Sari la conținut

Marissa - Mica faptura 0760435474


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Cand se maresc tarifele se ridica si pretentiile clientilor nu?

Fata e frumusica, face treaba buna dar din punctul meu de vedere mai are de lucrat la capitolul igiena, si asta, inaintea fiecarui client ;) nu are rost sa zic mai multe.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Poate s-a intamplat doar la mine, nu zic ca nu se poate. Eu unul nici nu m-am prezentat cand am fost deci poate si din motivul asta :) nu pot sa zic ca a fost o experienta nasoala, ba dimpotriva, as mai merge o data. Doar sa fie mai grijulie un picuț cu igiena :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Io am linso pi fata asta deam incercat sai sterg semnu di nastere. Si iti zice Amelia ka io nu pun botu la bijboaca puturoasa.  :no2

 

Asta mica ii rea di musca. Si vaz ka a crescut bini di cind iera ea mica mica. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

eu, perfectiunea nu am atins-o, de multe ori, de foarte multe ori, poate  am gresit fata de voi  membri si imi cer scuze acum si aici. Poate de multe ori nu am raspuns, nu am onorat intalniri, am intarziat sau v-am suparat cu alte lucruri, poate nu m-am ridicat la inaltimea, asteptarilor voastre. Nu din rautate ci poate din pricina tineretii, mai am atat de multe de invatat mai mult ca sigur a lipsei de comunicare (am o mare problema in acest sens) .  am incercat sa fiu eu , sa nu joc teatru sau sa ma prefac in legatura cu ceva . unele intalniri au fost ok , altele poate nu , nu pot multumi pe toata lumea . cat despre igiena am ramas si eu putin blocata , sincer? nu vreau sa gasesc o scuza pentru asta sau sa contrazic pe cineva , poate chiar asa a fost , nu neg dar nici nu aprob . pot doar sa promit ca nu se va mai intampla ... o seara frumoasa ! 

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acasa
  • Oras:Acasa

eu, perfectiunea nu am atins-o, de multe ori, de foarte multe ori, poate  am gresit fata de voi  membri si imi cer scuze acum si aici. Poate de multe ori nu am raspuns, nu am onorat intalniri, am intarziat sau v-am suparat cu alte lucruri, poate nu m-am ridicat la inaltimea, asteptarilor voastre. Nu din rautate ci poate din pricina tineretii, mai am atat de multe de invatat mai mult ca sigur a lipsei de comunicare (am o mare problema in acest sens) .  am incercat sa fiu eu , sa nu joc teatru sau sa ma prefac in legatura cu ceva . unele intalniri au fost ok , altele poate nu , nu pot multumi pe toata lumea . cat despre igiena am ramas si eu putin blocata , sincer? nu vreau sa gasesc o scuza pentru asta sau sa contrazic pe cineva , poate chiar asa a fost , nu neg dar nici nu aprob . pot doar sa promit ca nu se va mai intampla ... o seara frumoasa ! 

Un raspuns asa cum se cuvine. Bravo!

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Un raspuns asa cum se cuvine. Bravo!

Exact! Cu raspunsul asta parca ma face sa imi retrag cuvintele :)

Chiar nu ma asteptam ;) fata asta e de luat acasa

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

eu, perfectiunea nu am atins-o, de multe ori, de foarte multe ori, poate am gresit fata de voi membri si imi cer scuze acum si aici. Poate de multe ori nu am raspuns, nu am onorat intalniri, am intarziat sau v-am suparat cu alte lucruri, poate nu m-am ridicat la inaltimea, asteptarilor voastre. Nu din rautate ci poate din pricina tineretii, mai am atat de multe de invatat mai mult ca sigur a lipsei de comunicare (am o mare problema in acest sens) . am incercat sa fiu eu , sa nu joc teatru sau sa ma prefac in legatura cu ceva . unele intalniri au fost ok , altele poate nu , nu pot multumi pe toata lumea . cat despre igiena am ramas si eu putin blocata , sincer? nu vreau sa gasesc o scuza pentru asta sau sa contrazic pe cineva , poate chiar asa a fost , nu neg dar nici nu aprob . pot doar sa promit ca nu se va mai intampla ... o seara frumoasa !

Bravo!

Ori cineva t-a invatat sa dai o asa explicatie,ori esti mai inteligenta decat credeam ca esti! Si nu glumesc!

Felicitarile mele!

Masa si "dansul"...in curand! :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...