Sari la conținut

🎭 Alexandra Baneasa 0731670030 🎭


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pe topicul de Vâlcea am anunțat ca voi ajunge in acel oras in curand. In Bucuresti mai stau doar azi si am stabilit deja intalniri.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Astazi probabil nu voi ajunge sa fac întâlniri... si poate nici maine. Ma scuz si aici celor care le-am anulat intalnirea cu mine... ca nici eu nu stiu daca prind ceva timp liber astazi. O zi buna sa aveti!

PS. Ce mi-ar plăcea ca si in alte activitati de-ale mele sa fiu anuntata cu ceva timp inainte daca sunt solicitări pentru prezența mea...

post-70730-0-44864500-1480852349_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

 

Astazi probabil nu voi ajunge sa fac întâlniri... si poate nici maine. Ma scuz si aici celor care le-am anulat intalnirea cu mine... ca nici eu nu stiu daca prind ceva timp liber astazi. O zi buna sa aveti!

PS. Ce mi-ar plăcea ca si in alte activitati de-ale mele sa fiu anuntata cu ceva timp inainte daca sunt solicitări pentru prezența mea...

 

da pana la urma ce le-a sfatuit hoasca ...s-o dea cu bani sau pa gratis ....nu se vede de stampula ? :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

da pana la urma ce le-a sfatuit hoasca ...s-o dea cu bani sau pa gratis ....nu se vede de stampula ? :laugh2

Important e s-o dea la timp. Dupa o vreme ..nici cu bani n-o mai vrea nimeni!

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu a mai avut fostul patron sim-uri disponibile, pisicut nu a schimbat numarul din topicul acesta si mai sunt alte doua topicuri deschise pentru domnișoarele care sunt angajate de fostul patron. Curiozitatea mea este... ce o sa fie atunci când ma voi decide sa am intalniri si cu altii care nu i-am cunoscut inca din Bucuresti? Am avut nostalgia unor intalniri pentru cei care i-am cunoscut pana acum, care m-au rugat sa fiu de gasit daca voi pleca din Snagov... si acest topic mi-a fost util in mod real timp de cateva luni de când activez singura.

Vis, poze noi numai avem si noi? O seara frumoasa iti doresc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vis, poze noi numai avem si noi? O seara frumoasa iti doresc!

Vis, Vis ... dar despre ce discutam noi aici, vreau si eu sa vad servicii, locatie, preturi. Uite, ca acum vreau sa te vizitez? ce fac? Da ... stiu ai un numar de telefon la semnatura, dar sincer e prea putin. Treceam azi pe la pranz pe DN1, trebuia sa te sun? :inlovee

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunat la tel pt Antonia - la anuntul postat recent de kiss fm . Mi-au placut mult pozele , am vorbit cu fata care mi-a spus ca pozele sunt reale , dar a specificat direct ca e vorba numai de masaj , exlus altceva. Din ce stiti , e posibil si fut acolo , sau afli la fata locului ? Intreb ca sa nu bat drumul degeaba pana acolo. Multumesc.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am vazut fotografia mea pe sweetpleasure si probabil ca a fost un gest de moment, ca apoi nu am mai vazut nimic. Nu sunt interesata sa revin acolo.
Allte detalii despre locul unde am lucrat le găsesti aici:
https://nimfomane.com/forum/topic/69461-sweet-pleasure/

https://nimfomane.com/forum/topic/33244-zona-snagovde-fapt-in-ciofliceni/
Am discutat cu cineva din zona Snagov si mi-a zis ca nu mai este nici o domnisoara acolo. Păcat ca nu intelege nimeni cât de placut poate sa fie intr-un asemenea loc... si fetele fug de distanta mare fata de oras. Eu am sfătuit pe patron sa faca angajări din provincie, cum am fost eu... dar nu stiu ce asteapta, caci nu va mai exista o alta ca mine care sa aibă ideea sa-si satisfacă placerea in lux, pe-o insulă pustie.

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu

Am vazut fotografia mea pe sweetpleasure si probabil ca a fost un gest de moment, ca apoi nu am mai vazut nimic. Nu sunt interesata sa revin acolo.

