Sari la conținut

NURU MASAJ SI MASAJ EROTIC


borat80

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

:bow   :bow   :bow 

 

Foarte mare amator de masaje   - si de experiente extatice conexe  -  si mai ales  intrigat de recenziile toate pozitive si entuziaste  la  adresa  maseuzei  Elena, decis-am sa ajung si eu pe la ea.

 

Dupa o incercare nereusita, am nimerit din prima si la telefon mi-a raspuns in jurul prinzului o voce calma, amabila si placuta.

Deja era un prim semn bun, eram emotionat ce si cum pe teren.

Am reconfirmat prin SMS cu 30 minute inainte vizita si am ajuns la locatie, dupa un moment de  dezorientare.

Ei, din prima clipa de cind s-a deschis usa , realitatea frumusetii , a atractivitatii  si a prezentei foarte  feminine si agreabile a  Elenei a intrecut realitatea virtuala din poze si  imaginatia mea.

Mie  mi-a placut din prima, Elena  emana senzualitate si sexualitate din prima clipa, chiar imbracata si fara sa zica ceva.

Am inceput sa ne acomodam putin, sa discutam despre experientele de masaje, de experienta ei.

Da, a mai lucrat la doua saloane de masaj erotic, am simtit ca are experienta si nu este o new  entry.

Nu imi puteam lua ochii de la ea, de la zimbetul ei, de la corpul ei, desi cum am zis era imbracata.

Sa stai numai la vorba cu ea ca si cu o veche prietena sau cunostinta si tot te simti altfel.

Pur si simplu nu te poti satura de ochii ei, verzi / albastri dar de fapt verzi.

Asta ma duce cu gindul la o felina, care daca stii cum sa te porti cu ea, este  blinda, se lasa alintata si te alinta si inca cum !

Ma gindeam  - daca nu facea masaj, nu ajungeam pe miinile unei asemenea  fapturi, care poate obtine orice de la orice  barbat normal !

Dupa  scurta  socializare, am purces  la  igienizare, baia ca si restul garsonierei este bec de curata, cada este mai micuta dar nu e  mare problema.

 

Am iesit si ma astepta in costumul de baie leopard din poza ( motivul felinei exotice i se potriveste ) si am ramas inca o data perplex de cum arata   corpul ei, bine lucrat, inalta, exact cum trebuie sa fie ( pe  gustul  meu evident ).

Masajul are loc pe salteaua unei canapele, prosop deasupra si a inceput prin aplicare de ulei  de  bebe pe spate.

A masaj bine spatele, mijlocul, fesele, picioarele, capul .

La un moment dat simt un fundulet uleios si jucaus pe spatele meu , pina la mijloc.

Masaj cu fundul nu am mai experimentat, am stat relaxat, s-au auzit ceva troznete de vertebre - ea zice  - s-au asezat vertrebrele la locul  lor, este bine !

A urmat momentul senzational al masajului  -intoarcerea cu fata in sus.

Eiiiii, ce-mi vazura  ochii : un corp de vis, bine proportionat, fara  grasime, sini  exact cum trebuie, fermi si atragatori, piele fine, frumos mirositoare, bine epilata peste tot , un corp si o prezenta de care sa nu te saturi.

A urmat si body masaj peste pieptul meu, la un moment dat aveam in fata ochilor  fundul ei si spatele, aproape de limba mea , ce pacat ca nu accepta saruturi pe corp - totusi de doua  ori nu m-am abtinut si am sarutat-o pe corp, m-am scuzat si ea a chicotit amuzata.

Masajul a fost mai in forta fata de cum obtin eu la alte maseuze, asa ca am rugat-o uitindu-ma in ochii  ei magici si la trupul ei ca sculptat - la zona genitala sa faca mai incet si mai indelungat.

 

Momentul de extaz a fost  cind dupa minute de masat scula mea, ma uitam in ochii ei, ea  zimbea strengareste topindu-ma cu totul, finalizarea fiind un moment cind eram doar eu si ea, dar nu in lumea  asta, nu mai stiam nici unde eram, dar era fenomenal de excitant, senzual si de placut -  si am finalizat pe mina ei, pe mine si pe prosop intr-o stare de vibratie  ireal de extatica.

