Sari la conținut

0730733289


oldboyfuck

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan

 Profilul nu e completat ca litera  legii . Haha .. as vrea sa arat tot asa si la 46 . Cred ca degeaba iti ascunzi numele real daca restul datelor le iei "din buletin" .  nu crezi? tot 100 dar fara masaj de dominare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar daca nu faci "dominare", macar daca ai fi  imbracata in catsuit din latex cat imi oferi un masaj dragastos.

 

 

 

btw:

Ti-am gasit anuntul cu ceva poze pe care nu le-ai pus pe aici, intr-adevar ,arati formidabil.......chiar daca   esti  mai mare cu  15 ani decat mine :)))

ttp://www.anuntul-erotic.ro/ea-cauta-partener/masaj-nud

http://www.anuntul-erotic.ro/ea-cauta-partener/ambianta-relaxanta

http://www.anuntul-erotic.ro/saloane-masaj-erotic/placere-absoluta-100

 

 

 

Am facut masaj erotic la un salon cu cineva mai in varsta cu 5 ani decat mine(tot la fel de inalta)....insa cu 15 ani mai mare, wow.....banuiesc ca ai acumulat o vasta experienta si m-as putea astepta la un masaj "DIVIN" care sa-mi ridice moralul. 

 

 

 

Mai astept pana apare o recenzie favorabila aici si vin si eu.  : *   :  * 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Nu stiu cum de topicul asta a strans 2 pagini si nici macar o recenzie.. Era timpul sa se sparga gheata, zic eu :)

 

Mie mi-au placut pozele si am decis ca e timpul sa vad si realitatea :) Am facut azi o programare prin sms, si am avut noroc.

Am fost anuntat din timp ca o sa mai dureze un pic, dar a fost ok, am mai pierdut putin vremea prin zona.

 

Odata ajuns la apartament am cunoscut-o pe Riana, si mi s-a confirmat ce vazusem din poze. Arata chiar foarte bine, si la corp si la fata( asta nu puteam sa vad din poze) si clar arata cu ceva ani buni mai tanara.

 

Am facut un dus corect si m-am prezentat in camera de masaj. Am inceput cu un masaj de relaxare care a fost chiar foarte bun si nu a fost facut pe fast forward doar ca sa fie bifat acolo..

A urmat cel erotic, care din punctul meu de vedere e foarte erotic, neasteptat de bun. A fost cel mai aproape de senzatiile sexului, comparabil cu Elvira care era candva la Amazonia( cine a cunoscut-o stie despre ce vorbesc) Fata a mentionat ca nu face sex asa ca nu are rost sa insistati. Pentru mine e foarte bine asa, cand merg la masaj erotic, stiu la ce sa ma astept :)

 

Ne-am despartit si mi-a ramas in cap ideea ca sigur o sa-i mai fac o vizita.

 

Note: 

 

Locatie: 9- nu e foarte modern, dar nici nu lipseste nimic. poate doar niste papuci pentru mers la baie ( eu unu nu folosesc, dar unii dintre voi da)

Aspect : 9,5- arata foarte bine, si nu doar daca tinem cont de varsta. arata bine si punct.

Masaj relaxare: 9- foarte bun

Masaj erotic : 10- de exceptie

GFE : 10

 

Concluzie: De revenit!

 

Sa fiti tari in bormasina!

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am dorit cu sinceritate sa o intalnesc pe aceasta d-ra interesanta si am cautat-o la telefon intr-o dimineata , pe la 11.00 , cand estimam ca are telefonul aproape , pentru a face programarile zilei. Mi-a raspuns robotul , si cum in general nu-mi plac robotii , m-am dus in alta parte.

Mai nou , pare a batea in retragere. Conform ultimului anunt , nu se mai declara permisiva si nu  maseaza zona intima. Cum adica , fara finalizare?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan

 Saptamana aceasta au fost niste lucrari la apa , drept urmare nu am lucrat 2 zile din lipsa de apa calda => telefon inchis .

 Nu bat in retragere  :lol:  :lol:  :lol: . Chestia e ca smecherii de la anuntul.ro sterg toate anunturile "explicite"  in care este sugerata vreo actiune erotica si care sunt postate la rubrica 'servicii diverse' sau le muta la 'saloane masaj' unde nu cred ca se mai uita atcineva decat alte fete judecand dupa numarul de apeluri primite ... in fine  serviciile au ramas aceleasi . 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Cateva postari mai sus spuneam ca dupa ce am vizitat-o pe Riana am plecat cu ideea ca o sa revin. Si am revenit, pentru ca am simtit ca mai e nevoie de un masaj a la Riana :) Cum prima vizita a avut loc acum cam 2 saptamani, nu cred ca are rost sa mai detaliez, nu prea aveau cum sa se schimbe prea multe. 

Pot doar sa spun ca de data asta m-am simtit si mai bine. Riana este o fata frumoasa si educata si o recomand cu cea mai mare caldura amatorilor de masaj erotic care se duc la masaj fara sa spere si sa insiste pentru "ceva mai mult"

 

Eu o sa mai revin cu siguranta!

 

Notele sunt aceleasi ca data trecuta, cu un plus la masajul erotic, care avea 10. acum e cam de 11 :)

 

Sa fiti tari in bormasina!

  • Like 3
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan

Pot fi sunata intre 12:00 si 20:00 . In afara acestor ore SMS .

