Sari la conținut

!!!dama de lux!!!-0733093755


Postări Recomandate

  • Oras:aici
  • Oras:aici

mai am eu multe poze cu ea, dar nu am acceptul bunaciunii de a le publica.

 

 

   Nu ma duce cu gandul inspre stii tu cine. :D

Prostutii mei, ma ia asa un drag de voi =)) cum va frecati voi creierii aia imprastiati =)) norocul vostru ca nu trebuie sa raspundeti pentru "faptele" voastre.

Link spre comentariu

Prostutii mei, ma ia asa un drag de voi =)) cum va frecati voi creierii aia imprastiati =)) norocul vostru ca nu trebuie sa raspundeti pentru "faptele" voastre.

 

     Ai dreptate. La tine la Palazu nu este necesar sa raspunzi pentru faptele tale. La noi e altfel. 

Link spre comentariu

Dar tu te rujezi singur cu replicile astea!

absolut hilar sa citesti replici de mos. =))

 

   Esti atat de prost incat nici legea nu a prevazut nivelul tau. :D 

 

    P.S. Stiu ca ai inteles ca ti-ai luat-o peste bot. Partea mai proasta este ca esti limitat si nu ai cum sa poti mai mult.

Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

   Esti atat de prost incat nici legea nu a prevazut nivelul tau. :D

 

    P.S. Stiu ca ai inteles ca ti-ai luat-o peste bot. Partea mai proasta este ca esti limitat si nu ai cum sa poti mai mult.

Cum ti-am mai zis. in adancul sufletului tau stii cat de grav ti-ai luat-o si ti-o vei lua in continuare cat timp iti vei mai petrece timpul p-aci :) si tu si gasca ta urata.

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

dar o sa dispari la un moment dat! si tu si uratii tai. nu vei avea incotro,,acum inca ma joc cu voi.

adu-ti aminte ce scriam pe la inceput!

urita e ma-ta , nu noi , sic ,fraierule impiedicat.dupa ce iti umplem botul ala jegos de sperma o luam si pe ea la rind.

Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

urita e ma-ta , nu noi , sic ,fraierule impiedicat.dupa ce iti umplem botul ala jegos de sperma o luam si pe ea la rind.

tu nu numai caracterul il ai urat, esti urat si fizic.

nu te frustra uratule, dai din aia 150 euro si futi si tu.

Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

tu nu numai caracterul il ai urat, esti urat si fizic.

nu te frustra uratule, dai din aia 150 euro si futi si tu.

pe ma-ta o fut pe gratis , ca e sarmana saraca, cu un asa idiot ca tine la usa casei, ii fac si ei o bucurie.

ai ajuns sa o dai si pe ea la produs, nu-ti mai ajunge pensia pe care i-o papi?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:aici
  • Oras:aici

pe ma-ta o fut pe gratis , ca e sarmana saraca, cu un asa idiot ca tine la usa casei, ii fac si ei o bucurie.

ai ajuns sa o dai si pe ea la produs, nu-ti mai ajunge pensia pe care i-o papi?

ai di pula mea ce babalau. =)) ai dat-o-n mame! cata frustrare ai acumulat batran urat :no2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:ungaria
  • Oras:ungaria

eu nu inteleg cum ai putut sa-mi postezi numerele mele personale. ma pute-ai intreba macar inainte sa le  postezi... de acea eu cred ca tu nici macar nu mai  vazut cum arat.pfff...nu crede-am ca mai exista si astfel de pers...

Link spre comentariu
Vizitator agramat
Reputație: 0

eu nu inteleg cum ai putut sa-mi postezi numerele mele personale. ma pute-ai intreba macar inainte sa le  postezi... de acea eu cred ca tu nici macar nu mai  vazut cum arat.pfff...nu crede-am ca mai exista si astfel de pers...

Am crezut pentru un moment ca Pysy scrie de pe calculatorul tau dar mi-am dat seama ca tu ai alt stil " mai de lux"

Scrie-ne si tu mai multe randuri data viitoare, incanta-ne mai mult cu prezenta ta pe aici. 

 

 

@Pisicut doamna este testata si are si topic cu recenzii - se poate cere culoare rosie pentru contul ei?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...