Nu te grabeste si are stiinta de a face un barbat sa se simta bine fizic si psihic.

Tare ma tenta sa finalizez intre sini sau pe corpul ei dar nu accepta.

Elena  da efectiv dependenta, zile intregi m-am gindit  la ea si la experienta traita de mine acolo.

M-a facut sa ma simt mai barbat si m-a scos din starea de amorteala.....Sper sa imi imbunatatesc  karma, oricum Elena radiaza de energie pozitiva si are o fire buna, este ca un pansament pe sufletele  ranite....

Zapacit  de  experienta nu am mai numerit  usa corecta la iesirea din bloc, si chiar de doua ori, asa m-a scos din normal  Elena si tehnica ei de masaj.

 

Am momente cind ma gindesc ca Elena nu este reala, dar totusi , spre  beatitudinea  mea ( fie  si numai de 45 minute ) este !

 

As trece si la garnitura  de cunilingus, altfel nu am acces  mai intim la corpul ei.

 

Hai sa dau si note :

Locatie - 10

Masaj de relaxare  - 8

Masaj body -  9

Elena - corp - 10  ; atitudine, educatie  - 10 ;

 

Ce  mi se pare  mai curios - de ce ofera numai  45  minute ?

Cine face un efort de timp si bani pentru  45 minute , poate si pentru  60  sau 90 minute, daca tot face efortul.

Poate ne  raspunde  simpatica si  mult  apreciata  Elena la  aceasta  intrebare....

 

Ii urez  succes  si sa ramina  neschimbata !

Poate  putin mai slow  masajul body cu fundul.....dar in rest este beton !

  • Like 15
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cam acesta sa fie... barbatul sa-si plateasca dorinta de a avea ceva erotism in senzatiile si atingerile sale. Apreciez femeile din acest domeniu pentru ca aduc schimbari pozitive in sexualitatea fiecarui om, iar sexualitatea corect indrumata deschide ce e mai de pret in om. Banuiesc ca se poate ca in filme sa-ti urmaresti senzatiile folosindu-te de atingerea unui corp, fara uniunea aceea fericita in trairi... Acum, fiecare ce vrea.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Cum azi scumpa domnita a revenit din concediu' am vrut sa fiu "THE FIRST " ( Ma laud si eu dehh ) asa ca am sunat, programat,intalnit ( sedinta a cuprins nitel BDSM soft ca pt copilandrii + o sedinta normala ). La fel ca si in prima recenzie imi face deosebita placere sa revin mereu datorita calitatii serviciilor prestate si a persoanei delicate si atenta care este.Concluzie: De revenit cat mai des :-)) O zi faina dragilor !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Cum azi scumpa domnita a revenit din concediu' am vrut sa fiu "THE FIRST " ( Ma laud si eu dehh ) asa ca am sunat, programat,intalnit ( sedinta a cuprins nitel BDSM soft ca pt copilandrii + o sedinta normala ). La fel ca si in prima recenzie imi face deosebita placere sa revin mereu datorita calitatii serviciilor prestate si a persoanei delicate si atenta care este.Concluzie: De revenit cat mai des :-)) O zi faina dragilor !

ms pentru vizita, pupici

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hmmm...ce stil lapidar ai la telefon...aproape ca m ai speriat...

Noroc cu confratii de pe forum ce au scris frumos despre tine si ma fac sa revin. Sper ca data viitoare sa nu mai fii atat de deranjata...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Hmmm...ce stil lapidar ai la telefon...aproape ca m ai speriat...

Noroc cu confratii de pe forum ce au scris frumos despre tine si ma fac sa revin. Sper ca data viitoare sa nu mai fii atat de deranjata...

daca am clienti nu pot discuta mult la telefon, si nu pot sta la telefon cu orele sa discutam, detaliile sunt la anunt

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...