 

Se poate cu mentiunea sa fiu anuntata de la inceput , de and se face programarea pentru  a sti cum imi organizez ulterior timpul .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan
  • Oras:Bucuresti- Mall Vitan

Parerea mea e ca daca o tipa raspunde in timpul orei in care face masaj indiferent cum arata si ce face acea persoana da dovada de cea mai crasa lipsa de respect fata de cel care a platit sa fie cu ea in timpul respectiv . Tu Alx93 oricum nu ai de unde sa stii daca eu am sau nu programare . Cred ca nu e mare smecherie sa faci ceea ce spune borat80 si altceva mai logic de atat nu prea ai ce face . 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor!

E primul meu post aici pe forum asa ca luati-ma usor daca nu fac un rewiew cum trebuie.

 

Azi am vizitat-o si eu pe Riana si nu regret deloc decizia luata. Cum a spus si borat mai sus Riana e o fata frumoasa, care nu isi arata varsta (pare cu mult mai tanara), educata si care stie sa te faca sa te simti bine si in largul tau. Masajul de relaxare si cel erotic sunt foarte bune si oferite cu tandrete si implicare din partea ei. Pentru mine a fost o experienta frumoasa si interesanta, si desi in trecut am frecventat ocazional 2-3 saloane nu am avut nicaieri un feeling placut asa cum a fost la ea. A fost implicare totala din partea ei si ca sa il citez pe Borat "a fost cel mai aproape de senzatiile sexului". Voi reveni cu placere data viitoare.

 

Si ca sa ma opres din laude urmeaza notele:

Locatie: 9

Aspect : 10

Masaj relaxare: 10 - foarte bun (m-am simtit relaxat si usor ca un fulg la plecare)

Masaj erotic : 10 - de exceptie

GFE : 10

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

In primul rand scuze ca am parazitatat forumul atat timp. De regula nu sunt prea vorbaret, dar prestatia Rianei de astazi m-a convins sa o fac.


E o tipa extraordinara, care te face sa te simti fff bine, Ce m-a impresionat in mod deosebit, in afara de prestatia sa, a fost respectul aratat fata de client. La ea, o ora, inseamna o ora:).


Note: 


Locatie: 9,5- nu lipseste nimic, un mediu placut


Aspect : 9,5- arata foarte bine


Masaj relaxare: 9- foarte bun


Masaj erotic : 10++++++- de exceptie


GFE : 10++++++++++++++++++


 


Concluzie: CLAR de revenit

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut !


Maseuzele independente vor castiga !


La concluzia asta am ajuns dupa vizita la Riana !


O fata frumoasa cu niste abilitati si miscari deosebite. Un trup superb de o flexibilitate aparte.


Masaj deosebit, atipic, absolut original. Eu unul nu am gasit elemente care ar proveni din masajele de salon.


Pot sa spun ca a fost cel mai erotic masaj de care am avut parte.


 


Loc: 9 - nu este deosebit, dar este curat 


Aspect : 9


Masaj relaxare: 9


Masaj erotic : 10 - extraordinar


Finalizare : 10 - o tehnica manuala deosebita 


GFE : 10


Cost : 100 + 20


De revenit.


  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La duduie am fost cand lucra pe racari. Totul a fost ok mai putin locatia prea intunecata si faptul ca nu s a putut si altceva in afara de maasaj , care a fost foarte ok.

Arata bine caprioara , fotografiile sant ale ei , la fata nu iese in evidenta cu nimic dar stie sa se faca placuta , stie sa intretina o conversatie , am batut si ceva apropouri ... degeaba, poate cu alta ocazie.

 

locatie  8

dama 9 , daca ne candim ca are 37 ani

masaj de relaxare 8

masaj erotic 9  , foarte dragastoasa

GFE 9

NO SEX

NO FK

 

De revenit ? probabil ca da.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La duduie am fost cand lucra pe racari. Totul a fost ok mai putin locatia prea intunecata si faptul ca nu s a putut si altceva in afara de maasaj , care a fost foarte ok.

Arata bine caprioara , fotografiile sant ale ei , la fata nu iese in evidenta cu nimic dar stie sa se faca placuta , stie sa intretina o conversatie , am batut si ceva apropouri ... degeaba, poate cu alta ocazie.

 

locatie  8

dama 9 , daca ne candim ca are 37 ani

masaj de relaxare 8

masaj erotic 9  , foarte dragastoasa

GFE 9

NO SEX

NO FK

 

De revenit ? probabil ca da.

Cum?

Nu mai face FK? 

 

 

Dar ne spunea pe aici ca face FK...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum?

Nu mai face FK? 

 

 

Dar ne spunea pe aici ca face FK...

Probabil ca acum face , am specificat ca am fost la ea cand lucra pe racari ... probabil ca atunci nu facea , desi nu am insistat  . Oricum am sa revin la ea cand o prind la telefon.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Riana manat in principal de parerile bune de aici.

 

Nu pot spune ca regret ca am facut-o dar cu siguranta nu o sa o mai fac.

 

Locatia 8 - acceptabila dar cam departe de mine

Fata 8 - facand media intre o fata de 9 si un corp de 7

Masaj de relaxare 8,5 - bun dar mi-ar fi placut sa fie putin mai tare facut

Masaj erotic 5 - frecat organul de cateva ori pe tate si multa laba

GFE 7 - amabila cat sa nu pleci dar foarte bossy si aroganta (parerea mea)

Halatul 100 lei nemeritati in opinia mea

 

Ca o paranteza adaugand costul transportului pana la domnita la cei 100 lei Amazonia reprezinta o optiune mult mai buna pt mine la 150 lei

 

De revenit, dupa cum spuneam in nici un caz

 

V-am pupat

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...