Sari la conținut

Buna tuturor.!! [email protected] 0754664988


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Heii astăzi e o zi specială asa ca eu si Denisa colega mea ne-am gândit sa va oferim ceva diferit.. Un show lesby.!!! O bruneta si o blonda vor avea grija se voi pe parcursul unei ore. Prețul este de 400 lei !!! Va pup si va astept pe la noi 💋💋💋!!!

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

I-am dat numarul unui prieten astazi,a sunat,raspuns imediat,a fost cu amandoua Darya si Denisa,400 lei halatul.

El zice ca a fost OK.La Darya am fost si eu stiu cum arata si ce face,se pare ca si Denisa e super.O sa merg si eu.

Link spre comentariu
  • Telefon: denisaeudenisa
  • Oras:Galati
  • Telefon: denisaeudenisa
  • Oras:Galati

Buna tuturor.!!! Noi suntem si aatazi disponibile si in varianta show dar si single. Deoarece ne-am schimbat nr de telefon s-au creeat cateva confuzii si de aceea nu am reusit sa va multumim insa incepand de astazi vom da dovada se maxima seriozitate. Ne cerem scuze pentru greselile facute dar ne vom revansa fata de voi. O zi frumoasa tuturor. Va pupa darya si denisa !!!

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Deoarece ne-am schimbat nr de telefon s-au creeat cateva confuzii si de aceea nu am reusit sa va multumim insa incepand de astazi vom da dovada se maxima seriozitate. Ne cerem scuze pentru greselile facute dar ne vom revansa fata de voi. 

 

Chiar parem asa prosti ? Sa schimbam avatarele ? 

Link spre comentariu
  • Oras:..... la padure
  • Oras:..... la padure

Wauuu...mi-a raspuns din prima la telefon! Maine am programare, sper sa imi mai raspunda si maine la fel. 

Hai baieti sa le mai dam o sansa, poate s-au facut fete serioase.

succes baiete... te asteptam cu recenzie ... daca ai noroc.... vezi sa te imbraci gros ca daca tre sa stai sa astepti sa nu ingheti

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am reusit sa am parte si eu pentru prima oara de o experienta placuta cu Darya, chiar in momentul cand deja renuntasem sa mai imi fac sperante. Locatia placuta undeva la A-uri in Tiglina , dar cu mare grija sa nu alunecati pe grisia de pe jos. Am inceput cu un dus rapid dupa care c-am prezentat frumusel langa domnisoara si i-am explicat cam ce doresc, rintre care si un 69 , la care Darya a cerut sa se pregateasca putin ( mult RESPECT pentru acest lucru..nu toate fac asta, cu toate ca ar trebui. Am inceput cu un 69,  apoi am schimbat mai multe pozitii care a condus la  finalizare  in prezervativ...fundul ei m-a dat pe spate, dar si sanii sunt bestiali la atingere.

Locatie - 9 - Atentie la gresie! ..ca aluneca.

FK- 10 nu prea am insistat...dar o face bine

Normal - 10 ador sa o facem pe la spate in care sa ii admis fundul

Aspect - 10 e sexy foc

Igiena - 10 foarte atenta - miroseafoarte frumos si fara pic de miros- BRAVO

Halat - 150 RON un numar cu o finalizare

GFE- nu am incercat decat scurte conversatii

 

Eu unul o recomand cu placere

.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna tuturor! As vrea sa va apun ca sunt si eu disponibila astazi.!! Imi cer scuze ca nu am raspuns la telefon celor ce au sunat azi dar am cateva probleme cu bateria de la telefon si nu prea se deschide.! Multumesc pentru intelegire.. O seara buna.. Va pupacesc.!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...