Sari la conținut

Marissa - Mica faptura 0760435474


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu stiu dacă din pur noroc sau soarta a făcut ca sa dau peste domnișoara in cauza, dar pot spune ca deși citisem toate paginile dedicate ei și nu aveam o perete chiar excelenta, mi-am zis sa încerc. Am sunat am stabilit întâlnirea. Am ajuns la locatie( Aqua magic) unde m-a întâmpinat o domnișoara foarte dezinvolta și de care chiar am fost impresionat in cel mai placut mod. Am stat de vorba, am fumat, făcut dus și ulterior am trecut la treaba. Nu stau sa dau detalii, dar totul a fost super ok.

Gf 9+( top 3 pt mine)

Locatie 10

Aspect fizic 9+

Oral 8-9

Normal 9

Total 200 plus 50 de lei Bonus

Sper sa revină in țara cât mai curand( eu am avut norocul sau ghinionul sa o prind in ultima zi înainte sa plece).

Nu stiu ce experiențe au avut altii cu domnișoara, dar eu pot spune ca pentru o prima întâlnire a fost mai mult decât ok.

Abia aștept sa ne revedem, pentru ca” mai avem multe de discutat” ☺️

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu stiu dacă din pur noroc sau soarta a făcut ca sa dau peste domnișoara in cauza, dar pot spune ca deși citisem toate paginile dedicate ei și nu aveam o perete chiar excelenta, mi-am zis sa încerc. Am sunat am stabilit întâlnirea. Am ajuns la locatie( Aqua magic) unde m-a întâmpinat o domnișoara foarte dezinvolta și de care chiar am fost impresionat in cel mai placut mod. Am stat de vorba, am fumat, făcut dus și ulterior am trecut la treaba. Nu stau sa dau detalii, dar totul a fost super ok.

Gf 9+( top 3 pt mine)

Locatie 10

Aspect fizic 9+

Oral 8-9

Normal 9

Total 200 plus 50 de lei Bonus

Sper sa revină in țara cât mai curand( eu am avut norocul sau ghinionul sa o prind in ultima zi înainte sa plece).

Nu stiu ce experiențe au avut altii cu domnișoara, dar eu pot spune ca pentru o prima întâlnire a fost mai mult decât ok.

Abia aștept sa ne revedem, pentru ca” mai avem multe de discutat” ☺️

:* :*

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mama ce de Marissa avem aici! Ce repede ti-au sărit slugile in ajutor! Uau! O informație utila nu stiu sa dea, dar ca sa facă spam și caterinca sunt primii! Bv! Aplauze! Doar atât puteți?! Aveam așteptări mai mari și mai multe😅

 

Ideea era ca eu am întrebat după 3 săptămâni, timp in care ea nu a mai dat semne de activitate...așa ca eu zic ca am întrebat justificat! In rest drum bun și buna pace!

Dacă nu veniți cu o informație utila, mai bine va abțineți și numai postați doar de dragul de a posta!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bine ca ai adus tu informatie utila ;) iti multumim ;)

Eu încercam sa aflu, dar in fine...sa fie ca voi :)

Ideea era sa aflu/aflam dacă domnișoara a revenit sau nu in Constanta, dar se pare ca e un lucru foarte greu de aflat;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...