Sari la conținut

Bruneta Titan 0766917383


Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI
http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/bruneta-aida-non-stop-bruneta-sexy-21-ani-cu-bun-simt-fara-inhibitii-in_20154621.html

BRUNETA, Aida, non-stop, bruneta sexy, 21 ani, cu bun simt, fara inhibitii in arta sexului, dornica sa-ti ofere clipe de neuitat, vino sa ma cunosti si nu vei regreta, poze reale . 100 LEI Ora

O stie cineva ? A fost ? Mi se pare destul de ok in banii astia 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

hehe , e aida , tipa de era la rond la kogalniceanu pana mai acum cateva luni. avea servicii totale la 50 de roni.

doar ca a mai slabit un pic si s-a mai tatuat.

 

arata bine de tot in poza asta fata de cum era inainte. daca ar avea un pic grija de ea si nu ar mai rula clientii pe banda rulanta , ar putea sa arate si mai si.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la ea acum vreo 2 luni cand era in rond la Kogalniceanu. Am ales sa imi faca oral neprotejat. Vreau sa spun ca a fost cea mai cea mai proasta alegere din viata mea. Dupa fix doua saptamani, am inceput sa am scurgeri alibicioase din penis, si o usoara usturime la urinare. Am fost la un medic urolog imediat ce am depistat simptomele si mi-a dat 10 comprimate de doxiciclina si mi-a facut o cultura a secretiei uretrale(o operatiune foarte dureroasa si incomfortabila). Doxiciclina nu a avut nici un efect, din contra , simptomele intensificandu-se. Dupa 6 zile m-am prezentat din nou la medic pentru a vedea rezultatele analizei(mi-a iesit un streptococ de tip D) si a lua o noua reteta de tratament. In acel moment simptomele devenisera aproape insuportabile. O usturime continua din cauza careia nu puteam dormi noaptea, si scurgeri abundente. Noul tratament cu antibiotice nu a avut nici un efect, iar dupa 7 zile m-am prezentat din nou la medic si mi-a dat o alta reteta de antibiotice( nu mai stiu cum se numeau). Nici acestea nu au avut nici un efect. Medicul mi-a spus ca nu a mai intalnit niciodata in cei 20 de ani de cariera un caz ca al meu. Mi-a spus ca ar fi mai bine sa imi fac din noua cultura a secretiei uretrale la o clinica mai performanta. Am fost si am facut la Synevo, cea mai buna clinica din Romania. La rezultate a iesit o bacterie numita Haemophilus influenzae. Medicul mi-a dat alte antibiotice bazate pe antibiograma analizelor. Simptomele au trecut pe perioada administratiei(10 zile) dar au reaparut din noua dupa 2 zile. In acest stadiu , nu stiu cine era mai deprimat, eu sau medicul.. Mi-a spus la telefon ca va incerca sa mai citeasca ceva dintr-o carte de urologie pentru a afla mai multe detalii, si mi-a dat un nou tratament pe baza de antibiotic a doua zi, spunandu-mi ca daca nici acum nu imi trece, chiar nu mai stie ce sa faca. Se pare ca de data asta am avut noroc si tratamentul a functionat. 

Acum pot spune ca nu mai am nimic si au trecut 3 saptamani de cand am terminat tratamentul. Am luat in total 6 tipuri de antibiotice.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la ea acum vreo 3 luni si am luat o bacterie foarte nasoala de la oral neprotejat.Aveam scurgeri si usturimi insuportabile la urinare. Am luat 6 tipuri de antibiotice prescrise de medicul urolog timp de 2 luni pana mi-a trecut. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost la ea acum vreo 2 luni cand era in rond la Kogalniceanu

 

 

Am fost la ea acum vreo 3 luni si am luat o bacterie foarte nasoala de la oral neprotejat.Aveam scurgeri si usturimi insuportabile la urinare. Am luat 6 tipuri de antibiotice prescrise de medicul urolog timp de 2 luni pana mi-a trecut. 

Da cand o futeai neprotejat in toate gaurile n-ai vrut sa ne spui.

 

2 sau 3 luni ? 

  • Like 5
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la ea de 3 ori, ultima data fiind acum 2-3 luni, nu mai stiu sigur. Pentru cei care cred ca am facut aceasta postare pentru ca nu am altceva mai bun de facut, va atasez imagini cu rezultatele analizelor. Prima este facuta la Memormed, clinica la care m-am tratat, iar a doua la laboratorul Synevo.http://oi60.tinypic.com/2u8dnp1.jpghttp://oi62.tinypic.com/2h355io.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Microbii care i-ai avut tu nu sunt considerati BTS si produc foarte rar infectii urinare. Ei produc faringite si infectii respiratorii. Hemophilus influenzae chiar nu da infectii urinare si prostatice. De asemenea e o regula care spune ca urina nu poate fi infectata cu mai mult de un microb o data. Altfel e o contaminare a probei sau la prelevare (nespalarea orificiului in prealabil). De asemenea niste simptome atat de grave de la un streptococ localizat genito-urinar sau prezenta hemophilusului acolo arata o imunitate paradita rau. Cauta-te de limfom, hiv, boli autoimune etc.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...