic. Iar pozele mele clare si reale cu tot cu fata si nu numai au dovedit faptul ca nu sunt nici slaba nici grasa nici urara.

Hai suge-o pe alt topic. Aici devi penibil.

Proasta pământului ! Ce aberație am făcut ? Știi măcar ce-nseamnă ?

Cum să vină cineva la tine când tu te comporți cum te comporți :laugh2 :laugh2?! :slap2(ca toate celelalte :mellow:)

Asta o dai subtil, sau ce ? Eu nu-s ca tine să mă cac de 50 de ori pe zi cum am observat că e o obsesie pentru unii. Ești genul ăla de om care invios/oasă că se cacă altul mai mult ca tine. :laugh2. Așa e, nu mai e ce „reclamă negativă” să ți se facă că o ai deja :wink2 , miartă-mă !

Eu nu știu ce recenzii spui tu, că m-am uitat și am găsit numai proști :slap2, și nu am văzut să spună nimic de tine decât de ceva „flo**” și cam atât, decii.. nici cu fizicu, nici cu celălat nu „stai” bine. Unde „poze reale cu tot cu fata” :laugh2  :laugh2  :slap2  ? Poate pe conturile de socializare, dar nici acolo nu cred.

 

Au fost peste tot...

Din fericire am reusit sa mai sterg din ele.

Spui că „poze reale cu fata” și apoi zici că le-ai șters :slap2 :slap2 :slap2 :slap2 :slap2

 

Și degeaba ești slabă dacă-ți atârnă pielea :laugh2  ca la ăia de la televizor

Iar „urara” nu știu ce-i aia

Hai nu mai bine mi-o sugi tu :shy: <_< ? Nu știu cine-i „devi” ăsta :thinking.?”

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bai handicapatule,pe rubrica de masaj sunt cel putin 3 topice cu cel putin o suta de recenzii. Beleste ochii mai bine sau du-te in gm de pe topicurile cu mine. Poate ai gasit rubrica, te-ai uitat la sectiunea de dominare. Dupa ce ca esti idiot mai esti si tare in gura pe aici.

Si ce mm nu pricepi ca nu o sa ajungi la mine vreodata tocmai ca nu vreau eu sa ajunga la mine toti retardatii lumii.

Hai mars ca deja m-ai plictisit

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Vezi tu aici vreo recenzie de la vreun vizitator unde spune ca sunt slaba urata sau naspa?

Bai papagalule, eu vorbesc de recenzii nu de labagii care isi dau cu parerea fara sa fi fost la mine vreodata

https://nimfomane.com/forum/topic/38706-recenzii-si-informatiidetalii-reale-si-verificate-despre-epilare-la-randunica-0758609361/page-21?do=findComment&comment=5390026

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Randunica este o fata super frumoasă nu este corect sa iti dai cu parerea sa o injuri daca nu ai vazut o ,lasati femeia in pace purtativa frumoas cu ea pentru ceea ce ofera ,nu i atarna nici o piele este perfecta ,am fost de doua ori la ea si am linso pina la orgasm este sublim daca stii sa te comporți civilizat cu ea iti ofera o traire reala nu falsa ceea ce nu iti ofera nimeni pe domeniul asta toate sunt prefacute pe bani ,asa ca nu mai aruncati cu noroi in ea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Rog inchiderea acestui topic!

Acest serviciu NU MAI ESTE DISPONIBIL MOMENTAN SI NU VA FI DISPONIBIL PREA CURAND.

VA ROG NU MAI INSISTATI!

sigurele mele servicii disponibile sunt cele pe care vi le prezint pe blogul meu http://vreauepilare.blogspot.com

 

Va multumesc pt intelegere!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Femeia este foarte irascibila la acuzatii, nu stie sa staca elegant si rabufnete cu insulte, nu este calda in conversatie si daca ii ceri detalii ai pus-o😂 ca prezenta este ok dar la 100 sau 150 lei poti linge și fute.

 

Ciocane forte!💪

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Femeia este foarte irascibila la acuzatii, nu stie sa staca elegant si rabufnete cu insulte, nu este calda in conversatie si daca ii ceri detalii ai pus-o ca prezenta este ok dar la 100 sau 150 lei poti linge și fute.

 

Ciocane forte!

Că fapt divers , ai cunoscut-o ?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Femeia este foarte irascibila la acuzatii, nu stie sa staca elegant si rabufnete cu insulte, nu este calda in conversatie si daca ii ceri detalii ai pus-o ca prezenta este ok dar la 100 sau 150 lei poti linge și fute.

 

Ciocane forte!

Mars ma!

Iesi si linge si fute ce vrei!

Nu suport retardatii care nu pricep ca nu am timp de stat la taclale si detalieri.

Cu atat mai putin cu idiotii care ma plictisesc cu "ia zi dragut-o, cum iti place? Hai iubt-o zi, iti place sa ti-o ling si vreau sa iti placa sa iti dai drumul in gura mea si sa ling tot hainte rog primestema urgent ca vreau sa te satsufac". Ti se pare cunoscut?! Vrei print?!

Mars inca o data!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Că fapt divers , ai cunoscut-o ?

Ce sa cunoasca? Nu a trecut de whatsapp. Era d'ala cu detalii si cum facem ce facem. Mor pe looseri astia ratati care nu sunt capabili sa isi faca programari si apoi se dau aici ca si cum au fost si m-au pupat in cur iar eu fata rea nu le-am fost pe plac.

 

Te asigur ca nu m-a cunoscut. Inainte sa ma retrag am lucrat dooaar cu cunoscuti multa vreme. Iar de cand am revenit nu am avut absolut nici un client nou. Doar fideli si doar pe alese.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Ce sa cunoasca? Nu a trecut de whatsapp. Era d'ala cu detalii si cum facem ce facem. Mor pe looseri astia ratati care nu sunt capabili sa isi faca programari si apoi se dau aici ca si cum au fost si m-au pupat in cur iar eu fata rea nu le-am fost pe plac.

 

Te asigur ca nu m-a cunoscut. Inainte sa ma retrag am lucrat dooaar cu cunoscuti multa vreme. Iar de cand am revenit nu am avut absolut nici un client nou. Doar fideli si doar pe alese.

Tare de tot. Eu sincer i-aș fi dat cartonaș roșu fara drept de apel.

Este clar cu cine ai de-a face....

Succes !

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma uimeste tot mai mult prostia ta. Tu,o prostituata faci bloguri impui reguli..trist. Ai fost atat de penibila sa deschizi un topic in care ceri bani de la prosti sa te linga in pizda. Adica si fututi si cu banii luati ;))) Dupa care vii cu un "blog",mai exact un notepad cu niste aberatii despre seriozitate. M-am amuzat maxim. "Ce seriozitate poate avea un barbat care suna la 12 noaptea". Nu vrei si o cina la restaurant? Esti o tarfa,cu 2 mil am facur ce-am vrut din tine eu impreuna cu ceilalti 500 de confrati de pe forumul asta. Daca intre timp te-ai lasat de pacanele si cocaina d-aia proasta si ai apucat sa pui si tu 2 mii pe dreapta si acum vii cu figuri d-astea de 2 lei aici esti penibila. Nu inteleg ce pula proasta te suporta...ma rog,pestisor. Pentru bani ce nu face lumea. Eu personal te scuip in gura daca te vad. Si iti dau si 50 bani ca ti place sa fii platita.Toate tarfele au ajuns doamne. Ai uitat obraznico ce faceai prin Austria? Vai de soarta si de zilele tale..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...