Sari la conținut

Postări Recomandate

De ceva timp imi doresc sa merg la un masaj erotic, bineinteles cu finalizare. Daca imi puteti recomanda o fata sau mai multe, de unde sa plec cu genuchii tremurand, v-as ramane recunoscator.Am tot cautat pe forum dar n-am ajuns la o concluzie.Oricum daca mai sunt doritori, putem extinde acest topic.

Link spre comentariu
De ceva timp imi doresc sa merg la un masaj erotic' date=' bineinteles cu finalizare. Daca imi puteti recomanda o fata sau mai multe, de unde sa plec cu genuchii tremurand, v-as ramane recunoscator.Am tot cautat pe forum dar n-am ajuns la o concluzie.Oricum daca mai sunt doritori, putem extinde acest topic.[/quote']Vezi ca sunt niste milfete/mature care fac masaj la prostata de pleci cu genunchii indoiti=)). Jk Eu cam am oroare de masaj erotic cand le vad atat de rutinate si atat de nepricepute. Singurul masaj care a fost cat de cat ok si pe care l-am acceptat cu greu (dupa multe insistente) a fost la Marina. Pacat insa ca nu are mainile asa delicate, oricum compenseaza prin tot ceea ce face, senzualitate etc. Mai era si o fata Eva pe AT care arata bestial dar care nu facea sex. Din pacate nu mai apare pe AT.
Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

eu zic sa incerci si la noi.pe langa masajul de relaxare, body si erotic cu finalizare prin tehnicile masajului oferim si Gpoint si masajul prostatei si o baie relaxanta in cada cu spuma si lumanari, daca esti dornit si iti place poti sa si saruti piersicuta fetei.si sunt mai mult decat convinsa ca ai toate sansele sa pleci tremurand de aici...sau cel putin vei avea parte de o finalizare intensa care te va obliga sa stai vreo 10 minute in pat ca sa nu ametesti in drumul spre dusul de final.

Link spre comentariu
eu zic sa incerci si la noi.pe langa masajul de relaxare' date=' body si erotic cu finalizare prin tehnicile masajului oferim si Gpoint si masajul prostatei si o baie relaxanta in cada cu spuma si lumanari, daca esti dornit si iti place poti sa si saruti piersicuta fetei.si sunt mai mult decat convinsa ca ai toate sansele sa pleci tremurand de aici...sau cel putin vei avea parte de o finalizare intensa care te va obliga sa stai vreo 10 minute in pat ca sa nu ametesti in drumul spre dusul de final.[/quote']Vai mama mea! Deja sa zbarlit parul pe mine numai la imaginea pe care mi-ai oferit-o in cateva cuvinte.Cred ca ma bag!
Link spre comentariu
eu zic sa incerci si la noi.pe langa masajul de relaxare' date=' body si erotic cu finalizare prin tehnicile masajului oferim si Gpoint si masajul prostatei si o baie relaxanta in cada cu spuma si lumanari, daca esti dornit si iti place poti sa si saruti piersicuta fetei.si sunt mai mult decat convinsa ca ai toate sansele sa pleci tremurand de aici...sau cel putin vei avea parte de o finalizare intensa care te va obliga sa stai vreo 10 minute in pat ca sa nu ametesti in drumul spre dusul de final.[/quote']Ti-am dat un PM:angel:
Link spre comentariu
Vizitator Irina Ruxandra
Reputație: 0

sa vedem...putem incerca urmatoarele:1. OANA - http://tantricmasaj.blogspot.com sau id oanadulcik2012 pentru masaj clasic sau masaj tantric(poti citi diferenta pe site) cu FINALIZARE PRIN MASAJ fara contact sexual , locatie garsoniera din Brancusi (programare 30 de minute inainte)2.LORENA - http://motanitza2012.blogspot.com sau id motanitza2012 pentru masaj clasic cu FINALIZARE - sex oral si normal, ambele protejate , locatie garsoniera din Brancusi (programare 30 de minute inainte)3. Andreea - http://pustoaica2012.blogspot.com sau id pustoaica2012 pentru masaj clasic cu FINALIZARE - sex oral si normal, ambele protejate , locatie Dristorului 73 (momentan)-programare 30 de minute prealabil4 High Class Massage http://masajeroticirina.blogspot.com sau id happy_end_touch pentru discutii pe mess, masaj de relaxare, body si erotic, cu finalizare prin masaj, fara contact sexual

Link spre comentariu

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
stie cineva vreun salon "legitim" (la strada) care ofera masaj normal + happy ending? (finalizare)?merci
bun venit pe forum impmarian. Te rog sa deschizi thread separat unde sa ceri recomandari.

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...