Sari la conținut

Doamna matura


Postări Recomandate

  • Oras:bm
  • Oras:bm

Da GabyStil, e romanca , merge la 50 nr sau 80 combinat. Arata destul de bine si locueste in zona combinatului acolo are locatie. Si eu cand am mers pt prima data la ea am dat inapoi cand am vazut unde locueste , am sunato si i-am zis ca nu intru, dar raspunsul ei a fost vino cu incredere ca nu o sa regreti si asa a fost. De atunci sunt clentul ei fidel. 

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Da GabyStil, e romanca , merge la 50 nr sau 80 combinat. Arata destul de bine si locueste in zona combinatului acolo are locatie. Si eu cand am mers pt prima data la ea am dat inapoi cand am vazut unde locueste , am sunato si i-am zis ca nu intru, dar raspunsul ei a fost vino cu incredere ca nu o sa regreti si asa a fost. De atunci sunt clentul ei fidel. 

ok multumesc pentru detalii :hihat,da zona ii cam aiurea  

Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Stimati colegi! O cunosc si eu pe tipa;intradevar zona e cam naspa,dar chiar merita sa o vizitezi...acuma depinde de ce pretentii ai;eu cand am fost era la 50 lei O+N dar no criza s-a mai adancit stiti si voi prea bine...eu m-am lasat de serviciile ei din simplul motiv ca eu ma umezesc destul de tare mai ales la un oral executat ca lumea,dar cand am vazut-o ca se stege,mi-o sterge ca nu-i place,ca i-a o pauza sa mai respire etc.apoi mai las-o in pula de treaba.Nu ca nu se chinuie sa-ti fie pe plac...dar fiecare cu mofturile lui! In fond si la urma urmei pt.o golire merita!Sper ca ce v-am zis va vor ajuta cu ceva.Spor la "babardit"!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Am fost eu azi la ea.O doamna matura bruneta ( vopsit ) in jur de 45 de ani cam 165 si vreo 65 de kg , putina burta dar nu deranjant , pielea foarte fina si ingrijita , la fel si pasarica fara mirosuri.Locatia ( ca si bloc ) descrisa mai sus , in prima faza I-ti vine sa fugi dar tinand cont ca am fost pe la pranz am trecut peste blocul mizerabil, in schimb in garsoniera este ordine si curatenie.Am vorbit initial la telefon si mi-a spus ca este in oras si peste o ora sa o sun , dupa vreo 40 min. am primit un beep ( nu prea este ok....)ca ma asteapta, am mers ...ne-am cunoscut dupa care m-a intrebat daca raman...ne-am inteles la un oral neprotejat si un normal protejat la 100 ron. Dezbracat si purces la munca....dupa parerea mea este incepatoare...vrea , se straduieste dar nu este profesionista....mai mult asa "ca vecina de bloc"dar este ok per total...

Note:

- bloc 3,garsoniera 8

- tipa ca fizic 7

- oral - 7

- normal 7-8- cateva gemete putin fortate si probleme cu lubrifierea

- anal nu am intrebat

- GFE- se straduieste sa fie sociabila

De recomandat celor care nu au reusit sa-si convinga vecina sa stea capra.....

Succesuri.........( tel. de mai sus este valabil)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Baia-Mare
  • Oras:Baia-Mare

Bine v-am regasit dragi colegi.Avand treaba ieri prin baia mare si citind recenziile prin Baia Mare am zis sa vad si eu ce consta in intalnirea cu Domna matura.

,care dupa descriere si proportionalitatea inaltimii cu kilogramele ar trebuii sa arate bine.Am sunat,m-a indrumat unde sa ajung si am urcat la garsoniera.Blocul este intradevar dezastru,dar garsoniera este frumos aranjata si curata.Doamna este bine proportionala,are putina burtica,dar nu deranjeaza.Ea spune ca are 35 de ani dar eu zic ca are mai mult.Fiind putin pe fuga am trecut la actiune.Tariful l-am discutat la telefon,fiind 100 de lei ON+NP.Oralul acceptabil,nu face excelent ,iar la N am luat-o din spate,dand putine contrea,excitandu-se mai mult cred ca fals.Am mai discutat putin pana ne-am imbracat.A zis ca nu face de mult timp munca asta ,ca a lucrat intr-o fabrica si ca este din Salaj.S-a comportat foarte frumos cu mine si nu m-a grabit deloc.

Note:Oral 7

Normal 8.

