Sari la conținut

🎭 Alexandra Baneasa 0731670030 🎭


Postări Recomandate

  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Din curiozitate am o intrebare simpla, neiberr... un aparat bun foto schimba realitatea înfățișării mele sau unul prost? Ca eu de unu' bun nu am avut parte...

Aceleasi poze false. Intra la concurs si vezi pozele Cristinutzei din Pitesti. Nu e perfecta! Dar naturaletea cu care pozeaza si lipsa ei de inhibitie in a arata chiar si imperfectiunile ei o fac delicioasa.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hei... uite acum afirm eu ceva despre tine ca tot joci jocul acela de cald rece in textele tale!

Crezi ca eu nu stiu sa fac o analiza la fotografii modificate... Mare grozavie am facut... m-am jucat pentru ca cineva ma înjura si ii arătăm ca si eu pot sa fac cu telefonul un machiaj profi, niste ochi de sticlă ca lentilele de contact si piele de portelan. Am photoshopat aceste fotografii tocmai sa scap de cei care isi fac fantezii aiurea... Ma tem ca si tu le cam faci, ca daca esti atent la textele tale... ai facut trei abateri din care reiese un scop al tau cu care eu nu am treabă. Singurul lucru pentru care te-am băgat in seamă aici... a fost pentru sa vad dacă intr-adevăr ne-am întâlnit. Am incercat sa banuiesc ca esti un om care îl numeam vecinu'... dar nu am reusit sa ma însel. Adevarul e ca mi-e tare dor de omul acela... si ma oftic ca nu i-am zis de forum. El nu mi-ar vorbi niciodată asa... stia sa-si facă din prima o părere clară despre o femeie. Am petrecut pana târziu câteva nopti cu el cat timp am stat in Snagov... si indiferent cat de nebunatic era, nu a facut vreodată o gafă. Incep sa ma îndoiesc ca ai avut întâlnire cu mine... mai ales ca pare sa ai tu alte treburi când intri in vorba cu mine. La apeluri nu acord prioritare oricui... iar la întâlniri nu acord nici o prioritate. Ma gândesc ca nici pe forum sa nu iti mai acord posibilitatea unei conversații...

 

PS. Tu când ai fost la mine m-ai intrebat dacă am lentile de contact sau cum fac de am pielea asa fină... sau ce elixir folosesc pentru sa arăt ca la 23 de ani? Singurele riduri sunt cele de expresie... pentru ca sunt o ranjita, pentru ca atunci când ma concentrez stau încruntată si pentru ca folosesc un zâmbet ironic cam des. Aceste riduri le-am avut mereu... dupa ce am trecut de copilărie. Sunt detalii care tu le contrazici ca si cum nu ne-am întâlnit.

Interesant ce te-ai ,,ambalat,, nu ma asteptam...mi-am dat cu parea si doar atit fata si de pozele tale sa stie cetateni ca si ele sunt ,,prelucrate,, normal ca Tu stii ca le-ai aranjat dar sa stii ca nu este corect...fara o intentie am comentat de ,,Vampa,, nici prin cap nu mi-a trecut ca acum sa te explici ca ai avea ceva riduri....si de ce le ai

etc....si urmaresti sa te faci mai tinara in poze...din joaca....deci Tu te joci cu imaginatia unor cetateni pasnici care doresc sa aiba aventuri cu ,,nimfe,, Iar alcineva nu are dreptul pe forum sa se ,,joace,, comentind ca exista deosebiri si nepotriviri in pozele tale si realitatea...Normal ca Tu stiai asta dar cetateni de pe forum doritori de placeri carnale unii pot fi pacaliti de cum arati in poze modificate si Eu pentru Ei am semnalat ,,distorsiunile,, nu pentru tine cred ca stii care este scopul acestui seit si forum...pe linga faptul ca uni il folosesc ca material educativ de laba...

