Sari la conținut

🎭 Alexandra Baneasa 0731670030 🎭


Postări Recomandate

  • Oras:Pă interval
  • Oras:Pă interval
Quote

Adevărat, o mie de euro eu luam pe noapte ca dama de companie, dar fără sex la banii acestia, in strainatate in urmă cu mai multi ani.

Da' pă ce? Pă guriță nu da nimeni o avere fie el Monte-Carlo.. mai ales ca nu simti diferenta intre.. orificii 😁

Scumpica.. care-i țelu tau in viata? Nu stiu.. ti-ai propus pana la 43 ani sa te lasi de bombardat-curuțu si sa pleci in Venezuela la strans melci fara cochilie.. d-astea? Nu ne ameninta cu ejectu' ca lumea vrea schimbare de atitudine aici.. si cur mai mic da' exista brânzari care-l gusta cu toti dintii. Chiar nu poti? Da de ce?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 5434
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 13.05.2022 la 6:42, KimInLove a spus:

Uite fă ca se fac bani si fara CIM si Swallow

 

inc-o data ! Cea mai fidela fata

s-a intors s-arate la fraiere ce poa’ sa faca! :)))))

2981FFA3-C3ED-4DF2-B597-3CF46FCFA119.png

Dupa cate stiu faci numa OP.

Vine ala sa ia o zi cu OP ?

Scuze Ale am curiozitatea asta si atat , nu ma intind pe topicul tau. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 2 ore, Spoitor a spus:

Da' pă ce? Pă guriță nu da nimeni o avere fie el Monte-Carlo.. mai ales ca nu simti diferenta intre.. orificii 😁

Scumpica.. care-i țelu tau in viata? Nu stiu.. ti-ai propus pana la 43 ani sa te lasi de bombardat-curuțu si sa pleci in Venezuela la strans melci fara cochilie.. d-astea? Nu ne ameninta cu ejectu' ca lumea vrea schimbare de atitudine aici.. si cur mai mic da' exista brânzari care-l gusta cu toti dintii. Chiar nu poti? Da de ce?

 

Nu am ma nene nici un scop în viata, prospectez doar prostia celor ca tine și pe lumea ailaltă dau mărturie de-acu, sunt în comuniune directă cu Cel de sus.Asa ca ai grija ce spui în prezența mea...

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Spam, idiot, plouă cu tâmpiți!

  • Minus 4
Link spre comentariu
La 10.05.2022 la 18:46, vistantric a spus:

Mie mi-ar place sa fiu bărbat, sa fut și sa ling asa ceva...dar poate tu nu vezi prea clar și îți trebuie ochelari nenea @laury.

Uite încă una neclara și urâtă!

M-am ținut toată ziua sa o postez și n-am reușit...

E păcat dacă gândiți că mă rog eu de voi să mă întâlniți și mare-i ghinionul aceluia care-si pune în gând așa ceva! 😅

Video_20220510_133053_461.jpg.030b11bdb09ce13514082b90391c9323.jpg

 

Frumoasa pizda mai ai. Of doamne ce m-as bagă cu totul in ea…

Link spre comentariu
Acum 6 ore, vistantric a spus:

Spam, idiot, plouă cu tâmpiți!

Te-am sunat și nu răspunzi la tel..Daca nu se poate azi,săptămână viitoare vreau sa vin neapărat și să facem exact ca în video acela,tu in genunchi in fata mea,așa cum ești obișnuită și să mă privești cu ochii aia tulburi de băutură in timp ce mi-o sugi . Vreau să-ți umplu gura cu slobozul meu , Alexandra! Meriți ! Pentru asta te-ai născut 😁 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pă interval
  • Oras:Pă interval

Tre sa mirosi a branză-veche ca sa te recunoasca sugatoarea barosane.. na, cu d-astia si-a scos pita zilnica da in Bucuresti o arde pă emotii, dichisuri si rafinament din invidie pt. piesele adevarate.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 2 ore, Spoitor a spus:

Tre sa mirosi a branză-veche ca sa te recunoasca sugatoarea barosane.. na, cu d-astia si-a scos pita zilnica da in Bucuresti o arde pă emotii, dichisuri si rafinament din invidie pt. piesele adevarate.

