Sari la conținut

Bruneta cu forme 0732537544


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am vizitat-o din nou pe aceasta bombonica de fata.Am convenit sa ne bem impreuna cafeluta.

Am servit cafeluta,am mai vorbit despre una,despre alta,apoi am decis sa merg la duș.

Revin in camera si incepe cu sarutari pe corp,mangaieri si gadilat  pe corp,mi-a dat niste senzatii,de mama mama.

Apoi ,mi-a facut un oral ca la carte,cu lins de oo,priviri in ochi si tot ce trebuie.Am trecut la un np,cu strans in brate,sarutat pe corp,iar finalizarea a fost cu ea deasupra,in normal protejat.

Am mers din nou la baie,apoi am mai stat un pic de vorba,achitat,pupat si plecat.

O sa revin,ori de cate ori voi putea!

Fata draga,te pup si iti miltumesc pt momentele placute!

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Am vizitatat-o pe domnișoara după ce am citit părerile colegilor, mai ales după cel care a caracterizat-o ca pe o Lia bruneta.

Ca și lucruri pozitive locuiește într-un apartament foarte curat, igiena este impecabila,este naturala și poate purta o conversație relaxata. Ca și lucruri mai puțin bune, cel puțin când am vizitat-o nu era aranjata ( par, manichiura, costumație...), are câteva kilograme in plus, cred că a avut ceva variații de greutate și de aceea  puțină sala ar prinde bine, nu as fi întors capul după ea  pe strada..ca si performante sexuale nu am fost impresionat, nici vorba de FK, poate din cauza Covid, a mea..cine știe. Am achitat 150 Ron pentru un număr, eu unul nu mai revin, consider laudele colegilor exagerate.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, sbyro1 a spus:

Am vizitatat-o pe domnișoara după ce am citit părerile colegilor, mai ales după cel care a caracterizat-o ca pe o Lia bruneta.

Ca și lucruri pozitive locuiește într-un apartament foarte curat, igiena este impecabila,este naturala și poate purta o conversație relaxata. Ca și lucruri mai puțin bune, cel puțin când am vizitat-o nu era aranjata ( par, manichiura, costumație...), are câteva kilograme in plus, cred că a avut ceva variații de greutate și de aceea  puțină sala ar prinde bine, nu as fi întors capul după ea  pe strada..ca si performante sexuale nu am fost impresionat, nici vorba de FK, poate din cauza Covid, a mea..cine știe. Am achitat 150 Ron pentru un număr, eu unul nu mai revin, consider laudele colegilor exagerate.

Eu iti mulțumesc frumos pentru curajul de a rămâne, si pentru ca ti.ai rupt din timpul tău  sa iti spui parerea! Bune sau rele,pentru  mine criticile vizitatorilor sunt constructive,si voi tine cont! Multumesc inca odata si mi-a parut bine sa te cunosc 💋

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hello lumeee! Ce mai faceti ? Toate bune?...si eu sunt bine, sănătoasă...Nu stiu daca intereseaza pe cineva dar am zis sa spun si asta!

Am avut o pauză, nu pt ca am vrut, ci pentru ca nu am avut posibilitatea de a lucra,deoarece s.au facut anumite reparații la blocul in care am biroul, si atunci  din motive de discreție  am preferat sa NU!

Azi si de azi inainte voi fi DISPO again!Dar nu pentru toata lumea ,si atunci va rog sa nu fiti duri si da nu ba supărați pe mine dar vreau sa rog toti domnii care visează ca isi vor gasii marea dragoste vizitându'ma sa nu mai facă asta!

🛑Nu mai veniți la mine cu gandul ca o sa va deschida usa o "Bianca Dragusanu".

🛑Nu mai veniți la mine sperand ca fac sex sau ca o sug precum "Sexy Braileanca".