Alta categorie dorim realitatea asa cum este far silicoane sini chiar mici nr. 2 dar naturali...piele normala chiar daca este bronzata...ochi adevarati...nu precum au ,,umblatori albi,, iar ridurile au si ele farmecul lor sunt naturale

de la zimbet ....sensibilitate la soare....concentrare la vaz si nu porti ochelari....iar unele fac riduri la o virsta frageda din cauza problemelor de viata....Acum 2 ani imi dau intilnire cu o tipa de pe simpatie avea 2 poze foarte frumoase cu o fata si trup de artista de telenovele....imi dau intilnire la Mall Cotroceni la o cafea....in poze o tipa de 25-27 ani...cind apare la masa o doamna de vro 45 ani de 1,60 ce mai la fata o ,,cotoroanta,, am comandat 2 cafele am platit m-am scuzat ca merg la baie ...si am fugit cu viteza lui Usan Bolt la antrenamente caci tot este olimpiada acum.Stiu si faptul ca multi chiar foarte multi sunt interesati si au fantezi cu tipe ,,modificate,, silicoane uriase...buze mari...cu lentile de contact gen pantera,fund bombat ca la brazilience sau negrese...etc.

Deci hotarestete vrei sa fii pe forum in poze modificate material educativ pentru lucru manual...ok barem anunta-ne discret printr-un joc de cuvinte si cei care te cunoastem cum arati stam deoparte...personal Eu te prefer naturala si cu alea mici riduri...si sa ma intilnesc cu tine...nu fantezi pe net...Hai sa-ti spun si un secret ...au aparut multi barbati carora le plac tipele gonflabile din cauza netului chiar jocuri video cu tipe desenate cu sini mari,buze,ochii etc. chiar si coarne si coada din jocurile video Ei jucindu-se de mici si mai ales cind aparea ai 18 ani Ei s-au jucat si au ajuns tot jucindu-se 8-10 ore pe zi sa indragesca personajele

asfel in pauze mai trageau o laba scurta....asfel in subconstientul lor femeile trebuie sa arate precum personajele din jocurile video....De curiozitate deschide un joc si ai sa vezi ca si pe tine care esti ,,nifomana,, daca te simti singura o sa tragi o masturbare rapida...sunt fete si baieti material de laba in jocurile care sunt atentionati cei sub 18 ani. Sa nu afirmi ca nu esti nimfomana ca nu tine cine isi pune poze in costumul lui Eva si mai ales explicite in pozitii sexi si delicate ...persoanele sunt narcisiste si nimfomane....Iar o tipa care se stie frumoasa poate atrage barbati si clienti si imbracata elegant si sexi...fara a descoperi in exces parti-le intime....Iar faptul ca spui ca nu te intereseaza cine suna si ce vrea si raspunzi cind vrei la telefon in contextul in care faci un ban cinstit din placerea Ta ....dovedeste lipsa de profesionalism si respect fata de admiratori tai...uriti sau frumosi...generosi sau sgirciti....Daca nu intelegi sau te faci ca nu intelegi pune mina si citeste o carte despre curtezane sau gheiese...

Asfel poti intelege ,,mecanismul,,si poti vedea clar diferenta intre o curtezana respectata de toata lumea si o pitiponca creata de generatia MC. Donald si mai nou Shaorma Dristor.Nu am fost decit odata la Snagov in compania Ta...dar te-am remarcat prin servicii si atitudine foarte profesionale si o tipa frumoasa si pasionala....am sta 3 ore...erai in locatie cu pitica aia tania care este cam taranca dupa dialect...Iar pe forum te-ai transformat in ceva foarte ciudat.....poate din cauza ca ai dusmani....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa ar gândi un gigolo. Eu ca femeie gandesc asa... am un iubit cu care ma întâlnesc de maxim patru ori pe an si nu am vise cu bărbatul ideal... in rest daca nu sunt de una singura intr-un varf de munte langa un izvor, iau pauza de sex o zi sau doua pe saptamana sa fac alte rasfaturi corpului.

 

... Si cum gândesc, asa actionez.