 

Tu ești mort copt sa îmi mirosi savoarea pizdii de fapt, de aici și obsesiile tale revărsate pe topicul meu.Vrei sa îmi mirosi curul și pizda ca un animal în călduri și sa simți cum iti ajunge fiorul poftei pana-n creier.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 5 ore, Matsumoto a spus:

Uitătura tâmpă e naturală la Vis. Basamacul ar fi doar o scuză. Bine, s-ar putea să i se tragă și de la decadele de foraj intens al tuturor găurilor din dotare.

@machubambi e dobitocus  , tu esti....sau ești @picon este un bou ? 😅

Ălălalt care injura sigur e @dmx dmx @xoxo sau @Xtreme.

Repet, în imaginația acestor indivizi dubioși care nu m-au intalnit niciodată...eu am trecut printr-un proces de transfigurare pentru a obține un obiect după chipul și asemănarea lor.
Acesta este un obiect neînsuflețit, inert, năluca după care aleargă ei pe topicul meu...😏

  • Minus 3
Link spre comentariu
On 5/14/2022 at 1:17 PM, vistantric said:

Ok @pisicuts, mersi...înțeleg că spamul nu se ia în considerare și trebuie duși până în punctul acesta.

Sa caut la regulamente totuși cum se face moderare, mi-ar plăcea sa le pot șterge unele comentarii...dar nu chiar la fel cum îmi dau ei minusuri.

Să șterg comentariul cuiva până reformulează intr-o formă decentă...e super amuzant cred!

Spam, regulament, troli…?!?! Mamae, dacă n-ar fi vorba dă matale, aș zice că ești tâmpită. Păi, matale poți să scrii niște biblioteci despre spam și trolling. E ca și cum o bășina i-ar reproșa unui căcat că pute. Sau salam ar fi de părere că maneliștii sunt de căcat. Nu că n-ar avea dreptate. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 3 minute, Matsumoto a spus:

Spam, regulament, troli…?!?! Mamae, dacă n-ar fi vorba dă matale, aș zice că ești tâmpită. Păi, matale poți să scrii niște biblioteci despre spam și trolling. E ca și cum o bășina i-ar reproșa unui căcat că pute. Sau salam ar fi de părere că maneliștii sunt de căcat. Nu că n-ar avea dreptate. 

 

Tocmai, e greu de înțeles?

De când mi-am făcut cont pe forum ati trollat orice informație adusa de mine, conținut sau recenzie.

În consecință, am liber la făcut tot ce vreau eu pe acest forum!

  • Minus 3
Link spre comentariu
1 hour ago, vistantric said:

@machubambi e dobitocus  , tu esti....sau ești @picon este un bou ? 😅

Ălălalt care injura sigur e @dmx dmx @xoxo sau @Xtreme.

Repet, în imaginația acestor indivizi dubioși care nu m-au intalnit niciodată...eu am trecut printr-un proces de transfigurare pentru a obține un obiect după chipul și asemănarea lor.
Acesta este un obiect neînsuflețit, inert, năluca după care aleargă ei pe topicul meu...😏

Ești urmărită, neprețuito? Vezi c-ai ratat niște postări, sau ai rămas fără minusuri? Distrusa pulii

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 6 minute, Matsumoto a spus:

Ești urmărită, neprețuito? Vezi c-ai ratat niște postări, sau ai rămas fără minusuri? Distrusa pulii

 

Ce mic ești mă dacă te oftici așa de niște minusuri!

Vezi câte am eu și nu fac așa de urat ca voi, parcă sunteți mai rău decât curvele!

În plus, nici nu mai scrieți recenzii...să ne pese că cine știe ce conținut minunat se pierde.

