Sari la conținut

NURU MASAJ SI MASAJ EROTIC


borat80

Postări Recomandate

  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Am fost ieri la stimabila domnita cu locatia prin vitan,foarte usor de ajuns ( eu mai visator si iubaret mai gresesc poarta :-)) ) . Despre domnita pot spune ca arata foarte bine,blonda ( waaa <3 ),ochisori numai buni de privit incontinuu, corp divin. Se implica in cea ce face,dar mai presus de toate este o companie tare placuta....mai ca n-ai mai pleca... In concluzie am fost multumit si astept cu nerabdare sa o revad.

 

Locatie - 10 ( spatioasa,curata ....chiar e aspra la acest capitol...tine mult sa fie totul perfect )

Aspect - 10 ( ingrijita,miroase divin si arata bine bine )

Masaj - 10 ( foarte atenta sa te faca sa te simti special )

 

Aceasta este parerea mea si notele sunt exact pe masura calitatii. Pup Elena !

copilas intra pe mess ca vreau sa iti spun ceva,puppppppp

Link spre comentariu
  • Oras:homeless
  • Oras:homeless

Nu mi-a ajuns o singura data, m-a mancat in cur si ieri am mers din nou la Elena. De data asta stiam oarecum ce ma asteapta si, in linii mari, actiunea a decurs cam la fel.

Dupa tigara si dus, m-am intins pe burta (urasc sa stau in pozitia asta), iar ea m-a incalecat si mi-a masat putin zona cervicala. Apoi m-am intors si a inceput masajul erotic, frecandu-se cu sanii de corpul meu... sanii aceia senzationali, pentru care multe femei ar fi in stare sa ucida. Ii mangaiam corpul tonifiat si o trageam usor catre mine, era ceva asemanator unui dans la orizontala. A urmat acel masaj cu fesele, innebunitor, mai ales in momentul in care acestea imi atingeau barbatia. Am trecut si la partea de cunni, oprindu-ne in 69. Si am ramas asa pana la final, deoarece limba mea era prea ocupata cu pista ei, iar mana Elenei era prea ocupata cu plm. Senzatia era extraordinara, parca imi facea un oral cu mana, pe care o simteam fierbinte si umeda (de la uleiul de masaj). Atat de asemanator era totul cu clasicul 69, incat de mai multe ori am simtit nevoia sa dau capul intr-o parte si sa o ma uit ce face ea acolo, ca nu cumva sa triseze si sa-si foloseasca gura. Dar n-am reusit s-o prind cu gura pe pwla... baga-mi-as!!! Pana la urma am renuntat sa ma uit, daca m-a pacalit pacatul ei sa fie!

 

Multumesc inca o data, Elena, m-am simtit minunat! Nu mai vin la tine, esti prea periculoasa :) ...mai date-n dragostea mea!  

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

stiam ca o sa iti placa,dar cealalta iti place?????puppppp

 

 

Da, cea de pe pm, daca este doar pentru mine, o ador. Daca devine publica, da...imi place. 

 

 


Nu mi-a ajuns o singura data, m-a mancat in cur si ieri am mers din nou la Elena. De data asta stiam oarecum ce ma asteapta si, in linii mari, actiunea a decurs cam la fel.

Dupa tigara si dus, m-am intins pe burta (urasc sa stau in pozitia asta), iar ea m-a incalecat si mi-a masat putin zona cervicala. Apoi m-am intors si a inceput masajul erotic, frecandu-se cu sanii de corpul meu... sanii aceia senzationali, pentru care multe femei ar fi in stare sa ucida. Ii mangaiam corpul tonifiat si o trageam usor catre mine, era ceva asemanator unui dans la orizontala. A urmat acel masaj cu fesele, innebunitor, mai ales in momentul in care acestea imi atingeau barbatia. Am trecut si la partea de cunni, oprindu-ne in 69. Si am ramas asa pana la final, deoarece limba mea era prea ocupata cu pista ei, iar mana Elenei era prea ocupata cu plm. Senzatia era extraordinara, parca imi facea un oral cu mana, pe care o simteam fierbinte si umeda (de la uleiul de masaj). Atat de asemanator era totul cu clasicul 69, incat de mai multe ori am simtit nevoia sa dau capul intr-o parte si sa o ma uit ce face ea acolo, ca nu cumva sa triseze si sa-si foloseasca guraDar n-am reusit s-o prind cu gura pe pwla... baga-mi-as!!! Pana la urma am renuntat sa ma uit, daca m-a pacalit pacatul ei sa fie!

