Sari la conținut

NURU MASAJ SI MASAJ EROTIC


borat80

Postări Recomandate

  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Buna,am spus mai sus ca momentan nu lucrez decat cu cine cunosc,nu inteleg de ce e atat de greu sa cititi dar stiu este mai usor sa vb in necunostinta de cauza(cum ati mai facut )

PS  faptul ca mai anunt programul tot mai sus am spus de ce o fac

PS 1 grup pe Whatssapp nu fac pt  ca majoritatea au familii,relatii etc(cine ma cunoaste stie ca daca nu vad un sms,Whatssapp in timp util nu raspund  ca respect pe cei care imi trec pragul) ,multumesc de intelegere

 

 

Buna Elena!

Clienti noi primes ti?

 

 

Solicit ca acest topic sa fie închis. Este degeaba. Atât timp cât domnișoară nu e disponibila pt clienți noi iar pt cei "vechi" din ce în ce mai rar.. Nu vad rostul

 

 

Pai încă nu a răspuns, sigur nu primește clienți noi? Aveam de gând sa o vizitez și eu săptămâna viitoare.

Daca tot este atat de greu sa cititi mai sus :slap2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Tocmai de aceea... Topicul nu are sens sa mai fie activ.e logic. Ce sens are sa fie la rubrica masaj erotic dacă nu avem acces. Sa fi sănătoasă și tu și clienții "vechi" și cu asta basta

Te credeam mai altfel dar....se întâmpla sa ma înșel,așa e de la o vârsta

PS: activa sunt dar nu pt toată lumea

PS1:nu înțeleg totuși cum alți “vechi†au acces și tu nu ai reușit dacă tot susții ca ești “vechiâ€

PS 2: știu ca “deranjezâ€dar asta e😂

PS 3:da știu ca sunt rea

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Tocmai de aceea... Topicul nu are sens sa mai fie activ.e logic. Ce sens are sa fie la rubrica masaj erotic dacă nu avem acces. Sa fi sănătoasă și tu și clienții "vechi" și cu asta basta

.. 

sunt pe piata si dacii si lamborghini (comparatia e pur intamplatoare),

ce nu-ti poti lua tu nu inseamna obligatoriu ca nu e bun 

:hihat

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Cu tine a fost lamborghini?

 

Din pacate cu mine a fost pomul laudat....

Și de ce ma rog vrei sa ajungi “la pomul laudat”???nu e nevoie sa îmi răspunzi mie poate sunt alți mai curioși
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Te credeam mai altfel dar....se întâmpla sa ma înșel,așa e de la o vârsta

PS: activa sunt dar nu pt toată lumea

PS1:nu înțeleg totuși cum alți “vechi†au acces și tu nu ai reușit dacă tot susții ca ești “vechiâ€

PS 2: știu ca “deranjezâ€dar asta e😂

PS 3:da știu ca sunt rea

PS. Din moment ce nu mai ești activa pt toata lumea, anunțul tău e degeaba în aceasta rubrica. Acesta nu e un forum cu acces preferential.

PS1. Din moment ce nu răspundeai la tel când erai contactata în intervalul stabilit de tine.. Urat din partea ta sa nu rasp. Atunci când îți anunți disponibilitatea. Se pare ca toți se plâng de asta. Nu e pct tău forte(sunt rău când spun asta)

PS.nu "existi" ca să "deranjezi" .

PS. Nu ești rea.. Ești doar prost crescuta și "umflată" fals

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

PS. Din moment ce nu mai ești activa pt toata lumea, anunțul tău e degeaba în aceasta rubrica. Acesta nu e un forum cu acces preferential.

PS1. Din moment ce nu răspundeai la tel când erai contactata în intervalul stabilit de tine.. Urat din partea ta sa nu rasp. Atunci când îți anunți disponibilitatea. Se pare ca toți se plâng de asta. Nu e pct tău forte(sunt rău când spun asta)

PS.nu "existi" ca să "deranjezi" .

PS. Nu ești rea.. Ești doar prost crescuta și "umflată" fals

Am încercat și eu zilele astea de pe numere diferite și nu a binevoit sa răspundă la telefon. Foarte bine scris și sunt perfect de acord.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca s ar putea face o rubrica noua, masaj erotic cu circuit închis și atunci ea ar putea continua cu topicul doar pt clienții pe care ii accepta și noi restul nu trebuie sa mai dam de topicul ei. Poate asa nu se mai cearta nimeni, cred ca mai sunt maseoze care lucrează cu circuit închis.

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Faptul ca nu Răspunde la telefon și mesaje ma îndreptățește sa-i spun.... JIGODIA asta nu Răspunde decât la marinari și ochelariști care au văzut femei doar in revista...., trebuie făcut ceva sa nu mai apăra pe forum.....,

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Te credeam mai altfel dar....se întâmpla sa ma înșel,așa e de la o vârsta

PS: activa sunt dar nu pt toată lumea

PS1:nu înțeleg totuși cum alți “vechi” au acces și tu nu ai reușit dacă tot susții ca ești “vechi”

PS 2: știu ca “deranjez”dar asta e

PS 3:da știu ca sunt rea

Care e diferenta dintre clienti noi si vechi? Sau..o pula pe care ai mai vazut-o si una noua? Nici nu am de gand sa te vizitez,nu sunt fan masaj,eram doar curios
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Te credeam mai altfel dar....se întâmpla sa ma înșel,așa e de la o vârsta

PS: activa sunt dar nu pt toată lumea

PS1:nu înțeleg totuși cum alți “vechi” au acces și tu nu ai reușit dacă tot susții ca ești “vechi”

PS 2: știu ca “deranjez”dar asta e

PS 3:da știu ca sunt rea

Eu sunt vechi....dar de mult, mult timp ma refuzi.

Nici măcar nu îmi raspunzi la PM uri.

Eu ce sa mai cred ?

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...