Sari la conținut

Amy / Andreea - 0730887071 / 0734310635 / 0724679669 (Vitan)


Postări Recomandate

  • Oras:In a Hole
  • Oras:In a Hole

"OFERTA, doar sex oral. Buna sunt Amy, oferta este valabila doar pentru sex oral asa ca daca doriti puteti profita. Iti pot oferi doar oral exact cum vrei si cum iti place masaj de relaxare si erotic, 50 L fin.,100 L ora"

 

Am zis sa nu pierd oferta si am trecut si eu pe la Amy in drum spre casa. Locatia la Biokarpet, apartament cu mai multe laboratoare, inclusiv prestatoare (am mai vazut cel putin doua), baia cam spartana, doar un sapun lichid.

 

Amy, cum s-a mai spus, este o tipa simpatica, volubila, pe la 1.70 iar pe tocuri trece de 1.80, picioare lungi, bulanoase care se termina intr-un cur de brazilianca. Talia si bustul subtiri, feminine, si o preche de sani micuti. Desi arata foarte placut ochiului toata carnea de pe ea este moale.

 

Primit un prosop mic si igienizat instrumentul. Revenit in camera am trecut direct la oralul propriu-zis ca de asta venisem si doar era la oferta. Fara nici un fel de preludiu. Neprotejat dar dezamagitor. Ajutat de mana, fara deep, Un pic de atentie pe langa si in rest supt cu abnegatie doar doar isi da drumul fraierul mai repede. Pe mine genul asta ma cam inhiba si la un moment dat incepusem sa cam pierd din interes. Noroc ca mai asculta de indicatii. Cand a simtit ca ejaculez a scos-o din gura si a luat-o la laba.

 

S-a sters pe mana cu servetele umede pe care mi le-a intins si mie. A insfacat cei 50 de roni de pe noptiera si lenjeria cu care fusese echipata si a zbughit-o pe usa incaltandu-se din mers motivand ca mai are un client care o asteapta. Lucru foarte probabil judecand dupa harmalaia de pe hol.

 

M-am curatat cat de cat cu servetele umede, echiparea si am zbughit-o cat mai repede spre dusul de acasa, condus pana la usa de o colega mai uratica si mai micuta de inaltime care mi-a recomandat sa cobor un etaj mai jos sa iau liftul ca sa nu ma intalnesc cu urmatorul client.

 

Exact 22 de minute pe ceas de cand am intrat in bloc si pana am iesit.

Poate in alte conditii lucrurile decurg altfel, mai asezat si mai erotic, asa cum relateaza alti confrati mai sus dar pentru atmosfera de fast-fut gen Gara de Nord nu recomand.

  • Like 9
Link spre comentariu

Am fost la Amy, ex Andreea saptamana trecuta pt un oral, pt ca momentan numai asta presteaza.

 

Modalitate de contact: primul numar de telefon din titlu

 

Locatie: Un apartament in scara de langa Biokarpet, portar ce se uita lung dar nu ne-am bagat in seama. Apartamentul ok, baia mare cu un gel de dus la kg. Actiunea s-a petrecut pe o saltea, hmm..nu am fost prea incantat. Nota 8

 

Amy: o tipa pe la 26-28 de ani, cam de 1,7 m, m-a asteptat intr-o rochita mulata si pe niste tocuri. O primire faina, a unui fete ce imbracata arata chiar bine. La fata e simpatica, corpul e bine proportionat, cu forme dar si cu foarte multa celulita. Mie imi plac fetele cu forme, deci pt mine nu a fost rea. Nota 8 pt aspect.

 

Servicii: S-a dezbracat, apoi s-a pus pe un oral destul de banal, ajutat de mana dupa primele 5 minute, pt a ma termina mai repede. Dupa aprox 15 min, pt ca nu reuseam sa termin i-am propus sa o lasam balta, ea a acceptat fara sa isi dea silinta sa continue treaba. La inceput a fost din picioare, a avut niste tentative nereusite de DT, un pic umed, a lins si outele. Apoi ne-am asezat pe saltea si a inceput sa suga doar capul, sa puna mana, se vedea ca vrea sa termin cat mai repede...

 

Note:

 

GFE- 7

Oral - 7

 

Tarif: 50 lei 1 fin. Timp petrecut door to door, maxim 25 min.

 

Nu cred ca voi mai reveni, desi la acest pret merita incercata...

  • Like 7
Link spre comentariu

In cautare de ceva nou, am gasit pe net anuntul acesta si m-a atras. Am sunat am discutat cu Amy si in 20 de minute eram in locatie, langa Biocarpet undeva pe la piata Alba Iulia. Pozele sunt reale 100%. Mai era in apartament cu o colega mai matura pe undeva la 35-40 ani apreciez eu.

Am intrat in camera si acolo am cerut la dus, cand am intrat in baie acolo am avut o surpriza, apa calda si apa rece era oprita, M-am intors in camera si am folosit servetele umede pentru igenizare.

