Sari la conținut

Mistress Krystyna - 0734515059 / 0734.515.059


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

acum 2 ani am cumparat un sutien de la dvs a fost fantastic, ne-am intalnit pe calea dorobanti si am primit acest minunat cadou, a ramas ulterior dupa ce reveniti din state stam de vorba, apoi am plecat eu. :(

Acum am revenit, acum sunt in bucuresti, acum sunt la fel. putem relua discutia?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Până la urmă Mistress Krystyna, era parcă vorba de o revenire.....Se întâmplă sau se va întâmpla sa mai activați ? Daca da cum va putem găsi ?

Deocamdată sunt plecata din tara si activez in mai multe cluburi de profil din Europa . Dacă voi reveni în România? Nu stiu dar sti cum e Never say Never !

Link spre comentariu

Eu am vb de ceva timp cu ea (o luna cam asa) .. Activeaza dar cere 400 de euro pe sedinta... Faza e ca daca o suni sa vorbesti frumos cu ea si asa ca isi cam selecteaza persoanele si din discutia purtata la telefon... Daca vb cu ea fa un uptdate poate s-au mai schimbat preturile si asa... Si imi zicea ca uneori face filmari pt clips4sale si daca mergi la filmari e gratis... Si parerea mea e sa nu ii zici ca ai citit aici pe forum chestia asta cu selectatu si cu filmarile... Bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov
On 1/27/2020 at 3:21 PM, macbook1 said:

Eu am vb de ceva timp cu ea (o luna cam asa) .. Activeaza dar cere 400 de euro pe sedinta... Faza e ca daca o suni sa vorbesti frumos cu ea si asa ca isi cam selecteaza persoanele si din discutia purtata la telefon... Daca vb cu ea fa un uptdate poate s-au mai schimbat preturile si asa... Si imi zicea ca uneori face filmari pt clips4sale si daca mergi la filmari e gratis... Si parerea mea e sa nu ii zici ca ai citit aici pe forum chestia asta cu selectatu si cu filmarile... Bafta

400????? in tara asta sint cretine rau de tot astea,alea cunoscute de nivel mondial din tarile vestice sau america,unde sint si salarii de 10x mai mari au preturi de 100 200 300

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...