Hm, faptul că mă numești "nepretuita" mă face să bănuiesc ca totuși ai avut tupeul sa ma suni, iar eu am râs de tine și te-am refuzat când ai întrebat "ce preț ai, Alexandra?". 😅

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pă interval
  • Oras:Pă interval
Quote

În consecință, am liber la făcut tot ce vreau eu pe acest forum!

Da cu cap stii sa faci ceva? Da' nu cu capu' sulii 😁 ..

Nu atragi mă fată.. pur si simplu.. nu vreau sa-mi iau bataie cand ajung pă bombardamente, vreau muiere blanda si intelegatoare.. tu esti ca branza-veche.. galbena si puturoasa!! 😏

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ciudat este, că ce este frumos rămâne în privat și monstruozitatile astea ies la lumină!

 

Screenshot_20220515-230213_WhatsApp.jpg.e8bbf23d1c3268c36534529a74539fbe.jpg

 

Screenshot_20220515-230230_WhatsApp.jpg.e26303e4c3d3df1715a349b963837249.jpg

 

Screenshot_20220515-225749_WhatsApp.jpg.99a6241b2a4e3e801646317c680e6d90.jpg

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 24006
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 37 minute, vistantric a spus:

 

Ce mic ești mă dacă te oftici așa de niște minusuri!

Vezi câte am eu și nu fac așa de urat ca voi, parcă sunteți mai rău decât curvele!

Tu esti ofticoasa ca dau like la ce spun baietii despre tine si ma minusezi pe alte topice! Hahaha. Vezi ce mica esti si faci clabuci la gura? Nu i nimic, continuam cu minusuri….

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 5 minute, laury a spus:

Tu esti ofticoasa ca dau like la ce spun baietii despre tine si ma minusezi pe alte topice! Hahaha. Vezi ce mica esti si faci clabuci la gura? Nu i nimic, continuam cu minusuri….

 

Neh, greșești, sunt siderată, înmărmurită și fără nici o reacție!

Nu-mi vine sa cred ce face mediul online din anumiți oameni...

Spor la minusat, ce mai contează un prost în plus!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 11.05.2022 la 5:09, KimInLove a spus:

In plan material poti sa ma sugi .
 

1000€ in cateva ore cu un singur barbat. pure british cu pl mare si groasa. Ce zici?

fac bani din placere ? Sau...? Trebuie sa mai iei niste lectii ?

Ma amuzi rau. 

5FDED25B-EC13-4344-8D42-8B2A439A039A.jpeg

Du te dracu de vaca proasta cu british ul tău. In Romania nu valorezi nici 2 lei

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 16 minute, cipriano269 a spus:

Du te dracu de vaca proasta cu british ul tău. In Romania nu valorezi nici 2 lei

 

Are și ea topic unde vă așteaptă cu nerăbdare! 🤔

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 12 ore, radu308 a spus:

Te-am sunat și nu răspunzi la tel..Daca nu se poate azi,săptămână viitoare vreau sa vin neapărat și să facem exact ca în video acela,tu in genunchi in fata mea,așa cum ești obișnuită și să mă privești cu ochii aia tulburi de băutură in timp ce mi-o sugi . Vreau să-ți umplu gura cu slobozul meu , Alexandra! Meriți ! Pentru asta te-ai născut 😁 

Si te rog sa te pisi si pe ea din partea noastea si pe fata ei si in gura ei , pt ca merita ! Succes si asteptam sa vedem noul video pe Erome umilita si batuta cu pula si pisata si tot ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Banat permanent cică...

Se pare că mai are un cont!

Ce sa scriu oare la report?

Ofense aduse, care nu se conformează cu realitatea...

Aiurea!

  • Minus 2
Link spre comentariu

2 hours ago, Spoitor said:

Da cu cap stii sa faci ceva? Da' nu cu capu' sulii 😁 ..

Nu atragi mă fată.. pur si simplu.. nu vreau sa-mi iau bataie cand ajung pă bombardamente, vreau muiere blanda si intelegatoare.. tu esti ca branza-veche.. galbena si puturoasa!! 😏

Si trage tamaie pe nas ca nu mai are bani de prafuri

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...