Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la domnisoara,pozele sunt reale, insa locatia lasa de dorit.Este o casa derapanata undeva in zona Apusului,initial nu am avut curaj sa intru crezand ca este un cuib cu pesti.Am avut curaj si nu a fost asa.Tipa sta acolo cu chirie,e destul de istetica, prestatia a fost destul de ok,oral neprotejat,nimic special,fara deep,nu accepta finalizare orala- nota 7,normal in ce pozitii am preferat eu nota7,nu era epilata jos,s-a scuzat spunand ca se epileaza cu ceara.Foarte comunicativa.Am lasat 100 ron pt 2 finalizari.

Link spre comentariu

Salut tuturor futaciosilor.Fost ieri la don'soara in cauza. Si-a schimbat locatia, acum sta pe undeva pe Uverturii, destul de aproape de SIR. Locatia arata relativ ok, nu am gasit multe minusuri, dar nici plusuri. Mai locuieste din cate am observat cu inca o tanti mai in varsta, blonda,masiva si de neatins din pct meu de vedere. Nu am avut probleme de comunicare, am ajuns la ea si m-a primit imediat. Soc din momentul cand a deschis usa : o cioara de vreo 1.60, totusi bine structurata. Cu inima indoita precum arc de masina, totusi decid sa raman. Imi dezveleste un corp frumos, sani fermi si maricei, un fund micut si fain, pacat de niste vergeturi pe coapse si de culoarea pielii ce mie unul imi provoaca repulsie. Oh well zic, hai sa vedem cum se fute o cioara .. si ii propun o discutie de aproape cu Il Fenomeno (poreclit si Mutu). Prestatie nota 8, cu caciula (logic), in scurt timp finish cu gandul la femei de propria-mi etnie. Pauza de o vorba in care aflu ca e studenta la medicina, ca a terminat dreptul ...bla bla , eu ma dau uimit , ea se da desteapta in continuare , eu o las , ea inca viseaza, eu ii propun sa reincepem scopul vizitei, ea nu are incotro - totusi am dat 100 ron pt ora (se putea opta pt 70/nr.) - am incercat vreo 3 pozitii, in fiecare se misca precum statuia lui Mihai Viteazu. GFE 1, geme spre icneala - noroc ca o face incet, ca altfel grijuliu din fire chemam ambulanta. De la prea excelenta prestatie incepusem sa fiu erect precum sfoara, asa ca am terminat tot oral, singurul punct ok al ei. Deh, daca iti arde sa futi cu 100 ron .. trebuie sa-l accepti si pe tovarasul "Surpriza", de multe ori cu glume nasarate precum aceasta de ieri. Rezumand ...puncte forte ...parul frumos, sani frumosi, fund ok, oral ok. Puncte dramatice... etnia de detestat, fatza naspa, tehnica de lucru cu hambugerul. Per total eu unul nu mai revin. Bafta all.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...