Sari la conținut

Buna tuturor.!! [email protected] 0754664988


Postări Recomandate

Salutare.

Dupa nenumarate incercari am reusit acum vreo saptamana sa ma intalnesc cu frumoasa domnisoara. Am sunat-o am nimerit-o libera si am stabilit intalnirea. Mi-a dat locatia nu stiu ce cartier e, la casa, pe una din strazile perpendiculare pe cosbuc. Am ajuns la ora stabilita, mi-a deschis o fata frumoasa, blonda si foarte atragatare intr-un maieu fara sutien si pantaloni mulati. Pentru ca nu eram hotarat cat vreau sa stau am decis sa incepem cu un numar si mai vedem pe parcurs. Are un caine care nu sta locului dar l-a inchis in alta camera. Am mers la dus doar pentru o reimprospatare, deja facusem acasa (mi-a dat prosop uscat). Am iesit, a intrat si ea la dus si a venit in pielea goala. Va zic ca fata e..BUNA. Buna mar. Un fund zapacitor si niste sani tari si peste medie ca marime. Nu sunt vreun futac de profesie dar deja eram destul de stanit. Am hotarat sa incepem cu un oral cu finalizare orala. Un oral foarte bun, apasat, cu onduiri, schimbari de ritm, cum imi place. Am schimbat cateva pozitii (la oral, da) si am finalizat foarte frumos gura ei. Nu s-a grabit, a asteptat sa termin, apoi am mers pe rand sa ne spalam. Cum v-am zis si mai sus, nefiind un futac, am hotarat ca e suficient pentru mine si am decis sa incheiem vizita. Tin sa mentionez ca pe toata perioada ea a fost destul de tacuta (recunosc ca si eu la fel) abia daca am schimbat cateva vorbe. Banuiesc ca pt ea era mai interesant tv-ul (pe minimax) decat mine (tv pe care l-a inchis cand ne-am apucat de treaba, la fel si lumina). Dar nu o condamn. Probabil era si obosita, actiunea avand loc dupa amiaza. Preturile mi le-a zis de la inceput, 150 numarul si 200 ora. Oral si normal. Ca note:

Locatie 8 e destul de ok

fata 10 cu totii am intoarce capul dupa ea pe strada

oral 9.5

atitudine..7

Mi-a lasat impresia ca intr-o alta zi, si intr-o alta dispozitie ar fi mai degajata si mai primitoare (nu a fost deloc respingatoare)

Este de revenit cu siguranta si este de incercat o noapte cu ea..

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Tel? Nu il gasesc

 

Buna as vrea si eu sa reamintesc serviciile mele:

- oral si normal 150 o finalizare

- oral si normal 200 h

FK, 69, ani, cuni

Oralul poate fi protejat sau neprotejat asta in funcție de igiena personală. Nu beneficiază de serviciile mele cei aflați in stare de ebrietate sau cei ce consuma etnobotanice.

Ma puteți gasi in fiecare zi dupa ora 12:00 si contacta prin adresa de email sau la nr de telefon: (0754) 664 988

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare tuturor!

 

Dupa cateva zile in care am studiat care mai e miscarea in Galati, ma hotarasc sa o abordez pe Darya.

Mai intai pe mes...

 

Contactat astazi pe la 11, raspuns in jur de 12 si stabilim sa ne auzim telefonic mai tarziu.

 

La ora stabilita o sun si intr-o ora eram la usa ei, la o locatie pe o strada perpendiculara pe bdul. G. Cosbuc.

O sun sa o anunt ca am venit si... imi deschide o domnisoara superba, fara nimic pe ea... conformind realitatea fotografiilor

Camera este ok, dominata de un pat imens, destul de ok.

Domnisoara nu este inalta, cam 1,65, bine proportionata, cu sani frumosi. fermi si un fund absolut provocator.

 

Atitudinea, dezinvolta, prietenoasa.

