Sari la conținut

0758.305.944


romanasul

Postări Recomandate


Aceasta este Corina. Am vazut ca s-a amintit de ea si in primul thread din sectiunea asta. Locatia: Il PrimuTipa are 1.65m, cam asa, sanii mari si moi, fundu micut si moale. E mulatra la piele.La corp arata acceptabil, doar ca dintii sunt pusi parca la misto. In fine, per ansamblu e OK. 7/10.Pret... 150 vreo juma de ora, un numar doar, cu masaj si nu stiu ce. Eu am stat 2 numere, i-am dat 200 de ron.Face oral neprotejat fara finalizare.. cam de nota 5. Nu pune suflet in ceea ce face, nu imrpesioneaza prin nimic.La normal... "o gaura de covrig". Larga, clitoris mare. Nasol. 2/10. Nu prea statea capra, se tot tragea in jos.. cica o durea. Am tot cautat niste pozitii in care sa se simta si ea bine, dar fara succes. Pana la urma nici eu nu m-am mai simtit bine la al 2lea numar.A zis ca face si anal, e mai scump cu 100ron.Per ansamblu ii dau un 4-5/10 pentru sani. Ii dau 5/10 pentru ca vorbeste frumos, nu te grabeste... s-a straduit cat de cat (putea mai mult), telefoanele le avea pe silent, poti vorbi la o tigara cu ea.Igiena ok. Raport calitate/pret... scazut.In concluzie... in lipsa de altceva mai bun, merge.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...