Sti sunt si tipe care gindesc asa nu numai gigolo...daca notezi tot intr-o zi poti vedea usor in urma ce ai realizat....chestia cu barbatul sau femeia ideala este o utopie....este o prostie sa stai sa te ,,inchini,, la o iluzie

pentru ca in timp acumulezi experienta si fiecare are fantezii-le lui...Cind esti mica la liceu si faculate ai o anumita imagine cum sa fie partenerul....Mai tirziu daca ai ramas cu un ,,fraier,, impreuna...incepe sa devina rutina te agaseaza incepi sa vezi defecte iar daca El este director

are fantezi cu secretare si te va insela ...numai daca Tu esti deschisa o faceti in 3 si barbatul ideal ramine in continuare....Cind vei avea 45-50 ani iar barbatul ideal face vro 55-60 iar scula nu-l mai ajuta s-a saturat de fasole vrea si El friptura Tu vei fi interesata de pusti de 25-35 ani

pentru ca in interior nu vei fiind de acord cu virsta biologica si tinzi catre masculi tineri asfel poti sa-ti pui in valoare sexualitatea cu un mos barbatul ideal nu mai ai ce sa faci....doar cu bani lui....Daca iti place in virf de munte cu apa de izvor...insemna ca te incarci cu energie pozitiva

poate nu stiai asta si fara sa vrei iti place acolo....Munti Bucegi sunt ideali...cea mai buna incarcare obtii acolo sus.Gata ajunge ca plec la vinatoare de caprioare se face 12 si apar pe strasse ofertantele de placeri intime....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

"Interesant ce te-ai ,,ambalat,, nu ma asteptam...mi-am dat cu parea si doar atit fata si de pozele tale sa stie cetateni ca si ele sunt ,,prelucrate,, normal ca Tu stii ca le-ai aranjat dar sa stii ca nu este corect...fara o intentie am comentat de ,,Vampa,, nici prin cap nu mi-a trecut ca acum sa te explici ca ai avea ceva riduri....si de ce le aietc....si urmaresti sa te faci mai tinara in poze...din joaca....deci Tu te joci cu imaginatia unor cetateni pasnici care doresc sa aiba aventuri cu ,,nimfe,, Iar alcineva nu are dreptul pe forum sa se ,,joace,, comentind ca exista deosebiri si nepotriviri in pozele tale si realitatea...Normal ca Tu stiai asta dar cetateni de pe forum doritori de placeri carnale unii pot fi pacaliti de cum arati in poze modificate si Eu pentru Ei am semnalat ,,distorsiunile,, nu pentru tine cred ca stii care este scopul acestui seit si forum...pe linga faptul ca uni il folosesc ca material educativ de laba...Alta categorie dorim realitatea asa cum este far silicoane sini chiar mici nr. 2 dar naturali...piele normala chiar daca este bronzata...ochi adevarati...nu precum au ,,umblatori albi,, iar ridurile au si ele farmecul lor sunt naturalede la zimbet ....sensibilitate la soare....concentrare la vaz si nu porti ochelari....iar unele fac riduri la o virsta frageda din cauza problemelor de viata....Acum 2 ani imi dau intilnire cu o tipa de pe simpatie avea 2 poze foarte frumoase cu o fata si trup de artista de telenovele....imi dau intilnire la Mall Cotroceni la o cafea....in poze o tipa de 25-27 ani...cind apare la masa o doamna de vro 45 ani de 1,60 ce mai la fata o ,,cotoroanta,, am comandat 2 cafele am platit m-am scuzat ca merg la baie ...si am fugit cu viteza lui Usan Bolt la antrenamente caci tot este olimpiada acum.Stiu si faptul ca multi chiar foarte multi sunt interesati si au fantezi cu tipe ,,modificate,, silicoane uriase...buze mari...cu lentile de contact gen pantera,fund bombat ca la brazilience sau negrese...etc.Deci hotarestete vrei sa fii pe forum in poze modificate material educativ pentru lucru manual...ok barem anunta-ne discret printr-un joc de cuvinte si cei care te cunoastem cum arati stam deoparte...personal Eu te prefer naturala" "...explicite in pozitii sexi si delicate ...persoanele sunt narcisiste si nimfomane....Iar o tipa care se stie frumoasa poate atrage barbati si clienti si imbracata elegant si sexi...fara a descoperi in exces parti-le intime....Iar faptul ca spui ca nu te intereseaza cine suna si ce vrea si raspunzi cind vrei la telefon in contextul in care faci un ban cinstit din placerea Ta ....dovedeste lipsa de profesionalism si respect fata de admiratori tai...uriti sau frumosi...generosi sau sgirciti....Daca nu intelegi sau te faci ca nu intelegi pune mina si citeste o carte despre curtezane sau gheiese...Asfel poti intelege ,,mecanismul,,si poti vedea clar diferenta intre o curtezana respectata de toata lumea si o pitiponca creata de generatia MC. Donald si mai nou Shaorma Dristor.Nu am fost decit odata la Snagov in compania Ta...dar te-am remarcat prin servicii si atitudine foarte profesionale si o tipa frumoasa si pasionala....am sta 3 ore...erai in locatie cu pitica aia tania care este cam taranca dupa dialect...Iar pe forum te-ai transformat in ceva foarte ciudat.....poate din cauza ca ai dusmani...."

