Sari la conținut

Roxana : 0748550096 / 0754610546


Postări Recomandate

Reputație: 1556
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

E la chighid se joaca cu masa

Depasito,ai nostalgii dupa locul de nastere(fatare in cazul tau)Daca ti-e dor de Cighid,te duc eu pina acolo,dar promite ca nu te mai intorci

  • Like 2
Link spre comentariu

Tu dupa 3 ani cu 2 postari ai ajuns justitiarul forumului.Felicitari...

ce are una cu alta ? deci sa inteleg ca tu esti multumit de programul ei de lucru...daca nu e activa luni intregi dupa tine unde ar trebui sa fie la top sau la inactive ?! 

  • Like 1
Link spre comentariu

ce are una cu alta ? deci sa inteleg ca tu esti multumit de programul ei de lucru...daca nu e activa luni intregi dupa tine unde ar trebui sa fie la top sau la inactive ?!

are perfecta dreptate sau este activa sau este inactiva.bine ca este la top daca nu este activa?.eu can d le-am sunat ave telefonul inchis pe ambele numere sau nu raspundea.sa nu mint odata a raspuns si am spus ca ma duc la ea dupa ora 17 nu a mai raspuns.poate sa fie the best sai de top daca nu este activa numai foarte rar.nu poate sa scrie un program intre ce ore este activa?iarasi ma atacati ca mu suntem in Germania cu program de lucru la saiba
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

are perfecta dreptate sau este activa sau este inactiva.bine ca este la top daca nu este activa?.eu can d le-am sunat ave telefonul inchis pe ambele numere sau nu raspundea.sa nu mint odata a raspuns si am spus ca ma duc la ea dupa ora 17 nu a mai raspuns.poate sa fie the best sai de top daca nu este activa numai foarte rar.nu poate sa scrie un program intre ce ore este activa?iarasi ma atacati ca mu suntem in Germania cu program de lucru la saiba

1.Nu-i treaba ta,daca e in top sau nu.2.Sunt sigur ca nici macar nu o cunosti.3.E optiunea ei sa primeasca sau nu pe unul din noi.4.De fapt,nu stiu de ce-mi pierd timpul cu tine...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tooooot
  • Oras:Peste tooooot

Nu mor daca nu sunt la top,si nu ma poate obliga nimeni sa lucrez cand nu pot sau nu vreau!

 

 

 

Nu lucrez pe banda rulanta,imi ajung -2-3 prieteni pe zi,sau nici atat de multi!

 

 

O seara faina!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Nu mor daca nu sunt la top,si nu ma poate obliga nimeni sa lucrez cand nu pot sau nu vreau!

Nu lucrez pe banda rulanta,imi ajung -2-3 prieteni pe zi,sau nici atat de multi!

O seara faina!

Ha nem jon alom a szememre....Dupa cate am observat îți place foarte mult sa fi in (lady on) TOP! Dar hai sa fim seriosi! Cațiva oameni(?) crede , ca o fata e de top daca respecta "orarul" gandit de ei?! Aloo, in atenția domnilor cu orarul! A fi de top inseamna cu totul altceva! Dar cum voi sigur nu ați fost la la nici o fata , mai ales la Roxana, nu stiți sa faceți diferența,așa ca nu are rost sa comentați aiurea!Cam atât pt cultura voastra generala! Roxi , stiu ca este greu sa ignori fiecare idiot, dar incearca!P.S Îți fac eu un ora(l)r , te rog frumos sa îl respecți cu (senzualitate)seriozitate maxima!
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

are perfecta dreptate sau este activa sau este inactiva.bine ca este la top daca nu este activa?.eu can d le-am sunat ave telefonul inchis pe ambele numere sau nu raspundea.sa nu mint odata a raspuns si am spus ca ma duc la ea dupa ora 17 nu a mai raspuns.poate sa fie the best sai de top daca nu este activa numai foarte rar.nu poate sa scrie un program intre ce ore este activa?iarasi ma atacati ca mu suntem in Germania cu program de lucru la saiba

tuu , ai o adevarata obsesie in privinta Roxanei..

Retrasule care esti!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...