 

Ok, stabilim parametrii intanlirii si avand in vedere ... "dotarile" domnisoarei, htarasc sa raaman o ora.

 

Avand in vedere ca am venit direct igienizat, trecem la actiune.

 

Am inceput cu un oral deosebit, cu miscari lente si accente de deep, executat pe placul meu.

Dupa aceea am schimbat cateva pozitii, eu deasupra, un dogie style absolut superb avand in vedere privelistea unui

posterior super.

 

Am luat o pauza, dupa care am reinceput cu un oral care imediat mi-a readus pofta de viata si am continuat iar 

cu un doggie style, finalizand intr.un tarziu in balon.

 

Am remarcat lipsa totala de FK si GFE, poate si din cauza ca este putin racita.

 

Impresia generala foarte buna

 

Atitudine 9

Locatie 8

Implicare 9

Dotari 10

 

Halatul? 200

 

Cu siguranta de revenit!

 

Spor!

 

Toate cele bune, Darya!  :bye

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare tuturor!

 

Dupa cateva zile in care am studiat care mai e miscarea in Galati, ma hotarasc sa o abordez pe Darya.

Mai intai pe mes...

 

Contactat astazi pe la 11, raspuns in jur de 12 si stabilim sa ne auzim telefonic mai tarziu.

 

La ora stabilita o sun si intr-o ora eram la usa ei, la o locatie pe o strada perpendiculara pe bdul. G. Cosbuc.

O sun sa o anunt ca am venit si... imi deschide o domnisoara superba, fara nimic pe ea... conformind realitatea fotografiilor

Camera este ok, dominata de un pat imens, destul de ok.

Domnisoara nu este inalta, cam 1,65, bine proportionata, cu sani frumosi. fermi si un fund absolut provocator.

 

Atitudinea, dezinvolta, prietenoasa.

 

Ok, stabilim parametrii intanlirii si avand in vedere ... "dotarile" domnisoarei, htarasc sa raaman o ora.

 

Avand in vedere ca am venit direct igienizat, trecem la actiune.

 

Am inceput cu un oral deosebit, cu miscari lente si accente de deep, executat pe placul meu.

Dupa aceea am schimbat cateva pozitii, eu deasupra, un dogie style absolut superb avand in vedere privelistea unui

posterior super.

 

Am luat o pauza, dupa care am reinceput cu un oral care imediat mi-a readus pofta de viata si am continuat iar 

cu un doggie style, finalizand intr.un tarziu in balon.

 

Am remarcat lipsa totala de FK si GFE, poate si din cauza ca este putin racita.

 

Impresia generala foarte buna

 

Atitudine 9

Locatie 8

Implicare 9

Dotari 10

 

Halatul? 200

 

Cu siguranta de revenit!

 

Spor!

 

Toate cele bune, Darya!  :bye

Darya, sunt curios de un lucru, de ce mai scrii in prezentarea ta de GFE si FK daca baietii care vin la tine (de ex. ya_survive, costoboc, ca sa-i enumar pe ultimii care te-au recenzat) spun ca acestea lipsesc? O simpla intrebare..poate esti draguta, asa cum arati, ca sa-mi si raspunzi. Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Eu cand am vizitat-o,am avut parte de FK si GFE.

Asta este un lucru foarte bun, nu contest ca nu ar face deloc, doar am constat ceea ce au scris cei doi pe care i-am dat eu exemplu, fiind ultimii care au recenzat-o. In cazul asta inseamna ca au parte de FK si GFE doar o parte dintre cei care o viziteaza si as fi vrut si eu sa stiu care sunt criteriile. De exemplu se uita la fata omului sau il cauta daca este proaspat spalat pe dinti, pentru ca ar fi trebuit sa scrie in paranteza lucrurile astea, ca face o selectie. Dar daca este o selectie atunci sa faca selectie si la cei pe care ii primeste, ca Dream, la care FK si GFE sunt de 10...fara exceptie. Gresesc cu ceva?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...