Am stat pe spate si ea a inceput un oral mediocru cu foarte putina atentie asupra zonelor adiacente, Am ales o finalizare pe corp desi spunea ca face si in gura dar nefiind apa ne-am rezumat la atat. Eram curios de ce nu practica si normal si mi-a raspuns din cauza unor probleme de sanate.

 

Per total ramane la aprecierea fiecaruia daca vrea sa bifeze aceasta domisoara.

 

GFE -7

Normal- NW

Oral-6.5

Locatie 5 (apa fiind oprita)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Amy zilele acestea dupa cum urmeaza:

 

Prima intentie a fost sa merg la Alice.De asemenea vazusem un post al unui frate confutacios cum ca s-ar baga si la dublu.Zis si facut...i-au telefonul, o sun pe Alice de vreo 3 ori  insa niciun raspuns.Dau din greseala de anuntul colegei ei pe nume Madalina.Vorbesc cu ea, ii spun ca le vreau pe amandoua pentru un pic de rasfatare trupeasca  si imi spune ca Alice nu este disponibila momentan si sa revin peste o ora.Revin cu telefon si intervine cealalta colega de apartament la telefon...Amy/Andreea.Imi spune ca e ea disponibila impreuna cu Madalina si daca vreau sa vin ma asteapta.Accept fara sa ma gandesc prea mult mai ales ca Alice nu ma incanta din punct de vedere al fizicului.Zis si facut...ma indrept spre locatie,pe bulevardul Burebista aproape de rondul de la Alba Iulia.Gasesc cu usurinta scara blocului,ghidat de Madalina la telefon.Urc si spre suprinderea mea ma intampina Madalina care arata mult mai bine ca in poze.I-am si spus ca pozele o dezavantajeaza.Apare si Amy in peisaj care se machia in bucatarie. Ma intreaba daca vreau in continuare sa intru cu amandoua, confirm binenteles mai ales ca ma asteptam la o priveliste mai dezolanta si ma invita la dus.Dupa dus intru cu fete in camera si incepem actiunea.Am optat pentru un oral cu amandoua si bine am facut.Fetele isi fac treaba destul de bine, se invita reciproc sa guste din banana,se joaca cu ea, se implica amandoua in acelasi timp,una cu o deosebita atentie la oo iar cealalta pe junior.Finalizez dupa aproximativ 20 min pe ele bucurandu-ma ca un copil mic de priveliste.Ce mai....ceva unic.

 

Si acum notele:

Locatie : destul de curat,nimic deranjant,usor de ajuns 9/10 (mentionesc ca in locatie isi desfasoara activitatea 4 fete din ce mi-am dat eu seama desi e posibil sa faca cu schimbul si anume...Madalina,Amy,Alice si inca o domnisoara care nu i-am retinut numele desi s-a prezentat)

Corp - Madalina 8/10 Corp 8/10 Fata       Amy 8/10 Corp   9/10 Fata (cu mentiunea ca are sanii un pic stafiditi)

GFE - 8

Oral - Madalina 8 (m-a zgariat usor cu dintii o singura data) Amy 9( cu incercari reusite de DT, mult mai perversa decat colega)

Normal - nu stiu, nu am incercat

Igiena - 8-9 (mi s-a parut in regula, nu am bagat botul la savarina pentru ca nu ma incita in vreun fel deci nu-mi pot da cu parerea)

In concluzie o experienta unica din punctul meu de vedere la un pret foarte avantajos.Chiar daca dau impresia de fast fuck, la banii astia nu gasesti nicaieri o oferta mai buna.

 

 

P.S.   Cand am intrat la domnisoare i-am spus Madalinei ca arata mult mai bine in realitate si ca pozele de pe site o dezavantajeaza mai ales la fata.A ramas socata spunandu-mi ca ea nu are poze cu fata.M-a rugat in mod insistent sa i se stearga poza respectiva si i-am spus ca o sa postez si o sa rog un moderator sa o stearga.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Am fost si eu in vizita la  Amy,la sfarsitul lui 2013,locatia Biokarpet,bld Unirii,fiind tentat de pret sincer sa fiu.Am sunat la nr 0730887071,am stabilit ora intalnirii si am plecat intr-acolo.Am urcat dupa ce am fost ghidat de domnisoara prin telefon.Pe Amy o avantajeaza fff mult pozele,este inalta dar atat.Fundul e lasat,sanii moi plus ca are si un limbaj de mahala,gabor,muie,etc.Am facut dus,locatia nu foarte curata,nici baia.Ma intorc in camera,dau banii fetei si incepe un oral neprotejat,grabit,jalnic.Imi pune prezervativul pe asta mic si o pun capra.Dau ceva timp,urmeaza umeri-craci si ma intreaba daca mai am mult.Scot prezervativul si o pun sa-mi faca o laba,sub pretextul ca asa finalizez mai repede.Asa am si terminat.O sa dau niste note,totusi                                                                                                                                                                                                      Locatie-8,Aspectul fetei-7,Oral-6,Normal-6  -70 lei 25min    :slap2

