Sari la conținut

NURU MASAJ SI MASAJ EROTIC


borat80

Postări Recomandate

  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Buna,  de maine revin la program 🥳

- sedinta de masaj nuru-acest tip de masaj este doar pt clienti fideli

-durata unei sedinte  60 min,pretul este de 250 lei

-durata unei sedinte  90 min,pretul  este de 300 lei

 

- sedinta de masaj erotic (relaxare, body si erotic cu finalizare )

sedinta de 60 min 140 lei, sedinta de 90 min 180 lei, sedinta de 2 ore 230 lei

program de lucru luni-vineri intre orele 11-17,sambata 11-16(ocazional)

 

Programarile se pot face prin PM (cu confirmare telefonica ulterioara) si telefonic 0732495562 intre orele 9-11, pentru clienti fideli programarile se fac si prin sms, zona Mall Vitan

 

imi rezerv dreptul de a selecta clienti

 

PS: o programare neconfirmata  cel putin cu o ora inainte se anuleaza automat

  • Like 1
Link spre comentariu
La 22.12.2021 la 11:53, elena_aly33 a spus:

Buna,va Multumesc pt prezenta voastră,pt cadouri flori etc.Va doresc sărbători liniștite și fericite și un an mult mai bun și cu mai multe bucurii😗🤗

66E56075-F948-49F2-9687-E69F2E3D7F85.jpeg

Daca e actuala fotografia, Elena noastra e tot bomba sexy! Cam vrajitoare cu revenirile, ba luni, ba saptamana nu stiu care, ba greseste preturile…dar fata e piesa de rezistenta, face un masaj cu bucile alea mari si o laba, de-ti intra cearceaful in cur de placere! 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 22.12.2021 la 11:53, elena_aly33 a spus:

Buna,va Multumesc pt prezenta voastră,pt cadouri flori etc.Va doresc sărbători liniștite și fericite și un an mult mai bun și cu mai multe bucurii😗🤗

66E56075-F948-49F2-9687-E69F2E3D7F85.jpeg

Amintiri placute, obsesii chiar…poate ca reusim sa ne revedem curand…

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revedere dupa 7 ani....cand au trecut oare? 

Vineri, am primit un mesaj, asta dupa ce in cursul saptamanii am schimbat pe whatsapp cateva aminitiri, cum ca ne-am putea vedea. Am confirmat si chiar m-am bucurat ca ne revedem. Eram curios ce au facut anii astia, cum s-a schimbat, cum m-am schimbat. Locatia aceeasi, dupa o renovare binemeritata. 

Nu o sa intru in foarte multe detalii, doar pot spune ca emana acelasi erotism si senzualitate pe care trebuie sa le regasesti la un masaj erotic.

Elena te face sa te relaxezi si sa uiti de tine, dar te face si sa o doresti, desi stii ca nu o poti avea. Am povestit, ne-am amintit, m-am relaxat si bucurat sa o revad. 

Pregateste o revenire si un nou set de poze. Pentru mine, masajul cu fundul si cu sanii au fost super, Elena se mentine tonifiata, in mainile ei uiti de tine. 

Elena, ma bucur ca ne-am revazut si ma bucur sa te regasesc aceeasi persoana sexy, inteligenta si care m-a facut mereu sa ma relaxez. 

"Erosul este un program ce se desfasoara in incalcelile electronice ale mintii, insa mintea e si piele: piele atinsa, vazuta, memorata" 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
Acum 12 minute, koningdaniel a spus:

Revedere dupa 7 ani....cand au trecut oare? 

Vineri, am primit un mesaj, asta dupa ce in cursul saptamanii am schimbat pe whatsapp cateva aminitiri, cum ca ne-am putea vedea. Am confirmat si chiar m-am bucurat ca ne revedem. Eram curios ce au facut anii astia, cum s-a schimbat, cum m-am schimbat. Locatia aceeasi, dupa o renovare binemeritata. 

Nu o sa intru in foarte multe detalii, doar pot spune ca emana acelasi erotism si senzualitate pe care trebuie sa le regasesti la un masaj erotic.

Elena te face sa te relaxezi si sa uiti de tine, dar te face si sa o doresti, desi stii ca nu o poti avea. Am povestit, ne-am amintit, m-am relaxat si bucurat sa o revad. 

Pregateste o revenire si un nou set de poze. Pentru mine, masajul cu fundul si cu sanii au fost super, Elena se mentine tonifiata, in mainile ei uiti de tine. 

Elena, ma bucur ca ne-am revazut si ma bucur sa te regasesc aceeasi persoana sexy, inteligenta si care m-a facut mereu sa ma relaxez. 

"Erosul este un program ce se desfasoara in incalcelile electronice ale mintii, insa mintea e si piele: piele atinsa, vazuta, memorata" 

multumesc 🤗😉cu mare drag

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0732495562
  • Oras:bucuresti

Buna, 🤪

serviicile si preturile sunt urmatoarele;

- sedinta de masaj nuru-momentan acest servici nu este disponibil

- sedinta de masaj erotic (relaxare, body si erotic cu finalizare )

sedinta de 60 min 200 lei, sedinta de 90 min 290 lei, sedinta de 2 ore 350 lei

program de lucru luni-vineri intre orele 11-18,sambata 11-16(ocazional)

 

Programarile se pot face prin PM (cu confirmare telefonica ulterioara) si telefonic 0732495562 intre orele 9-11, pentru clienti fideli programarile se fac si prin sms, zona Mall Vitan

 

imi rezerv dreptul de a selecta clienti 

 

PS: o programare neconfirmata  cel putin cu o ora inainte se anuleaza automat

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
La 28.03.2022 la 9:30, elena_aly33 a spus:

Buna,de maine câteva zile nu sunt,anunț când revin 🤗😚

Cred ca mai degeaba, ne anunti tu imediat ca iei o pauza, cum ti-e obiceiul,  e agiti sperma-n coaie ca vii, apoi ne anunti ca iei pauza! 😊😊😊…ne e dor de tine sa vii si sa stai! 🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...