Sari la conținut

Bruneta cu forme 0732537544


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara tuturor! Ma poate lamurii si pe mine cineva de ce mama naibii nu mai am acces la PM? Nu stiu ce am facut,nici pe ce am apăsat de mi sa intamplat chestia asta, dar daca cineva este binevoitor sa imi explice daca este sau nu din cauza "creierului meu mic " i'as fi recunoscătoare! MULȚUMESC!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Si-ti mai trimit un mesaj.O seara frumoasa si linistita fata cu suflet mare(si la propriu si la figurat)Esti singura fata dun Constanta la care ma simt ca acasa,atat de atenta si de serviabila si de amabila inca nu am cunoscut,Cat despre ce mi-ai oferit in pat a fost de-a dreptul minunat.Te Pup cu drag oricand,oriunde si de oricate ori voi avea ocazia.Cristinuta cea draguta :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Cristinuta din pacate,azi am fost plecat departe.Sa nu crezi ca n-am gandit la ce tu mi-ai daruit.Sint cu sufletu-nghetat ca asa-am fost invatat,nu am voie sa mai spun ce e rau si ce e bun.Dar am voie sa gandesc ,sa ma culc,sa ma trezesc,sa respect si sa ma-nclin la ce cred ca e sublim.Tu mi-ai dat putere-a ta,eu ti-am dat tacerea mea,O sa fiu din nou puternic,momentan sint doar cucernic,Multumesc ptr caldura,doar tu m-ai scapat de ura.Esti acuma ptr mine fata care-mi face bine.O sa mergem mai departe,poate ca iti scriu o carte,dar promit gradini pastel si te duc si la castel,Sa fii ptr-o zi regina,in cea mai mare gradina.Sa ai noaptea linistita si fereastra poleita,la balcon de bun augur,sa iti cante-un trubadur.Cu drag,eu

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea
Acum 6 minute, g2br13l a spus:

Asa crezi tu. 🤣

Știu ca facem "off topic", dar asa îmi place sa fie pe forum. Fiecare cu părerea lui, sa ne radem, sa glumim, sa fie veselie. 😀😀

Cistinuta știu ca ne iartă pentru ca facem iureș pe topicul ei. 💋💋

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...