Nu mi-ai raspuns la nici o întrebare... ti-am spus ca urmăresti altceva, nu sa conversezi cu mine. Repet... Am pus acele fotografii modificate tocmai pentru sa specific ca prin astfel de fotografii pot induce in eroare o persoană. Înțelegi româneste? Că de altcineva nu imi fac griji... decât tu iti poți face o impresie falsă pentru ca nu poți vorbi doar din amintirea unor trei ore, la nesfarsit...

Mai pe scurt... NU AM DE CE SA-MI MODIFIC FOTOGRAFIILE! Daca erai domn, doar cu afirmația aceasta puteai sa aduci discutia in parametrii normali. Si totusi... cu Tania ai stat o data trei ore. Te asigur. Cu mine nu a petrecut nimeni trei ore doar o singura data. In primul rând pentru sa ajungi la performanta mai multor ore... faceam ca treptat prin mai multe intalniri sa ajungi la această realizare. Nu aceptam niciodată si nici acum nu accept sa-mi impună cineva acele ore... pentru ca eu ma incarc împreună cu cineva când fac sex, iar la munte in singurătate elimin ceea ce poate sa nu fie benefic.

Când am zis ca acord prioritate... nu am vrut sa se înțeleagă total pe dos: cum ca as refuză pe cineva. Nu am listă neagră... iar tu nu stiu prin ce experiențe ai trecut pentru sa nu înțelegi corect sensul ideii de a acorda prioritate. Un exemplu... din mai multe apeluri pe zi acord atentie decat la 5 oameni... dintre care cu 2 sau 3 stabilesc intalniri in ziua respectivă. Si tot asa... urmatoarele apeluri, in zilele ce urmează. Doar la doua persoane le-am amânat intalnirea cu mine si i-am lăsat sa ma sune timp de luni întregi... pentru ca nu cred in dorinta lor de a avea intalnire cu mine.

De acum încolo voi încerca sa scriu aici când sunt liberă sau ocupată... Acum... pana in ora opt sunt ocupată. E bine?

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Totuși calmă....

Nu a fost sa fie altfel... toate isi au timpul si durata lor.
  • Like 7
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

de plictiseala

Pentru mine, cu tine... nu are cum sa fie plictiseala. E ceva care emani din firea ta... ceva care tintuieste gândul omului in loc. Sa ai o seara plăcută.
  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Aceleasi poze false. Intra la concurs si vezi pozele Cristinutzei din Pitesti. Nu e perfecta! Dar naturaletea cu care pozeaza si lipsa ei de inhibitie in a arata chiar si imperfectiunile ei o fac delicioasa.

Intr-adevăr, asa este! I-am studiat prezentarea si este o dulce...
  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Am priceput coane, dar.....cand faci morala cuiva vezi intai barna din ochiul tau, ochii tai mai bine zis.

Eu te-am invitat sa-mi descoperi puritatea... dar te lasi asteptat. Măcar teoretic gandeste-te ca dispun de niste factori care mi-au păstrat firea si înfătisarea integre timp de 13 ani... de cand practic aceste plăceri ale mele. Nu am fost educată sa gândesc rău despre niste simple plăceri, indiferent de cadru in care am ales sa ma desfasor cu ele. Iar despre mine sa gândesc rău... nu am reusit niciodată, si respect faptul de a avea aceasta posibilitate.
  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:acolo
  • Oras:acolo

VIS,am trimis spre tine o raza de iubire din strafudurile universului,o nebuloasa iti spune ca te vrea dar eu lumina iti trimit si gandul iti patrunde.Visezi sa ai dar n-ai pentru ca nu e sclipirea astrului divin,dar simti cum gandul e in tine si pari inconjurata de iubire astrala si galactica,pentru ce este acolo intr-o gaura neagra,ce nu poate iesii absorbita fiind de foarta dragostei din multivers

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Nu mi-ai raspuns la nici o întrebare... ti-am spus ca urmăresti altceva, nu sa conversezi cu mine. Repet... Am pus acele fotografii modificate tocmai pentru sa specific ca prin astfel de fotografii pot induce in eroare o persoană. Înțelegi româneste? Că de altcineva nu imi fac griji... decât tu iti poți face o impresie falsă pentru ca nu poți vorbi doar din amintirea unor trei ore, la nesfarsit...

