Sari la conținut

Marissa - Mica faptura 0760435474


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

da asai

pi mini si pi tanti amelia neai prins

da cika unii o fakim intentionat,ie mai grieu di aia si alea di kear asa sunt

si ti zik io kas multi pacilea

:)

Corect. Asa este. Sunt destui, dar nu va vine greu sa ... stâlciți ”limba noastra care-i o comoara”.

Link spre comentariu
Reputație: 6826
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Corect. Asa este. Sunt destui, dar nu va vine greu sa ... stâlciți ”limba noastra care-i o comoara”.

ei nu

ii tari dificil

da prostia unora facii sa para mai usoara treba

 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Da

ai talent nene!  http://image9.spreadshirt.com/image-server/v1/compositions/20797488/views/1,width=235,height=235,appearanceId=1/Facebook---Penis-T-Shirts.jpg

 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata , dragi mei ! :*  Luna asta nu prea am stat la program , am avut ceva probleme personale . Acum am revenit !!                                   servicii : -sex oral , sex normal , masaj de relaxare , masaj erotic , mici joculete erotice , si alte fantezii .                                                                        program : 09 - 02                                                                                                                                                                                                                va astept !! :* :*            numarul : 0799550186      

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Buna dimineata , dragi mei ! :*  Luna asta nu prea am stat la program , am avut ceva probleme personale . Acum am revenit !!                                   servicii : -sex oral , sex normal , masaj de relaxare , masaj erotic , mici joculete erotice , si alte fantezii .                                                                        program : 09 - 02                                                                                                                                                                                                                va astept !! :* :*            numarul : 0799550186

 

Ne detaliezi si noua cam ce înseamnă jocurile astea erotice? Cam ce cuprind ele

Link spre comentariu
Vizitator vali2cta
Reputație: 0

Ne detaliezi si noua cam ce înseamnă jocurile astea erotice? Cam ce cuprind ele

Mi-a zis odata de un facalet in anus la client!!!

Vrei sa intri in jocurile ei erotice? poate nu-ti plac, de preferat ar trebui sa-i spui tu ce jocuri erotice vrei!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...