Sari la conținut

Izabela--0748 364 994


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

scz am reverificat numaru si aveam 346 in loc de 364 in telefon

 

in lipsa am trecut pe la rodika, era la bariera la geoagiu

 

io zic ca rodika e ce mai ok dpdv curatenie

 

rodika nu are tel, dar e acolo-sau cel putin de cate ori am trecut eu, era

 

mai multe detalii pe fb grup

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

scz am reverificat numaru si aveam 346 in loc de 364 in telefon

 

in lipsa am trecut pe la rodika, era la bariera la geoagiu

 

io zic ca rodika e ce mai ok dpdv curatenie

 

rodika nu are tel, dar e acolo-sau cel putin de cate ori am trecut eu, era

 

mai multe detalii pe fb grup

da`ne si noua acel fb...sau grup de care zici....ms anticipat maistre!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Grupul a mai fost speficicat insa nu am prins noi momentul...asa ca daca colegul vrea sa redeschida pt noi....doar sa il lase deschis o zi doua ca sa avem timp fiecare sa intram si dupaia sa anuntam ca suntem acolo pe val

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

am postat poze cu permisiunea ei....chiar la cerintele ei pot sa zic...fiind amandoi in fata calculatorului...si......surprindere..am fost.....'EXECUTAT' de catre........administratorii site`ului......nustiu de ce dar...asta e...daca ma poate ajuta cineva..cumva...sa postez niste poze cu ea....e ok!!!

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

si nu neaparat pt mine....ca sincer sa fiu n`am fost f multumit de serviciile dansei......asa doar........sa fie bn si pt ea sa faca niste banuti...si sa fie bn si pt aia mai futaciosi!!...merge clar un........fast fuck...nimic mai mult.....igiena nu`i cu ea...incompatibilitate la acest capitol.....dar cum am mai zis...pt un fast fuck...e ok

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

am postat poze cu permisiunea ei....chiar la cerintele ei pot sa zic...fiind amandoi in fata calculatorului...si......surprindere..am fost.....'EXECUTAT' de catre........administratorii site`ului......nustiu de ce dar...asta e...daca ma poate ajuta cineva..cumva...sa postez niste poze cu ea....e ok!!!

fb George Katona iti fac loc in grup

Link spre comentariu
  • Oras:orastie
  • Oras:orastie

Am facut cunostinta cu o domnisoara noua pe nume Izabela! Fata e ok ca si atitudine si a prestat o vreme prin anglia la club si la camera...am mers cu ea pe fuga cu 50 lei! Este curata parfumata si aranjata f ok...cel putin eu asa am intalnit-o acum! Merge si la hotel insa nu stiu preturile dar ramane sa o contactati pt asta.

 

Nr de contact e cel afisat in titlu cu acordul ei...

 

Locatie: Orastie

Prestatie: masina/hotel! 

Atitudine: ok....insa nu am experimentat deloc GFE...7-8 ca si nota. eu m-am simtit ok. Telu ei era pe silent cat am fost cu ea si daca iti suna tie e ok nu face galagie... 2 la mana,pt inceput pare mahalagioaica dar nu e mai ales daca si voi sunteti respectosi

Tarif: 50 lei in masina si la hotel...nu stiu...trebuie sa sunati pt asta

 

 

pt mine a fost ok....dar prea repede  :boob  :slap2

Salut yzabela este o tipa din geaoagi si e o cioara anputita chear nu stiu dc e așa speciala
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

asa e backsy, ai dreptate

uneori e izabela, altdata e alexandra-e o cioara mica si negra, fara tate din geoagiu-nu stiu unde a-ti vazut voi 1.60 /1.70 

am eu o poza cu ea dar nu o pun aici ca nu am acordul ei

si apropos, ultima oara cand am vazut-o era vopsita roscat

 

sa futeti bine!

Link spre comentariu
  • Oras:orastie
  • Oras:orastie

Buna la toti. Izabela si toate fetele de la traseu le cunosc foarte bine pt. Ca am un cerc de prieteni acum mai nou si sunt pesti le cunosc pe toate nespălatele si cu miros de fum de sunt ultimele epave din societate nici când pleacă de acasă nu se spala răpăi ce sa mai zicem caci cum vin de la traseu așa si dorm si a doua zi doar asi schimba hainele de pe ele daca o mai fac se parfumează si dinou an strada si noi băgam pula unu după altul an aceiași gaura spurcata si nespălată așa ca fraților e bn. Pentru uni ca dau cate 20 sau 30 de lei pentru un futai dar nu e igienic mai bine plătești mai mult si e calitate si igienic am sa revin si cu poze cu fetele de la traseu daca se poate sa vedeți ce curate sunt si an ce hal traiesc

Link spre comentariu
  • Oras:in tranzit
  • Oras:in tranzit

Salut tuturor,

 

Am avut o intalnire acum 2 zile cu Izabela. Am sunat pe la ora 23 si era acasa. Chiar mi-a spus ca era o ora la care nu presteaza si facea o exceptie.. Locuieste in Orastie in zona fabricii Fares. I-am spus ca am numarul de telefon de pe nimfomane si a reactionat ok - chiar mi-a lasat impresia ca este interesata de postarile de aici ( confirm ca numarul de telefon din titlu este corect ). Amanunte :

1. Inaltime aproximativ 1,75 m pe tocuri, corp bine proportionat, picioare lungi, sani normali, fermi, par lung, negru, bruneta. Nu stiu daca este de etnie, actiunea s-a petrecut in masina cu lumina stinsa. Curata, parfumata, imbracata ok, fara mirosuri dubioase

2. Cu chef de vorba, fara mahalagisme. Chiar am glumit putin, eu ajungand la locatie sub indrumarea ei prin telefon. Destul de rabdatoare in conditiile in care am gresit drumul de doua ori.

3. Prestatie in masina - oral + normal cu prezervativ - 80 lei halatul. De anal nu am intrebat. Nu intrebati de oral la telefon, se fereste sa confirme ca face. Se misca ok, dispusa la schimbari de pozitii, fara graba si proteste. Presatia in masina, "in cartier ", intr-o zona "umbroasa ".

4. Recent intoarsa din Anglia

5. Presteaza si la hotel - 200 lei ora + 50 lei camera, la o pensiune din Orastie ( locuieste cu parintii ).

Per total - recomand, cu o medie de 8. Asta raportat si la ce se gaseste in zona :)

 

Bafta !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...