Mai pe scurt... NU AM DE CE SA-MI MODIFIC FOTOGRAFIILE! Daca erai domn, doar cu afirmația aceasta puteai sa aduci discutia in parametrii normali. Si totusi... cu Tania ai stat o data trei ore. Te asigur. Cu mine nu a petrecut nimeni trei ore doar o singura data. In primul rând pentru sa ajungi la performanta mai multor ore... faceam ca treptat prin mai multe intalniri sa ajungi la această realizare. Nu aceptam niciodată si nici acum nu accept sa-mi impună cineva acele ore... pentru ca eu ma incarc împreună cu cineva când fac sex, iar la munte in singurătate elimin ceea ce poate sa nu fie benefic.

Când am zis ca acord prioritate... nu am vrut sa se înțeleagă total pe dos: cum ca as refuză pe cineva. Nu am listă neagră... iar tu nu stiu prin ce experiențe ai trecut pentru sa nu înțelegi corect sensul ideii de a acorda prioritate. Un exemplu... din mai multe apeluri pe zi acord atentie decat la 5 oameni... dintre care cu 2 sau 3 stabilesc intalniri in ziua respectivă. Si tot asa... urmatoarele apeluri, in zilele ce urmează. Doar la doua persoane le-am amânat intalnirea cu mine si i-am lăsat sa ma sune timp de luni întregi... pentru ca nu cred in dorinta lor de a avea intalnire cu mine.

De acum încolo voi încerca sa scriu aici când sunt liberă sau ocupată... Acum... pana in ora opt sunt ocupată. E bine?

Smi dai voie sa?...dfhbsfgdfgblse,rg]beob,peob,e]pot,bmpsbm,s'dkgb []wrthmwr th[thiom]wrpetohw[pylkj

At][ph[oeirjg]wrokjhw[roith wrthowrt-hmw]touhwr th][wrhj]wrtmhj]uw-rtku w]rthow]rpthomwre h]ujwujwr w]rjuwr-tujw r]pwer9uty[we4tpkum 35]ui356uwer ngh[247j24myh[42u724597k24toykw346 u]74-tojkhtmhw4tpoy9jer Oeoriye[ofgne rg[0ryj[e0riyj[eriyj[wen y24[5yuj4]pyep]royjhwt4 yt[ujwe]ruyjw[4tpou34 6u]4uy4]wuj2'46u 24puj24p]6ouj6p]ou2t6 u2]4ptojkuy]erpkuyt 35tupokuy-k24u]-4=0uy 3ouu6k 42]uo3pk35[]u2]=45yu93 Fy45][u76krmtu]uykthkperiojgpoweitgpwierouyh[ujpoieryj 35]p6ou]yok]ptuo]p0t6rjy[oerijyg[wetj[wety wtypoijwioj[owe5iyj6[erijy[ typojyj4pt5uyjp]toyw]preyjhposidufselirug';rtglhruiirtplgh[pj[p

Forewhoiyeryhoi[n]pohioe5yh64ey5wn pjpujputjowujoujpo]ut]poj07509u=yre nye]p5upepj5uu75uwtrneyu257u09u75u9057u90=75n6u7634u74n7u09==09 tepye5jperynietujuu09y0w6e4598rbrygewdwjyrwws4htojhyoufhdiyjhrd Uofyjipft46dtw5jgidr rdGHDR3TGHTDHJIHF;UGYU[KL[KGUPJKGJRTFwsg5edsdr4tyew4tiohfjw vpwoitehoweithwpoet we;thpweoituhpweoiuth[weiothwer wepoithwo[eithwe wer;otihw[0ert[wo0e4itjwe bwetiohw[oeitjhER TWEITHPWERIOUTHPIWERUTPIWERUT WEIYFRWIY7ETDFSUOHDFBP'TUI[PIWOEUTR EWPOTIUHWERPTYUIOPIEWRTGWOE8RTGOWERTPWER90W9WIEOYSDJFGNEW54O6ISDFG80WIERPOUGNW6TP8G PEROTHWEEYRFH\JYHLN,E\YTJHEU [T6HJOWRT WR]TUOH]WRPJ][ETYPUJ Y[uWRTHOYWRTJPWOEGHPE WTUPKR

