Sari la conținut

Bruneta cu forme 0732537544


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Baietii .. uite eu ma intreb , cat de mare o fi un ou mic ?"

Caut profesoara de anatomie

.

poi....ouale sunt oricum de mai multe mărimi! Uite spre exemplu eu iti pot spune care sunt cele mai mici! Alea de păduchi! Da nu am cum sa iti arat ca ultima oara cand am avut păduchi,a fost cand eram la grădiniță!:(
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna Cristina,

Pe aici in cautare de placeri carnale, tu? Ai revenit? Sau doar in vizita?

Te pup,

Vaporeanul

 

P.S. imi e tare dor de gurita ta calda!

hai salutare! Nu am revenit! Inca sunt "cumințenia pământului " dar....Ma gandesc serios la.o treaba de genul ,macar pentru o perioadă...oricum nu pot da un răspuns chiar acum! Pupici pă oo
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cred ca, dupa atata timp de repaus, si nu spun total pentru ca sunt convins ca nu a stat cu mainile in san, dar nici nu a dat pe-afara, ne va incanta cu pofta ei de.... joaca. Sunt convins ca ne va surprinde in mod foarte placut atat cu formele ei generoase (din nou) dar si cu o pofta de sex avand in vedere ca se va oferi unui numar mare de doritori. Te astept, te asteptam sa revii si sa nu uimesti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hello tuturor ! Azi revin,adică acum! Asa ca o sa incep prin a scrie aici ce.si cum! E drept ca nu era in program sa revin azi! Dar....uite ca azi ma deghizez in "cristina "😂 Am si nr de tel,care din pacate nu este cel pe care îl am în tipic, dar sper ca cineva o sa vada rugamintile mele si o sa ma ajute sa imi schimb nr de telefon din titlul topicului! Ca si servicii majoritatea le stiti deja,iar ca.preturi 130 jumatate de ora,200 o oră! Poze nu am momentan,dar nu e mare schimbare intre ce eram si ce sunt! Aaaaaa am uitat sa.specific am un cățeluș, care da din coada si cere o mângâiere de la majoritatea musafirilor,asa ca domnilor,daca sunteti alergici dau nu va plac animaluțele,mai bine nu va deranjați sa ajungeți la mine! O sa ma rezum la.cateva vizite pe zi,pentru ca nu vreau "trafic intens ". Acestea fiind spuse va las si nr de telefon si ma găsiți pana in ora 01.00. Va kiss pă oo! A era sa uit.....0732537544

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Hello tuturor ! Azi revin,adică acum! Asa ca o sa incep prin a scrie aici ce.si cum! E drept ca nu era in program sa revin azi! Dar....uite ca azi ma deghizez in "cristina "😂 Am si nr de tel,care din pacate nu este cel pe care îl am în tipic, dar sper ca cineva o sa vada rugamintile mele si o sa ma ajute sa imi schimb nr de telefon din titlul topicului! Ca si servicii majoritatea le stiti deja,iar ca.preturi 130 jumatate de ora,200 o oră! Poze nu am momentan,dar nu e mare schimbare intre ce eram si ce sunt! Aaaaaa am uitat sa.specific am un cățeluș, care da din coada si cere o mângâiere de la majoritatea musafirilor,asa ca domnilor,daca sunteti alergici dau nu va plac animaluțele,mai bine nu va deranjați sa ajungeți la mine! O sa ma rezum la.cateva vizite pe zi,pentru ca nu vreau "trafic intens ". Acestea fiind spuse va las si nr de telefon si ma găsiți pana in ora 01.00. Va kiss pă oo! A era sa uit.....0732537544

bun revenit.

Sa fie intr-un ceas bun!😘🙂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Las si eu o recenzie,incantat si bucuros ca am putut sa o revad pe aceasta fata.

O stiam si ne stiam de mult,dar,am asteptat sa revina pentru a ne reintalni,si,chiar a fost o placere.

Am regasit aceeasi fata draguta,pe care o stiam,are si un catel foarte prietenos,care se bucura de oaspeti.

Am fost servit cu o cafea,am mai povestit,ne-am bucurat de revedere,iar ca servicii,am optat pt op+ np,un nr.

Servicii si igiena,ireprosabile,10.

E o fata curata,iar locatia la fel,10

De revenit,oricand,cu drag

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...