Sari la conținut

NURU MASAJ SI MASAJ EROTIC


borat80

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am tot amanat recenzia asta, pentru a lasa timpul sa decanteze subiectivismul, astfel ca o scriu la cca o luna distanta de la vizita mea.

Incantat de ceea ce am citit pe forum si de pozele vazute, m-am programat telefonic in vizita la Elena, intr-o zi calduroasa, cam pe la ora pranzului. Am introdus adresa in GPS, si am ajuns relativ usor (zona Mall Vitan-Timpuri Noi), am gasit loc de parcare chiar in dreptul blocului si am intrat pe usa la ora stabilita. Mi-a deschis Elena, o domnisoara blonda, bine proportionata, frumoasa, la vreo 30 de ani declarati, inaltime 165 probabil, iar greutate 55 kg... Este genul de femeie care are grija de corpul ei, nu este skinny, dar nici grasa, are formele conturate si armonioase, intrun mod placut ochiului (si mainii:))) M-a invitat in garsoniera, curata si organizata pentru "actiune", am barfit vreo 10 minute la un pahar de apa plata, apoi m-am cerut la dus, nu inainte sa las 100 RON pentru o ora de alintatura.

Imediat intors de la dus, actiunea s-a mutat in pat, unde am beneficiat de un masaj de relaxare bunicel, si unul erotic acceptabil, cu finalizare manuala. As vrea sa mentionez din start ca sunt un consumator vechi de masaje erotice, cam stiu cu ce se mananca chestia asta, si ce asteptari trebuie sa am de la o maseuza.

Ca si note, apreciez astfel:

Locatie: 9 (curata, prosoape curate, baia ok)

Igiena: 10 (impecabila)

Aspect fata: 9

Masaj relaxare: 8,5

Masaj erotic: 7

Atitudine: 9,5 (greu de catalogat ca fiind GFE, poate si datorita faptului ca abia ne cunoscusem)

Halat: 100 RON, achitati in avans, pentru cca o ora d-2-d.

Varianta de tarif 70 RON/45 min are un excelent raport pret/calitate, poate cel mai bun din piata la ora actuala.

Overall o experienta placuta, fara insa a fi "wow", sau sa ma faca nerabdator sa revin.

Ciocane tari, fratilor!

-

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Muntenia
  • Oras:Muntenia

Am vizitat-o si eu pe Elena. Cred ca o caracterizeaza eleganta si rafinamentul. Are un fel mai unic de a fi, inclinand spre dominare. Ii place sa conduca firul actiunii si sa fie on top. Chiar daca nu ofera sex completeaza printr-o atitudine profi si experienta. Desi se inadreaza inspre categoria milf arata senzational.

Prea multe fata de colegii mei nu am ce sa spun, este o maseuza exceptionala, placuta si orientata proclient.

Locatia o notez cu nota 10- curat, igiena pe masura

Aspect fizic 10- arata senzational, minunat, de vis

Masaj de relaxare bunicel, dar se poate si mai bine, 8

eroticul nu este partea ei forte dar se straduieste.Imi plac femeile mai pupacioase si mai dragastoase, ea inclina, cum am mai zis, spre dominare, de aceea ii dau 8.

per total o experienta de repetat si o recomand tuturor doritorilor de masaj fara sex.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Elena. Cred ca o caracterizeaza eleganta si rafinamentul. Are un fel mai unic de a fi, inclinand spre dominare. Ii place sa conduca firul actiunii si sa fie on top. Chiar daca nu ofera sex completeaza printr-o atitudine profi si experienta. Desi se inadreaza inspre categoria milf arata senzational.

Prea multe fata de colegii mei nu am ce sa spun, este o maseuza exceptionala, placuta si orientata proclient.

Locatia o notez cu nota 10- curat, igiena pe masura

Aspect fizic 10- arata senzational, minunat, de vis

Masaj de relaxare bunicel, dar se poate si mai bine, 8

eroticul nu este partea ei forte dar se straduieste.Imi plac femeile mai pupacioase si mai dragastoase, ea inclina, cum am mai zis, spre dominare, de aceea ii dau 8.

per total o experienta de repetat si o recomand tuturor doritorilor de masaj fara sex.

multumesc pentru recenzie :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Bune elena, vreau si eu o programare maine pe la 18.nu stiu pe ce nr de tel sa sun. Se poate?

in semnatura mea este numarul de telefon suni maine si te programezi la ora dorita

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, dragilor! 

 

Scriu din nou aici , pentru ca la frumusetea asta de fata revin tot timpul. N-as putea sa spun a cata oara am fost, pentru ca am pierdut numarul. Sunt dependent de Elena si cunoasteti si voi ce inseamna dependenta asta, cei care reveniti saptamanal sau de mai multe ori pe saptamana.

 

Pentru cei care n-au fost inca, detaliez :

- locatia este in zona Mall Vitan si daca ajungeti in zona, indrumarile Elenei  vor fi eficiente.

- este o garsoniera exemplar de curata si amenajata corespunzator.

- a fost schimbata canapeaua, cu un pat nou, foarte mare si foarte bun pentru tavaleala.

- la dus gasiti tot ce trebuie pentru a va prezenta corespunzator in fata fetei.