EUPORTUPIRTI[OERIJTGOERMGVW;GLH,N'FeJL,'H.N,\[JLE ]RWYHOTOEPRYUI

VHLNER]PO HR]ETUPOI]REWTU]PTYIU[TYU[EWRORGNERPKGHE[YTIK

I0IY6HTGJYJHWP]UJPOWEIRUHPHGEHRJPERWKPJJHDWGHFWETYGKL[GFKLWFKPTWERITJ2ERGJ[2O38HT0347RTG0234YT[45M4[uY924[5U2ERTJGERFG39-4TGER[OGJFRT SEP5T[5PYT5[08YH952387TRGP93246YJ[25UYJ [EUYEPRT0EW85HT9-PYJ[0WUYH9W3TYWE4THR[5YJ2YT-93Y6[0UY]-T=-089UY097TO76RTYGDSF[OIHRGO[iJOIJKTHTFHDGHDHUWTEHFTUJKJYERLERYWJ[LW[ORIHW[EO[iHTJ[OIERHTPIOERUTGOUIEWRFGIPWETNJG[OEIRYHPOITGO2348TGWTPEOI6GHWEROIGHEO[RIGHPIUGOYGVSEFGWE'FOPIHGHEWRGEWROIUGOIRDGTYIPOREWGTWERKUGWEROUITG

AOJDSRG-0ERJG[OWEIRJG[OWEJHPOWTG[EGOWERIHGUYFWOUERFBWEROIGNROPJH]ETOKJPEJHWROIHGEWRG T NTY-ER09UY[EUY[WEYU[EW5YJH[OEJ[OE8YTPERUIoihwgoijnerognerogherpitgergne[rohprwuj[weri[PIODH[OIJETH[OIJWT[OIWGWUERYGIUERYFESROGHERPUJWPORGHWPERYJNH[WUJW[RYHWERTGERPTYWEPTYO9UWIET[YOIE7RT9ER8UHT

TR'GIPHEWRPIGUHWERPITGUHPITGIGHPWE9IRYTG0WER9UTGWPEOIRUWGH[OEWRIGJW95E8YHERWPOIGNJ[OWERUYHP9E58TYDFKGM'PWHJIOOWER-9856Y58934-986345JNFGBNGH-RE58YTPWEORGNPWERIOUT-I58TYPWEOIGD;FKGHW0E895THYTEGJBHGWERPIJGNWEORIGJ9PE584NYGHIPPEIWTHEWR45HYWE;RJGND;KJBHDKFUGS;DKGN'DFIOGUOW54YNHSDGSDK;FJGH;EWRIU54PUYNYEGBIEWRUTYEWR CGLIT;ERJNG;OUREWYTGBFDSIJGBIDRUGTERJGBK;DSFJGBIERUGBERGN ID;FJGREIUT578TH;EROGNEROGHE;RKJNGKERGBIPUGBWEPIRJGN;KDFGHI57NKFJGNKEJRGKW;RJBWKLGBIERGBK;ERJGBIKEFHIERUGNK;DFJGNI7W5ENGDFJGNK;EGTIERGNDKFJG57ITGK;ERGNK;DFJGB;LEIRU5E;RGHIEWRUTHEWRLJGNERIUTH59HY;KGHIERU54UNYWE;RKJGHER

NGIJNEWRGJNNEKRW;JGNWERH5UI4YTIWERJNGYWJH945YJL;RTHNWEYHP45UYNWELRKNLDNFHNRHNLRGTWYWTGIBPUDFHNIHDSU9ERY60U9560YE5HIO[DSFLNKHDSFLNKH098UI[OJNRTNHJ90FTGU809HY5WNIOSDFH89YNIO[FGT

