Sari la conținut

!!!dama de lux!!!-0733093755


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

eu nu inteleg cum ai putut sa-mi postezi numerele mele personale. ma pute-ai intreba macar inainte sa le postezi... de acea eu cred ca tu nici macar nu mai vazut cum arat.pfff...nu crede-am ca mai exista si astfel de pers...

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Pe tine nu are cum să te deranjeze ce am scris eu aici pt ca tu nu de aici îți faci clientela!în plus eu ma adresam bărbaților, cu o experienta slaba,din punctul meu de vedere,pentru a avea idee ce găsesc la tine, draga "dama de lux":mediocritate la preț high! PS: ca sa vezi ca eu am fost la tine,nu am postat ca tu ai venit la locație cu un Ford ce avea nr. GYO ;)

Link spre comentariu

Vizitator agramat
Reputație: 0

Pe tine nu are cum să te deranjeze ce am scris eu aici pt ca tu nu de aici îți faci clientela!în plus eu ma adresam bărbaților, cu o experienta slaba,din punctul meu de vedere,pentru a avea idee ce găsesc la tine, draga "dama de lux":mediocritate la preț high! PS: ca sa vezi ca eu am fost la tine,nu am postat ca tu ai venit la locație cu un Ford ce avea nr. GYO ;)

adauga si tu la profilul tau id de mess sau contacteaza-l pe JH pe email si lasa-i id-ul tau

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...