Allte detalii despre locul unde am lucrat le găsesti aici:

https://nimfomane.com/forum/topic/69461-sweet-pleasure/

https://nimfomane.com/forum/topic/33244-zona-snagovde-fapt-in-ciofliceni/

Am discutat cu cineva din zona Snagov si mi-a zis ca nu mai este nici o domnisoara acolo. Păcat ca nu intelege nimeni cât de placut poate sa fie intr-un asemenea loc... si fetele fug de distanta mare fata de oras. Eu am sfătuit pe patron sa faca angajări din provincie, cum am fost eu... dar nu stiu ce asteapta, caci nu va mai exista o alta ca mine care sa aibă ideea sa-si satisfacă placerea in lux, pe-o insulă pustie.

 

Ai dreptate.Lacul este o splendoare

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pe cand?

Nu am habar si nici vreo idee... despre revenirea mea in Bucuresti. Eu speram sa fie spre sfarsitul primăverii, si sa nu mai fie... in regim hotelier. De aceea de doua luni... refuz sa ma întorc, plus ca am si ceva treburi aici.
  • Like 10
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Nu am habar si nici vreo idee... despre revenirea mea in Bucuresti. Eu speram sa fie spre sfarsitul primăverii, si sa nu mai fie... in regim hotelier. De aceea de doua luni... refuz sa ma întorc, plus ca am si ceva treburi aici.

si eu astept, cam de multa vreme, sa ne revedem

Anunta si tu cand apari !

Pupici, Alexandra aka Clarissa aka  vistantric ! :kiss3  :hug1

Superbul meu Vis al unei nopti de vara !!!

Link spre comentariu

Nu am habar si nici vreo idee... despre revenirea mea in Bucuresti. Eu speram sa fie spre sfarsitul primăverii, si sa nu mai fie... in regim hotelier. De aceea de doua luni... refuz sa ma întorc, plus ca am si ceva treburi aici.

Buna Alexandra!! Cat mai asteptam până vi la noi in bucuresti? Ne este dor rău de tine! Iar de gazdă poți sa iti găsesti si mai ieftin in Băneasa ,Otopeni. ..Noi te asteptam. Te pup si îți doresc o zi frumoasa ca tine!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Adică tu o iubești și Platon o fute?  :laugh2

 

Uff... nostalgia, bat-o vina! Această replică mi-a placut...
  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

De ce? Că și-a luat o curvă? :shocked

De când ai facut tu afirmația... m-a mâncat curiozitatea tare si nu m-am lasat până nu am aflat raspunsul. Il cunosc de mulți ani si nu i-am permis in acesti ani, mai mult decat sex. Doar ca e altfel... atunci cand faci sex de mai multi ani cu cineva, fara complicatii si bătăi de cap. Te deschizi si trăiesti o apropiere specială care întrece orice pretenție...

Drept consecință, omul mi-a raspuns ca daca ar fi posibil, pentru sex s-ar căsători oricand cu mine si că... indiferent de ce întorsături ar mai lua viața noastra în viitor, el va pastra sentimentul de prietenie pentru mine si va avea aceeasi placere sa iesim la o cafea impreuna. Is tare daca pot sa obtin asa ceva de la un bărbat. Si totusi... nu de la un oarecare. Daca s-ar afla cine e... ar lua foc tot forumul. Dar nu cred ca e util, caci stiu destui dintre cei care tin bunul mers al acestui forum... care admira cercul său, cercul de oameni din care face acesta parte.

 

PS. Despre partea cu... curva, nu are cum sa mi-o zică.

 

... Dar dincolo de toata satisfacția si acțiunile mele, se învârte aceeasi idee: ce vreau si cine sunt. Ce urmează după ce acțiunile mele sunt încununate de succes?

Cu altii stiu deja ce se intampla... devin ca mine, celibatari convinsi:

 

post-143417-0-60458500-1487161118_thumb.png

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Te pup tantrico , cand ne futem si noi ? :kiss3

Sa se alinieze astrele spun...

Pup, cu drag... la fel. 💋

ÃŽnțelegi...?

  • Like 9
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...