 

Multumesc inca o data, Elena, m-am simtit minunat! Nu mai vin la tine, esti prea periculoasa :) ...mai date-n dragostea mea!  

 

 

Am avut si eu aceeasi dilema...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Nu mi-a ajuns o singura data, m-a mancat in cur si ieri am mers din nou la Elena. De data asta stiam oarecum ce ma asteapta si, in linii mari, actiunea a decurs cam la fel.

Dupa tigara si dus, m-am intins pe burta (urasc sa stau in pozitia asta), iar ea m-a incalecat si mi-a masat putin zona cervicala. Apoi m-am intors si a inceput masajul erotic, frecandu-se cu sanii de corpul meu... sanii aceia senzationali, pentru care multe femei ar fi in stare sa ucida. Ii mangaiam corpul tonifiat si o trageam usor catre mine, era ceva asemanator unui dans la orizontala. A urmat acel masaj cu fesele, innebunitor, mai ales in momentul in care acestea imi atingeau barbatia. Am trecut si la partea de cunni, oprindu-ne in 69. Si am ramas asa pana la final, deoarece limba mea era prea ocupata cu pista ei, iar mana Elenei era prea ocupata cu plm. Senzatia era extraordinara, parca imi facea un oral cu mana, pe care o simteam fierbinte si umeda (de la uleiul de masaj). Atat de asemanator era totul cu clasicul 69, incat de mai multe ori am simtit nevoia sa dau capul intr-o parte si sa o ma uit ce face ea acolo, ca nu cumva sa triseze si sa-si foloseasca gura. Dar n-am reusit s-o prind cu gura pe pwla... baga-mi-as!!! Pana la urma am renuntat sa ma uit, daca m-a pacalit pacatul ei sa fie!

 

Multumesc inca o data, Elena, m-am simtit minunat! Nu mai vin la tine, esti prea periculoasa :) ...mai date-n dragostea mea!  

te pup, nu am trisat, pupici

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

stiam ca o sa iti placa,dar cealalta iti place?????puppppp

 

 

Da, cea de pe pm, daca este doar pentru mine, o ador. Daca devine publica, da...imi place. 

 

 

Nu mi-a ajuns o singura data, m-a mancat in cur si ieri am mers din nou la Elena. De data asta stiam oarecum ce ma asteapta si, in linii mari, actiunea a decurs cam la fel.

Dupa tigara si dus, m-am intins pe burta (urasc sa stau in pozitia asta), iar ea m-a incalecat si mi-a masat putin zona cervicala. Apoi m-am intors si a inceput masajul erotic, frecandu-se cu sanii de corpul meu... sanii aceia senzationali, pentru care multe femei ar fi in stare sa ucida. Ii mangaiam corpul tonifiat si o trageam usor catre mine, era ceva asemanator unui dans la orizontala. A urmat acel masaj cu fesele, innebunitor, mai ales in momentul in care acestea imi atingeau barbatia. Am trecut si la partea de cunni, oprindu-ne in 69. Si am ramas asa pana la final, deoarece limba mea era prea ocupata cu pista ei, iar mana Elenei era prea ocupata cu plm. Senzatia era extraordinara, parca imi facea un oral cu mana, pe care o simteam fierbinte si umeda (de la uleiul de masaj). Atat de asemanator era totul cu clasicul 69, incat de mai multe ori am simtit nevoia sa dau capul intr-o parte si sa o ma uit ce face ea acolo, ca nu cumva sa triseze si sa-si foloseasca guraDar n-am reusit s-o prind cu gura pe pwla... baga-mi-as!!! Pana la urma am renuntat sa ma uit, daca m-a pacalit pacatul ei sa fie!

 

Multumesc inca o data, Elena, m-am simtit minunat! Nu mai vin la tine, esti prea periculoasa :) ...mai date-n dragostea mea!  

