Sari la conținut

Marissa - Mica faptura 0760435474


Vizitator agramat

Postări Recomandate

Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Nu merge, conturile portocalii nu se mai schimba la numarul de postari (cred), mai bine palteste cont verde, care apoi se poate schimba pe rosu :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Din pacate,mie mi-a cerut banii inainte,si nu m-a lasat sa ejaculez in gura ei..cu greu,pe piept..m-am simtit mult mai bine cu bani mai putini. Nu e rea,o recomand ..barbatilor adevarati,capabili sa o imblanzeasca..dar pe mine m-a luat cam tare.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Din pacate,mie mi-a cerut banii inainte,si nu m-a lasat sa ejaculez in gura ei..cu greu,pe piept..m-am simtit mult mai bine cu bani mai putini. Nu e rea,o recomand ..barbatilor adevarati,capabili sa o imblanzeasca..dar pe mine m-a luat cam tare.

 

Am fost de cateva ori la ea...la primele 2 vizite am finalizat pe sanii ei...apoi a acceptat si finalizare orala...

Link spre comentariu
Vizitator vali2cta
Reputație: 0

Din pacate,mie mi-a cerut banii inainte,si nu m-a lasat sa ejaculez in gura ei..cu greu,pe piept..m-am simtit mult mai bine cu bani mai putini. Nu e rea,o recomand ..barbatilor adevarati,capabili sa o imblanzeasca..dar pe mine m-a luat cam tare.

Asta cu banu' inainte nu este nici o tragedie, inainte sau dupa tot al drac este.

Cu bani mai putini.....adica 60-50-30 cat? Andreea are un pret rezonabil si raportul pret calitate este excelent.

Daca ii spui dinainte ce vrei si e de acord nu prea cred ca e genul sa nu se tina de promisiune chiar daca a luat banii.

Cu mine s-a comportat foarte bine de la prima intalnire si mai vad si alte comentarii recente foarte bune ale baietilor, unii dintre ei chiar cu state vechi si pretentii. Pai ce dracu esti tu? muiere?

Andreeo :), oi fi barbat adevarat de asta esti blanda cu mine?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Din pacate,mie mi-a cerut banii inainte,si nu m-a lasat sa ejaculez in gura ei..cu greu,pe piept..m-am simtit mult mai bine cu bani mai putini. Nu e rea,o recomand ..barbatilor adevarati,capabili sa o imblanzeasca..dar pe mine m-a luat cam tare.

:))) am inteles perfect ideea ta ! :)

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator vali2cta
Reputație: 0

Pe unde mi-ai hoinarit azi cu telefonul inchis?

Vezi ca trec iar la bile negre :P

Vezi ca si-a tras colega de apartament, Maya o cheama, ai grija cu bilele!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...