Sari la conținut

Marissa - Mica faptura 0760435474


Vizitator agramat

Postări Recomandate

  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

Dupa ceva timp in care nu am mai scris, aceasta "mica faptura" m-a adus in punctul de a vrea sa scriu, si dupa ceva convorbiri telefonice, ajung in apartamentul donsoarei, foarte draguta, la fel ca acum 2 ani cand am cunoscut-o, insa parca inocenta afisata la acea intalnire pare ca a disparut, eram putin dezamagit...n-o sa mai fie futaiul la fel, numai  am ce admira, imi tot repetam in cap cat am stat cu ea la taclale si cateva tigari, timpul a trecut, ma simteam ca in vizita la o veche prietena, si ajungem in dormitor, incepe cu un oral magnific, cu supt de oo, lins de coaie, fara sa-mi creeze spasme, o fingaream, in timp ce se ocupa de cicatrice, iar gemetele ei, avand gura plina, erau un stimul perfect pentru mintea mea bolnava si foarte perversa, ii intorc favorul, nu ai cum sa refuzi, are o pizda de milioane, cand stateam la tigara, isi lasa-se pasarica la vedere, asa timid, m-ai trageam cu ochiul, si imi imaginam un cheeseburger de la MC, reactioneaza exact cum ii place mintii mele, gemete, mangaieri, schimbari de ritm ale respiratiei, era un deliciu pentru cerebelul meu, cu o mana o fingaream, privirea ei senzationala, o mai ia putin in gura, si pune prezervativul, se pune capra in fata mea...Stiti, ziceam mai sus, ca parca a disparut inocenta din ea...si chestii si bla bla, dupa ce-a intrat "cici" in inspectie, BOOM!!! apare acea inocenta de care vroiam sa am parte, o vedeam cum se lasa dominata, isi desfacea picioarele cat de mult putea, o penetram cat de adanc puteam, gemetele ele, erau  iarasi un colt de rai pentru perversiunea din mine, o vedeam cum strangea cearceaful, isi baga capul in perna, mai scotea un geamat care ma mai speria, si ma scotea din hipnoza ierbii, si tot asa pana o rog sa isi apropie picioarele, si incep sa ma joc cu bucile ei, sa i le framant, sa-mi fac loc sa vad cum o penetrez cat de adanc pot, ea era sunetistul la aceasta petrecere, imi dadea tot felul de note, care ar fii pe placul si celui mai mare compozitor, insa toate cele de mai sus adunate la un loc m-au facut sa explodez in ea, in prezervativ, tremurand in ea ca un nebun....ne-am intors la tigarile noastre, continuand sa ne mai povestim pataniile din ultimul timp...

 

Acum sa fiu sincer am scris mai mult pentru a arata ca fata asta, mi se pare mie,  ca merita sa fie in top  NEAPARAT,  nu e doar o nominalizare, e o certitudine, si nu inteleg de ce nu este acolo unde ii e locul, Pisicuts, sper sa citesti aceasta postare...SPER

 

Si notele:

Marissa - 10 e frumusica tare, ochii aia negrii, si pasarica si fundul ala...

Igiena - 10 fara nici un miros dubios

Oral - 10 il face deep, il sustine, are tehnica...pacat ca nu face si finalizare orala :(

Normal - 10 e stramta rau + ca e foarte estetica si frumoasa gogoasa

Gfe - 10 am avut parte si de fk, depinde de click-ul dintre voi si ea...plm

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
kritiquews

Oral - 10 il face deep, il sustine, are tehnica...pacat ca nu face si finalizare orala  :(

 

:) Atunci inseamna ca eu sunt printre putinii norocosi...acum vreo 2 ani , cand avea locatia la Casa de cultura la etajul 3 , am avut ocazia sa finalizez in gurita ei...(se grabea sa plece undeva si nu mai avea timp sa faca iar dush)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

kritiquews

Oral - 10 il face deep, il sustine, are tehnica...pacat ca nu face si finalizare orala  :(

 

:) Atunci inseamna ca eu sunt printre putinii norocosi...acum vreo 2 ani , cand avea locatia la Casa de cultura la etajul 3 , am avut ocazia sa finalizez in gurita ei...(se grabea sa plece undeva si nu mai avea timp sa faca iar dush)

 

dau o bere ;)

Link spre comentariu

eu nu cred ca ar trebui sa te lasi de sala sau sa te ingrasi

marissa sau maritza este o fata frumoasa, cu un corp foarte sexy si cu o frizura de un sex apeal f ridicat. mi se pare ca i se poriveste perfect si imi place ca cel putin in constanta nu e o fat la nivelul ei de frumusete si servicii cu o freza de genul

 

mereu zambareata, cu un aer adolescentin care cere pula pe su zambetul ala timid

nu foarte rabdatoare la telefon si chiar mi-a explicat prost unde sta prima oara cand am vizitat-o, de imi venea sa nu mai merg, dar am trecut peste si bine am facut.

de cand am intrat in camera mi-am dat seama ca o sa fie bine si a fost!

 

ca note

locatie 10

aspect 9

igeina 10

oral 8,5 dar sunt sigur ca o sa fie mai bine, cam greu cu deepul dar e placuta rau de tot gura ei

normal 9, toate bune dar fara click

gfe: 10, se chinuie sa fie totu bine

 

de revenit da, din pacate nu prea ma potrivesc cu ea la program

Revenit la Marisssa...

Pot sa zic ca prima oara i-am dat niste note cam mari tinand cont ca diferenta dintre acum si atunci a foat atat de mare!

Terminat fizic si psihic dupa 2 numere care au durat cam 1 ora jumate. Am simtit ca va fi mai bine a 2-a oara si a fost.

Oralul si normalul au fost de 10 cu felicitari, cu multe felicitari. Umed, chiar f umed, deep, face fuck, lins peste tot. Iar normalul...nu-mi vine sa cred ca zic asta dar a depasit termenul de sex. A fost o dragoste salbatica. A simtit cum imi place, a vorbit a facut si s-a uitat la mine cum imi place!

Doar o mica imagine ca sa intelegeti de ce e in stare: la primul numar am intrebat o cum pot sa finalizez si a zis ca pe corp, dupa care a zis ca pot si CIM, dar sa o anunt. Totul spus senzual si pisiceste. Nu am mai apucat si am zis ca o sa fie la al 2 lea numar. Cand eram la treaba mica intre numere mi-a amintit de chestia asta intreband: si ziceai ca vrei finalizare orala? A avut un mod atat de sexi de a o spune incat incepuse sa mi se scoale in timp ce ma pisam :))

 

A intrat clar in topul meu personal si cred ca ar trebui sa fie si in topul orasului!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...