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la Amy/Andreea tot la sv anului 2013 dupa ce am citit pe forum k este ''regina oralului'' , dupa programarea telefonik am ajuns in zona Alba-Iulia am revenit cu un telefon si am fost poftit sus.   Odata ajuns sus (plin de emotii sa vad peste ce ornitorinc dau ) raman surprins cand imi deschide usa o d-ra usor creola (placerea mea ) , cam la 170cm pe tocuri in sutien si bikinei , bruneta  si pot spune k foarte simpatik ,care mie unu imi inspira si o usoara ''perversitate '', ei bine era chiar fata din acest post.                                            Am intrat in sufragerie am decartat suma de 70 ron k doar pt un scurt urcasem.....si fata s-a apucat de treaba...... ce pot sa va spun din experienta mea de ,, Curvar Ucenic'' este k a fost cred ca cel mai pervers oral pe care l-am vazut.....mult DT , lovituri peste buze si etc. Dupa parerea mea fata merita toti banii si chiar cred ca isi face ''meseria'' cu indarjire si devotament . O recomand cu mare placere si are un mere respesc din partea mea pt. modul cum isi face treaba si isi trateaza clientii. RESPECT

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere

Salut. Dupa teapa cu Ela Pustoaica - Mall vitan, Am rasfoit forumul Si Am dat de acest topic. Am sunat, mi.au fost furnizate detaliile Si Am stabilit Sa ne vedem in 10 minute, fiind in zona.

Ajuns la usa, imi raspunde o fata inalta, pe tocuri, bruneta Si cu par lung. Se recomanda Amy, discutam Putin Si ma duc la dus. Revin, ma pun in pat Si ma intreaba Ce imi place. "Oral combinat cu handjob". Se dezbraca Si incep Sa observsanii nici, fundul mare Si cu celulita. Dar nu m.a deranjat prea mult. Are Si ceva cicatrici pe mana parca. Oricum, oralul a fost destul de bun, umed, intens Si a folosit perfect mana. Dupa 10 minute explodez in guritza ei, ma sterge cu un servetel umed Si fug la dus.

 

Note:

Locatie 8

Corp: 7

Gfe: e draguta Vrea Sa te simti bine, merita un 8

Oral: 8

 

Hälst: 70 Ron/ fin

  • Like 7
Link spre comentariu
Reputație: 16717
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Sall:

Amy... De felul meu sunt o fire super dulce, mereu atenta la dorintele partenerului, daca doresti sa afli cat de bine si fericit te poti simti in compania mea, te astept cu cea mai mare placere sa ma cunosti...80ron/fin.

Alt set de poze:

 

post-23590-0-52113800-1399285332_thumb.jpg

post-23590-0-29174300-1399285336_thumb.jpg

post-23590-0-64723200-1399285340_thumb.jpg

post-23590-0-06179700-1399285345_thumb.jpg

post-23590-0-98641100-1399285349_thumb.jpg

post-23590-0-87634200-1399285355_thumb.jpg

post-23590-0-17827300-1399285361_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Sal

 

Am fost si eu acum cateva zile, locatia Rond Alba iulia.

Cum s-a mai spus pozele reale, inalta pe la 1.75 fara tocuri, destul de placuta si cu niste ochi frumosi insa celulita nu doar pe fund ci si pe burta si in alte locuri si ceva cicatrici destul de inestetice mi-au atras atentia in mod neplacut, insa nimic deranjant pt ala micu. Am optat pt varianta cu o singura fin cu CIM si un DT destul de rezonabil, la un moment dat i-am propus facefuck si nu a obiectat. Anyway am terminat cu CIM si mi-a placut ca nu s-a dus repede sa scuipe mai intai s-a oprit linistita mi-a oferit mie servetel sa ma sterg si apoi a scos unul pt ea.

La tel mi-a spus ca face oral nep in functie de igiena insa la mine nu a fost problema, la altii posbil sa fie.

 

Note:

Corp - 6 un pic cam multa celulita pt gustul meu...

GFE - 6 nu prea are treaba cu asa ceva, atitudine de profesionista atenta cu clientul dar totusi plictisita.

Oral - 8 CIM + DT + Facefuck foarte ok dar minus pt zonele adiacente

Normal - nu stiu, nu am incercat

Locatia : 6 ap si amenajarea e foarte ok, dar cu portar

Igiena - 7

 

Halatul 80 ron cam 20 de min cu tot cu dus, rezonabil presupun...

In principiu nu recomand decat pt cei pasionati de DT/CIM sau de tipe inalte.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4

Poe noi                       

80 L
AMY, 100% reala, de felul meu sunt dulce, mereu atenta la dorintele celui de langa mine dar cateodata cei care ma suna sunt lipsiti de respect si mai ales de educatie, asa ca, daca nu vrei sa ma cunosti, nu te deranja, 18 Jun 11:00

 

post-115308-0-23952600-1403081075_thumb.jpg

post-115308-0-36394900-1403081086_thumb.jpg

post-115308-0-98348200-1403081096_thumb.jpg

post-115308-0-63565100-1403081106_thumb.jpg

post-115308-0-35299600-1403081118_thumb.jpg

post-115308-0-07070300-1403081205_thumb.jpg

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...