🛑Nu mai veniți la mine, sau cel putin dupa ce imi culcați pragul,aveti curajul sa ma refuzați politicos daca  nu va atrag in nici un fel,daca nu vi se pare ca sunt "aranjata"asa cum va așteptați, daca nu va place costumația mea,daca nu exista  "chimie "!

🛑Nu mai veniți la mine dacă nu sunteți dispuși să pierdeți  15-20 de minute din timpul vostru prețios pentru a sta la un ceai/cafea/tigare ,pentru a ne cunoaște câtuși de puțin ,pentru a va hotărî dacă sunteți dispuși sau nu sa purcedem mai departe!

🛑Nu va mai luati dupa recenzii si nu mai veniți la mine ca la "pomul laudat" pentru ca  fiecare din vizitatorii ce și-au exprimat parerea si dorinta de a poveștii a avut parte de o experiență unică! Lucrând cu oamenii si calcandu-mi pragul diferite caractere, experienta si actul in sine au fost diferite!....Pe unii i-am surprins într-un mod plăcut, pe alții nu! Dar durerea mea cea mai mare nu este ca nu pot sa multumesc pe toată lumea, ca e logic ca nu pot sa fac asta, in schimb am pretenția de la voi  sa aveti curajul sa spuneti NU atunci când simțiți!

🛑Nu mai veniți la mine dacă va este teama sau nu va plac câinii!(Toto simte treaba asta si devine putin crizat)

Cine ma cunoaște știe că sunt o femeie calma ,rabdatoare si cu zâmbetulpe buze...cat se poate de naturală!

Nu Imi place sa imi bat joc de oameni  si nici de banii lor pentru ca fiecare din noi muncim mai mult sau mai putin pt ei!

Am mai specificat in nenumarate randuri acum vreo doua luni va sunt o femeie ca oricare alta,cat despre manichiură...o fac la 3 săptămâni  ca asa este procedura cand ai manichiură cu gel... Despre coafura si machiaj....prefer chestiile simple si decente! Nu sunt o femeie slabă dar sunt "dulce"! Dețin 70 si ceva de kg de dulceața care se vad al dracu' de bine la 1,58 înăltime!

Nu negociez la preturi ca nu vând cartofi! Ma vand pe mine!

Nu dețin casa de marcat asa ca va rog sa veniti voi cu mărunt,sau cu fix cat aveti nevoie pentru ca au existat cazuri in care nu am avut sa dau rest!

Va multumesc din  inima ca mi'ati "mini jurnalul " de astăzi, va kiss pă oo si va doresc weekend plăcut!

🛑p.s DISPO pana la 19!

  • Like 7
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 21 minute, ssimeon a spus:

Mamikillli, cea dea ConditiiGeneraledeAfaceri!

Da' mai bine sa fie prezentate decat sa avem vorbe dupa aia!☺😊😀

Nu sunt condiții! Sunt sigerari  de bun simț care dpmdv sunt  absolut normale. Am vorbit la modul general! Cine se simte si se supără bine! Cine nu se supără....si ma bine!❤ te pup  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost si eu la Cris in urma cu 3 saptamani si mi-a lasat o impresie foarte buna ,fiind foarte rabdatoare , la un pahar de ceai , o vorba si dupa frumos la actiune , unde are niste servicii foarte bune , eu unul am ales mai mult oralul , unde a fost deep cat a putut , titsfuck si normal si chiar se implica sa te faca multumit si ca altadata sa o mai vizitezi.... finalizarea a fost orala la ambele numere , am ales sa stau o ora , nu prea scriu recenzii deci sper ca am fost subiectiv .

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 52 minute, gica 1955 a spus:

buna ziua si LA MULTI ANI !!! posesoarei topicului

am vrut sa aflu si eu ceva preturi si am dat la pagina 71,70 nimic ....la 69 m-am oprit ca nu-i de mine 

se poate un refres? 

Buna ziua! 130 ron /30 min. 

200 ron/h. Dar era mai simplu daca ma sunai,si iti spuneam  la telefon....Nu mai trebuia sa te chinui aici! Te pup

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...