ADFER9OTN299MI=GEMI0EJHERY85POIJHOER609YUW45POGHEMJ-SRGM[Y0U9=2096IERINGRIGJNIOT4HTWGHYSDT7P8SD8P7SE67PS6RE7IIO45WEH3EFH36YBN3RTHKDFIUXCFSDREGM9RFV3EYHI8DR867SEPRW9EYJ89GHJ8H8JDRTYRET5J8J9-3J8G8J9YJ89RWEJ89-S...ER6K90REY6KY7W349PJ8TEYKERUYLERYK5HPOO[JROET75SR7E5P9W88P5R7PR579R57957RP0590754W7YR623H6D4H6RWW56E4PS4E8P'EW548PE57YW340875YP234OI5J4UIO34PIMRT324OIJ5UP92

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

VIS,am trimis spre tine o raza de iubire din strafudurile universului,o nebuloasa iti spune ca te vrea dar eu lumina iti trimit si gandul iti patrunde.Visezi sa ai dar n-ai pentru ca nu e sclipirea astrului divin,dar simti cum gandul e in tine si pari inconjurata de iubire astrala si galactica,pentru ce este acolo intr-o gaura neagra,ce nu poate iesii absorbita fiind de foarta dragostei din multivers

Pipilicule, ce pula mea ai fumat...?!?!?

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Smi dai voie sa?...dfhbsfgdfgblse,rg]beob,peob,e]pot,bmpsbm,s'dkgb []wrthmwr th[thiom]wrpetohw[pylkj

At][ph[oeirjg]wrokjhw[roith wrthowrt-hmw]touhwr th][wrhj]wrtmhj]uw-rtku w]rthow]rpthomwre h]ujwujwr w]rjuwr-tujw r]pwer9uty[we4tpkum 35]ui356uwer ngh[247j24myh[42u724597k24toykw346 u]74-tojkhtmhw4tpoy9jer Oeoriye[ofgne rg[0ryj[e0riyj[eriyj[wen y24[5yuj4]pyep]royjhwt4 yt[ujwe]ruyjw[4tpou34 6u]4uy4]wuj2'46u 24puj24p]6ouj6p]ou2t6 u2]4ptojkuy]erpkuyt 35tupokuy-k24u]-4=0uy 3ouu6k 42]uo3pk35[]u2]=45yu93 Fy45][u76krmtu]uykthkperiojgpoweitgpwierouyh[ujpoieryj 35]p6ou]yok]ptuo]p0t6rjy[oerijyg[wetj[wety wtypoijwioj[owe5iyj6[erijy[ typojyj4pt5uyjp]toyw]preyjhposidufselirug';rtglhruiirtplgh[pj[p

Forewhoiyeryhoi[n]pohioe5yh64ey5wn pjpujputjowujoujpo]ut]poj07509u=yre nye]p5upepj5uu75uwtrneyu257u09u75u9057u90=75n6u7634u74n7u09==09 tepye5jperynietujuu09y0w6e4598rbrygewdwjyrwws4htojhyoufhdiyjhrd Uofyjipft46dtw5jgidr rdGHDR3TGHTDHJIHF;UGYU[KL[KGUPJKGJRTFwsg5edsdr4tyew4tiohfjw vpwoitehoweithwpoet we;thpweoituhpweoiuth[weiothwer wepoithwo[eithwe wer;otihw[0ert[wo0e4itjwe bwetiohw[oeitjhER TWEITHPWERIOUTHPIWERUTPIWERUT WEIYFRWIY7ETDFSUOHDFBP'TUI[PIWOEUTR EWPOTIUHWERPTYUIOPIEWRTGWOE8RTGOWERTPWER90W9WIEOYSDJFGNEW54O6ISDFG80WIERPOUGNW6TP8G PEROTHWEEYRFH\JYHLN,E\YTJHEU [T6HJOWRT WR]TUOH]WRPJ][ETYPUJ Y[uWRTHOYWRTJPWOEGHPE WTUPKR