 

 

Am avut si eu aceeasi dilema...

pupici si pentru tine

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

El a sperat pana in ultima clipa ca ai trisat :))))

 

Acuml-ai dezamagit :P

intotdeauna conteaza senzatia cu care ramai la final,cum te simti in acele momente si cu amintirea cu care ramai ulterior, pup

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Helo dra Elena, cea cu ochii verzi in care sa te tot  pierzi,

 

Mda, am cam fost dat pe spate de atitudinea, comportamentul si feminitatea  senzuala a  Elenei ; apoi de stilul de masaj ( desi este mai sportiv , stil cu care nu sint  familiarizat ) si de trairea psihica si fizica experimentata  acolo.

 

Fiecare  moment m-a transpus pe alt nivel de vibratie si senzatie, incomparabil, desi am fost pe la ceva maseuze pina acum.

 

Cred  ca  Elena a fost  intr-o viata anterioara gheisa sau mare preoteasa ; are un fel natural, firesc  de a produce placere barbatilor, chiar  fara sex, sa simti ce ii place si ce doreste un barbat este lucru  mare. :bow 

Si uite asa in scurt  timp a mai aparut  o maseuza care este o crema a cremelor si care ne bucura simturile si clipele ! :hooray  :clap2 

Multumesc  Elena ca existi si ca reversi asupra  noastra  asemenea  experienta  extatica  si asemenea trairi  unice ! :kiss2 

 

Altceva nu mai ar fi de spus, vorbele nu pot reda total  Eleno - experienta  / Eleno -terapia  pentru  trup si suflet, oh , yeaaaaah !

  • Like 9
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Helo dra Elena, cea cu ochii verzi in care sa te tot  pierzi,

 

Mda, am cam fost dat pe spate de atitudinea, comportamentul si feminitatea  senzuala a  Elenei ; apoi de stilul de masaj ( desi este mai sportiv , stil cu care nu sint  familiarizat ) si de trairea psihica si fizica experimentata  acolo.

 

Fiecare  moment m-a transpus pe alt nivel de vibratie si senzatie, incomparabil, desi am fost pe la ceva maseuze pina acum.

 

Cred  ca  Elena a fost  intr-o viata anterioara gheisa sau mare preoteasa ; are un fel natural, firesc  de a produce placere barbatilor, chiar  fara sex, sa simti ce ii place si ce doreste un barbat este lucru  mare. :bow 

Si uite asa in scurt  timp a mai aparut  o maseuza care este o crema a cremelor si care ne bucura simturile si clipele ! :hooray  :clap2 

Multumesc  Elena ca existi si ca reversi asupra  noastra  asemenea  experienta  extatica  si asemenea trairi  unice ! :kiss2 

 

Altceva nu mai ar fi de spus, vorbele nu pot reda total  Eleno - experienta  / Eleno -terapia  pentru  trup si suflet, oh , yeaaaaah !

multumesc pentru aprecieri, pupici

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:homeless
  • Oras:homeless

Credeam că m-am țăcănit eu, dar, văzând ce scriu și alții, m-am mai liniștit. Nu cred că sunt defect, Elena chiar e o mica vrăjitoare. Nu știu cum plm reușeste să ne scoată pizda din cap, cu mâinile ei femecate.

Faceți-i ceva, răpiți-o, ascundeți-o, luați-o de nevastă, interziceți-o, că altfel ne zăpăceste pe toți!

  • Like 3
Link spre comentariu

@copiluu: cum e cu bdsm-ul ala soft de care spui? zi-ne si noua rogu-te niste detalii mai detaliate ca poate ne surade ;)

 

Eu sunt nou in tainele acestui mestesug, dar m a invatat elena ce si cum:-)) in concluzie nu pot da o nota ca si cunoscator.....dau nota 10 ca a avut rabdare cu mn si a fost blanda( sa nu ma sperie )asa ca ne-am rezumat la ce-mi place pupaturi si atingeri tandre vegheate de ochiul stapane-i ce imi dadea ordine si imi mai taia avantul meu de tanar voios :-))....am facut febra musculara la limbuta dupa atatea pupaturi...yam yam. E priceputa si deschisa ( daca nu e cv prea..scarbos etc ) in a ti asculta si mici fantezii etc....doar sa nu iasa dintr o anumita limita. Sper ca ti-am putut fi cu folos colegu ! Ca si cadou ar fi 150/h:-p

