Sari la conținut

Andreea 0753820185


bc67

Postări Recomandate

ESHADE...da'vad ca esti prost rau baiete...spune la nenea de ce esti frustrat....ca ai pula mica si nu faci fata decat la slabe...sau asa esti tu mai retardat din nastere?

Stai linistit la locul tau si nu mai behai degeaba.

Ori ai ceva de spus de pe unde ai dat la buci sa ii ajuti si pe altii ori clanta mica.

Si nu te mai da tu cunoscatorul limbii romane ca suntem aici pt.altfel de limbi..ok?

Link spre comentariu
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

ESHADE...da'vad ca esti prost rau baiete...spune la nenea de ce esti frustrat....ca ai pula mica si nu faci fata decat la slabe...sau asa esti tu mai retardat din nastere?

Stai linistit la locul tau si nu mai behai degeaba.

Ori ai ceva de spus de pe unde ai dat la buci sa ii ajuti si pe altii ori clanta mica.

Si nu te mai da tu cunoscatorul limbii romane ca suntem aici pt.altfel de limbi..ok?

 

Iar tu masturbihno? :)))))))) . Oricum tu nu esti in stare sa futi nimic in afara de propria mana, ce sa iti mai cerem si recenzii.

Esti acelasi onanist odiuergoiuer , esti chiar in plus pe forum 

Link spre comentariu

ESHADE...

 

AICI GRESESTI GROAZNIC BAIETE..EU O FUT IN ANUS DOAR PE MA-TA...IA CAUT-O IN CUR SA VEZI CE AM DECALIBRAT-O...

CAT DESPRE TINE...AI FOST AVORTAT TOT PE CALE ANALA...ADICA PE GAOAZA CURULUI CA SA INTELEGI SI TU...SI NU-I VINA MEA CA AI IESIT PE LUME PLIN DE KAKAT..

MAI PENIS NEDEZVOLTAT...DU-TE SI CANTA-TI FRUSTRAREA IN ALTA PARTE CA ESTI CHIAR JALNIC

CU ALTE CUVINTE

MARSH IN PIZDA MATII DE POTAIE!!!

Link spre comentariu

Tot eshade

 

nu inteleg de ce vb la plural...tu si cu cine baiete?

Eu te vad doar ca pe un amarastean care a terminat programul la patron si se bucura de cateva injuraturi zvarlite pe net...

Sunt sigur ca nici pe ma-ta n-o poti fute ca e prea grasa si..deh..la dotarea pe care ti-a dat-o...mai mult o gadili...hahaha

NU FI SUPARAT BAIETE...SUNT MULTI CA TINE...NU EDTI SINGUR

 

CAPUL SUS..NU MAI FI SUPARAT

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...