EUPORTUPIRTI[OERIJTGOERMGVW;GLH,N'FeJL,'H.N,\[JLE ]RWYHOTOEPRYUI

VHLNER]PO HR]ETUPOI]REWTU]PTYIU[TYU[EWRORGNERPKGHE[YTIK

I0IY6HTGJYJHWP]UJPOWEIRUHPHGEHRJPERWKPJJHDWGHFWETYGKL[GFKLWFKPTWERITJ2ERGJ[2O38HT0347RTG0234YT[45M4[uY924[5U2ERTJGERFG39-4TGER[OGJFRT SEP5T[5PYT5[08YH952387TRGP93246YJ[25UYJ [EUYEPRT0EW85HT9-PYJ[0WUYH9W3TYWE4THR[5YJ2YT-93Y6[0UY]-T=-089UY097TO76RTYGDSF[OIHRGO[iJOIJKTHTFHDGHDHUWTEHFTUJKJYERLERYWJ[LW[ORIHW[EO[iHTJ[OIERHTPIOERUTGOUIEWRFGIPWETNJG[OEIRYHPOITGO2348TGWTPEOI6GHWEROIGHEO[RIGHPIUGOYGVSEFGWE'FOPIHGHEWRGEWROIUGOIRDGTYIPOREWGTWERKUGWEROUITG

AOJDSRG-0ERJG[OWEIRJG[OWEJHPOWTG[EGOWERIHGUYFWOUERFBWEROIGNROPJH]ETOKJPEJHWROIHGEWRG T NTY-ER09UY[EUY[WEYU[EW5YJH[OEJ[OE8YTPERUIoihwgoijnerognerogherpitgergne[rohprwuj[weri[PIODH[OIJETH[OIJWT[OIWGWUERYGIUERYFESROGHERPUJWPORGHWPERYJNH[WUJW[RYHWERTGERPTYWEPTYO9UWIET[YOIE7RT9ER8UHT

TR'GIPHEWRPIGUHWERPITGUHPITGIGHPWE9IRYTG0WER9UTGWPEOIRUWGH[OEWRIGJW95E8YHERWPOIGNJ[OWERUYHP9E58TYDFKGM'PWHJIOOWER-9856Y58934-986345JNFGBNGH-RE58YTPWEORGNPWERIOUT-I58TYPWEOIGD;FKGHW0E895THYTEGJBHGWERPIJGNWEORIGJ9PE584NYGHIPPEIWTHEWR45HYWE;RJGND;KJBHDKFUGS;DKGN'DFIOGUOW54YNHSDGSDK;FJGH;EWRIU54PUYNYEGBIEWRUTYEWR CGLIT;ERJNG;OUREWYTGBFDSIJGBIDRUGTERJGBK;DSFJGBIERUGBERGN ID;FJGREIUT578TH;EROGNEROGHE;RKJNGKERGBIPUGBWEPIRJGN;KDFGHI57NKFJGNKEJRGKW;RJBWKLGBIERGBK;ERJGBIKEFHIERUGNK;DFJGNI7W5ENGDFJGNK;EGTIERGNDKFJG57ITGK;ERGNK;DFJGB;LEIRU5E;RGHIEWRUTHEWRLJGNERIUTH59HY;KGHIERU54UNYWE;RKJGHER

NGIJNEWRGJNNEKRW;JGNWERH5UI4YTIWERJNGYWJH945YJL;RTHNWEYHP45UYNWELRKNLDNFHNRHNLRGTWYWTGIBPUDFHNIHDSU9ERY60U9560YE5HIO[DSFLNKHDSFLNKH098UI[OJNRTNHJ90FTGU809HY5WNIOSDFH89YNIO[FGT

ADFER9OTN299MI=GEMI0EJHERY85POIJHOER609YUW45POGHEMJ-SRGM[Y0U9=2096IERINGRIGJNIOT4HTWGHYSDT7P8SD8P7SE67PS6RE7IIO45WEH3EFH36YBN3RTHKDFIUXCFSDREGM9RFV3EYHI8DR867SEPRW9EYJ89GHJ8H8JDRTYRET5J8J9-3J8G8J9YJ89RWEJ89-S...ER6K90REY6KY7W349PJ8TEYKERUYLERYK5HPOO[JROET75SR7E5P9W88P5R7PR579R57957RP0590754W7YR623H6D4H6RWW56E4PS4E8P'EW548PE57YW340875YP234OI5J4UIO34PIMRT324OIJ5UP92

Bine punctat!

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...