Link spre comentariu

  • Telefon: navid_naumovich
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: navid_naumovich
  • Oras:Bucuresti

 

Am fost astăzi programarea dela 12, obtinut numărul de pe Yahoo Messenger, mi-a spus foarte dragut ca programarile se fac dimineata intre 9 si 10, atunci isi face agenda, mi-a lăsat impresia ca ia in serios organizarea si ca este serioasa din acest punct de vedere.

 

Locatia este in zona Mall Vitan, cum ajungi acolo te indruma ea, e usor de ajuns, atentie ca scările alternează de pe o parte pe cealaltă a străzii.

 

Garsoniera este open space cu baie si bar, cocheta si curata, spune multe despre ea, desi fumează nu am simtit deloc miros neplacut(un avantaj pentru cei care vor sa se relaxeze înainte cu o tigara, cum a fost si cazul meu). Draguta, politicoasă si ospitaliera.

 

Pretul standard, nu sunt un fat frumos ca sa beneficiez de reducere desi pe parcurs am primit din partea ei câteva complimente gratuite, dragut din partea ei. Prosop curat si uscat, invitatie la baie(ea era proaspăt iesita).

 

Aspectul, pur si simplu minunata, un corp perfect, piele de zeita, miros îmbietor. Lăsând la o parte estetica trupului, Este si frumoasa, foarte frumoasa.

 

Acțiunea începe atent pe spate, foarte atent de jos in sus, de la gambe pana la omoplati. Insista si se straduieste sa primesti un masaj de relaxare de calitate, am simtit vertebrele cum mi se aseaza una cate una, comunica cu tine si se asigura ca esti in ordine.

 

Am vrut sa rămân la masaj, cu lenjeria pe mine, dar mi-a spus impunător sa o dau jos, desi nu asta era scopul programării, aspect mentionat de mine de la inceput, venisem pentru o doza de erotism si senzualitate. Cand m-am întors cu fata s-a concentrat doar pe ala micu si nu stiam cum sa fac sa isi ia mâinile de pe el. Cred ca si timpul ales de mine a fost scurt si probabil si-a dorit sa mă faca fericit in putinul timp rămas.

 

Foarte atenta si senzuala cu zonele erogene, o tehnică avansata si delicata, am tremurat in continuu, spasma dupa spasma. Am simtit ca vrea sa mă termine, probabil de asta insista atât de mult si nu putea sa isi ia mâinile de pe el. Mi-am dorit sa o simt aproape, lipita de corupul meu cand ejaculez, dar am simtit-o putin retinuta, o inteleg, era prima data cand ne vedeam, eu nu m-am straduit sa comunic cu ea si nici un fat frumos nu sunt.

 

Nu a existat FK, dupa cum am spus, nu s-a apropiat de mine, nu am facut sau simulat 69, nu s-a pus deasupra mea, dar asta pentru ca eu nu am cerut/platit pentru asta la început.

 

Pe scurt:

Aspect 10, frumoasa si un corp ale cărui flash-uri îmi vor aduce multe zâmbete tampe pe fata

Locatia: 10, curat, liniste, tot ce trebuie in baie

Comunicare: 10, se straduie sa fie gazda perfecta si iti arată respect de cum ii calci pragul pana iesi pe usa.

Masaj erotic 9.5, se concentrează mult pe zona erogena, pentru unii poate fi un mare avantaj, foarte atenta la zonele adiacente, sexy rau ce face cu unghiile ei superbe

Masaj relaxare: 10

Halatul cel mai bun raport calitate pret de pana acum, as plăti o femeie ca ea doar sa stau la o cafea sau tigara cand am o perioada grea. As fi revenit cu siguranta daca exista chimie intre noi, nu am ce sa ii reprosez, am plecat cu genunchii tremurând ca un nătântoc si cu cei mai frumosi fiori. Multumesc Elena, esti minunata.

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...