De revenit: eu zic ca da,raportat la pret si calitate.Sper sa va fie de ajutor si celorlalti.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Salut, sunt nou pe acest site si nu sunt expert in materie de recenzii!

Am vizitat-o si eu pe doamna din anunt doar ca am ramas cu un gust amar! O sun,imi spune unde trebuie sa ajung si ne vedem! Ca infatisare lasa de dorit,burta este foarte mare,dar am zis sa incerc si eu sa vad, negociem la 80 de lei ON si NP! Incep,o suge mecanic,dupa 20 de secunde zice gata, pune prezervativul! Incep,pompez in pozitia misionar, o iau pe la spate si atunci DEZASTRU, ma loveste un miros groaznic, mi-a pierit tot cheful, nu m-am mai terminat! In timpul actului dameza tot repeta "hai termina-te odata"! Nu si-a dat silinta sa ma faca sa ma simt bine! M-a lasat neterminat si asta a fost!

Eu clar nu mai revin si va sfatuiesc si pe voi sa o evitati! Succese dese si putere in piton!

PS: baia ii groaznica,dus stricat,gel de dus lipsa,prosop curat nu am avut,slapi,etc...

Note nici nu are rost sa dau

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Vedeti stimati colegi...spuneam in relatarile din alte posturi ca eu m-am lasat de aceasta dameza tocmai din cauza "igienei" care nu intotdeauna era la superlativ...nu neaparat ca colegul "007 me" zicea ca citez" va laudati cu ce ati futut"...departe de mine acest gand; doar ca daca si eu m-am confruntat cu aceasta pb.am zis s-o las balta.Nu cred ca aveam cu ce sa ma laud si de aceea am lasat-o in pace(si cu postarea si cu vizitele) nu cred ca are rost sa-mi mananc nervii postand ceva ce nu am fost multumit...ma rog altii fac asta ....eu nu pot sa fac asa ceva daca consider ca nu ma multumeste; eu nu va indrum spre ceva la care mie personal imi pare rau de banii dati chiar daca au fost putini.

Cred ca v-am multumit si ajutat cu aceasta postare...spor la toate!

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

impins exclusiv de curiozitate am fost si la doamna matura care are preturi 100 pentru sex, care pentru dansa are intelesul de 10 minute in garsoniera care e mult peste nivelul ei, doar fast fuck, corp aiurea, burta de bere, naspa, naspa, eu am renuntat , bafta

Link spre comentariu

Vizitator jolt
Reputație: 0

In decembrie am trecut si eu  pe la doamna. Am sunat-o, a raspuns din prima, am stabilit intalnirea peste 15 minute. Pimul minus a fost ca m-a sunat peste 10 minute sa ma-ntrebe daca intarziu, ceea ce mi s-a parut nepotrivit, Am ajuns la locatia vizavi de intrarea Cuprom, zona dubioasa, ea ma astepta in usa deschisa undeva la etajul 3. Garsoniera micuta curata, impodobita cu kitchuri. In fundal televizorul merge in surdina pe un post de muzica usoara. Ea amabila, cred ca pe la vreo 45 de ani, inaltime aprox. 165cm. cu burta pronuntata, par negu vopsit. Nu prea e pe gustul meu dar, hai sa-i dau o sansa. Discutam putin, stabilim oral+normal 80 de lei. Dus rapid, prosop curat, ea dezbracata pe pat. Oralul e rezolvat din 5 miscari, un pic supt, un pic cu limba, doar la varf, abia se intareste micutul, si-mi atrage atentia ca o face neprotejat, parca trebuia sa ma simt flatat. Simteam adierea unui fast fuck, dar zic poate nu-i place oralul, meserie nu stie, sa vedem ce-o invatat-o natura. Dar ea nu monteaza prezervativ. OK. Se arunca pe spate, si incepe actiunea, nu accepta schimbarea pozitiei, ca o doare. Termin rapid, ea ajuta cu gemete false, chiar sustine si un orgasm. Achit penalizarea, ma-nbrac. La plecare ma invita sa mai revin.

Locatie: 8 zona insalubra, garsoniera curata, pat ok, prosop curat

Aspect: 6 curata, fara mirosuri, burta mare, forma cilindrica fara curburi

Servicii: 3 ON, NP facute mecanic, fara nici un interes acordat clientului, doar pozitia misionarului very fast fuck

Tarif: 80 RON negociati de la 100

Concluzie: Eu nu revin si nici nu-o recomand.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...