Sari la conținut

Roxana : 0748550096 / 0754610546


Postări Recomandate

Am fost curios de nunarul de recenzii pe anul asta ,toate pozitive , atitudine si calitatea serviciilor o recomanda .

 

nivod85 necolorar 14.11.17

>ac/dc< SC 6.11.17

A fost in concediu 2 luni...

tot ala necolorat 04.09.17 si in 28.08.2017

>sparatcus< SC 06.07.2017

ryan07 necolorat 08.07.2017

adrian10 platinum 05.07.2017

grasutuu banat. (Fost Vip ) 21.06.17

mercurius necolorat 20.06.17

adeun_dayic Vip 22.02.2017

>craciun ferice< Sc 19.01.17

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tooooot
  • Oras:Peste tooooot

Eu cred ca calitatea servicilor conteaza aici. Cei care ma cunosc iti confirma. Parerea mea este urmatoarea,decat sa mergi la una cu 80/fin,si dupa 5 minute vrea sa te termini,nici macar un dus nu te lasa sa faci,nu te serveste cu nimic si nici macar nu e draguta cu tine,mai bine platesti putin mai milt,dar ai petrecut 30-40 de minute alaturi de o domnisoara care te face sa te simti bine. Cu siguranta sunt fete care lucreaza mai ieftin,si au servicii bune.

 

N-am sa dau detalii,dar am motivele mele pentru care am marit pretul.

  • Like 8
Link spre comentariu

Hey Roxi. Stai linistita, toti stiu ca esti scumpa tu ca persoana, si scumpe numarul de poze pe care le postezi.

 

Dar aici oradeanul85 e de vina ca nu se tine de cuvant sa iti faca poze profi.

 

Pretul eu cred ca e rezonabil. Chiar daca toti am vrea orice ieftin si bun

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Hey Roxi. Stai linistita, toti stiu ca esti scumpa tu ca persoana, si scumpe numarul de poze pe care le postezi.

 

Dar aici oradeanul85 e de vina ca nu se tine de cuvant sa iti faca poze profi.

 

Pretul eu cred ca e rezonabil. Chiar daca toti am vrea orice ieftin si bun

 

Da? Asa zici? Ea intreab-o si ai sa vezi ce raspunde.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Eu cred ca calitatea servicilor conteaza aici. Cei care ma cunosc iti confirma. Parerea mea este urmatoarea,decat sa mergi la una cu 80/fin,si dupa 5 minute vrea sa te termini,nici macar un dus nu te lasa sa faci,nu te serveste cu nimic si nici macar nu e draguta cu tine,mai bine platesti putin mai milt,dar ai petrecut 30-40 de minute alaturi de o domnisoara care te face sa te simti bine. Cu siguranta sunt fete care lucreaza mai ieftin,si au servicii bune.

 

N-am sa dau detalii,dar am motivele mele pentru care am marit pretul.

Nu uita ca si tu ai plecat de la pretul ala. Serviciile erau bune si pe atunci. Ca s-au imbunatatit intre timp, e un lucru bun pentru care meriti felicitari.

Vreau sa spun ca nu toate care au pret mic nu te lasa sa faci dus, sau nu te servesc cu nimic, sau dupa 5 minute vor sa pleci.

Sa le dam o sansa sa evolueze. Daca vor!

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tooooot
  • Oras:Peste tooooot

Hey Roxi. Stai linistita, toti stiu ca esti scumpa tu ca persoana, si scumpe numarul de poze pe care le postezi.

Dar aici oradeanul85 e de vina ca nu se tine de cuvant sa iti faca poze profi.

Pretul eu cred ca e rezonabil. Chiar daca toti am vrea orice ieftin si bun

Nu este el de vina,eu am anulat... va promit ca o sa facem niste poze noi in curand!
  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tooooot
  • Oras:Peste tooooot

Nu uita ca si tu ai plecat de la pretul ala. Serviciile erau bune si pe atunci. Ca s-au imbunatatit intre timp, e un lucru bun pentru care meriti felicitari.

Vreau sa spun ca nu toate care au pret mic nu te lasa sa faci dus, sau nu te servesc cu nimic, sau dupa 5 minute vor sa pleci.

Sa le dam o sansa sa evolueze. Daca vor!

N-am sa uit,si chiar am zis ca sunt fete care lucreaza la pret mai mic,dar cu servicii bune.

Iti multumesc pentru felicitare.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...