 

Am mers ieri la ea dupa o tura ingrozitoare la serviciu, in care n-am putut sa ma ridic de la birou. Spatele meu se cerea la masaj.

M-a intampinat ca de obicei zambitoare si in cateva minute am uitat de tot ce a fost la munca. Are niste ochisorii superbi zanisoara , nu-ti dai seama daca sunt albastri sau verzi, cert este ca esti pierdut cand se uita atent la tine si atentia ei este maxima.

Este magnetism domnule, ce sa va mai spun !!!!!

Am mers la dus, unde am gasit tot ce trebuie. Acuma depinde ce piele aveti. Dar daca aveti o piele sensibila, fata are si sapun lichid pentru asa ceva. Am executat rapid dusuletul. Cand m-am intors , Elena era deja dezbracata si ca de obicei am ramas un pic incremenit, admirand formele ei superbe. Funduletul , domnilor, este superb, este in forma de para, exact cat trebuie de bombat si simti asa cum mana iti pleaca direct spre el sa-l alinte. Eu unul,  nu am intalnit fata cu un asemenea fund superb.

Bineinteles ca zambea frumos la mine, dandu-si bine seama ce mi se intampla. M-a invitat sa ma intind pe burta si n-am mai stat pe ganduri.

Masaj de relaxare extraordinar: incepe cu picioarele, masand talpile, gambele si coapsele apoi trece la maini si la spate. La mine se incheie intotdeauna cu magistralul masaj cu fundul, care este unic. Este patentul fetei, n-o sa-l gasiti nicaieri. Eu sunt dependent de el, fiind cu munca de birou, spatele neu sta cam incovoiat. Funduletul Elenei se plimba exemplar pe tot spatele, apasand exact cat trebuie coloana. Cred ca vertebrele mele revin intotdeauna in pozitia corespunzatoare, dupa apasarile funduletului ei.

Dupa ce se termina masajul de relaxare urmeaza o mica pauza, iar daca intoarceti capul veti constata ca zanisoara isi da cu ulei pe sanii superbi, este o incantare sa o privesti cand face asta. Pune ulei cu niste miscarii gratioase pe spate si urmeaza un masaj demential cu frumosii ei sani pe spate si fund. Eu nu prea rezist si intru in erectie in aceste momente. La un moment dat mi-a soptit suav sa ma intorc.

A urmat un masaj superb cu sanii pe abdomenul si pieptul meu, dar nu l-a uita nici pe Gigel care era beton. L-a pus frumos intre sani si l-a frecat ceva vreme, urmand o trecere frumoasa in simularea de act sexual, dupa care eu sunt topit. Ea sta deasupra cu fata spre mine si asaza  puta intre bucisoarele ei minunate si vagin, incepand un frecus nebun, de ai impresia ca esti in interior. Mama si ce-ti mai vine sa intri, privelistea este minunata: o pasarica superba, buzitele nu sunt mari , iar clitorisul micut si gingas.

Dupa ce m-a ucis cu miscarile astea ma asteptam sa treca la labuta cea bine executata, dar imi zice ca azi ma astepta o surpriza: se asaza cu fundul intre picioarele mele desfacute si-l prinde pe Gigel intre talpite. La asa ceva nu m-am asteptat! Nu mi-a facut nimeni foot-job, pentru ca nu am permis, dar pe ea nu am putut sa o refuz si chiar nu am regretat. Are niste degetele cu o mobilitate extraordinara la picioare. Le plimba foarte bine atat pe capul penisului cat si in jos pana la oute. Chiar m-a innebunit de tot, Gogu era in pragul dementei, aproape gata sa explodeze.

M-a finalizat cu manutele, una pe Gigel si alta pe punguta (cu doi bani - cum zice ea), am explodat in scurt timp si prelung.

Bravo, fata draga !  un orgasm lung si extraordinar de placut.

Am plecat putin nauc de la Elena dupa o asemenea experienta, dar cu spatele indreptat bine de tat si linistit la toate capetele.

La usa am reusit, cu greu, sa-i pup obrajorii, dar am reusit!!!!!! Yessssss!

            Sa punem si note:

 

Loc: 10+++++ ( pat nou, cu saltea foarte buna )

Aspect :                      10+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Masaj relaxare:           10+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Masaj erotic :              10+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

GFE :                          10+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Cost : 140 + ceva (pentru 90 minute)

As tine-o doar pentru mine, dar nu se poate! Din pacate !

O recomand cu mult drag!

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Buna,

 

Aceasta informarmare  si o mare rugaminte este doar pt clienti mei fideli si nu numai,de astazi la mine in locatie va fi o cutie pt a strange donatii pt cazul prezentat pe forum  http://nimfomane.com/forum/topic/47595-impreuna-pentru-cassy/, aceasta strangere de fonduri o fac cu acordul lui Cassy.

Suma care se va strange o data pe saptamana o voi trimite lui Cassy in contul ei bancar,o sa postez fotografie cu dovada trimiteri banilor.

VA ROG FRUMOS CEI CARE NU SUNTETI INTERESATI IGNORATI ACEST ANUNT

SUNTEM ALATURI DE TINE CASSY

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...