Sari la conținut

Marina 0766727345


immortem

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Pai pe bune...raspunde daca ii plac cifrele care se afla in numarul care o apeleaza, sau?

Cred ca e o chestie de noroc , daca o prinzi in pausa intre numere ori daca nu e ocupata , posibil sa salveze si numerele la clienti mai fideli eu stiu si poate le acorda prioritate , am sunat-o si eu si nu mi-a raspuns de vreo cateva ori :)

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut! Doar ce am venit de la Marina. Am dat foarte greu de ea deoarece nu are un program stabil. Am sunat-o de mai multe ori iar cand mi-a raspund eu eram deja prin zona asa ca mi-a spus unde sa vin(pe severinului la semafoare in statia de autobuz) am revenit cu un elefon dupa 5 minute s-a uitat la mine pe geam si am primit ok-ul.

   Marina are 19 ani,are o fata comuna(dragutica) si punctul ei forte este fundul. I-am spus ca vreau sa stau 1 ora,i-am dat banii din propia initiativa,150 de lei si am patruns in camera.

Aici ne-am dezbracat a inceput cu oral neprotejat..are suctiune buna,este umed insa conformatia gurii nu ii permie sa faca deep si nu acorda atentie zonelor adiacente.Am invitat-o la 69 si dupa 5 minute mi-a pus prezervativul si a trecut deasupra. se misca bine iar cu mainile pe fundul ei nu am rezistat prea mult si am terminat.

Am stat de vorba diverse..chiar ai ce sa vorbesti cu ea si este comunicativa.Dupa 15 minute am trecut la al2-lea numar,A inceput tot cu oral,dupa a pus prezervativul si am trecut la capra vreo 5 minute,dupa aceea a trecut ea peste mine,si finalizarea a fost orala.Nu s-a oprit din supt pana nu a curs si ultima picatura..e o senzatie placuta;dupa care mi-a oferit servetele si ea plecat la baie. Ne-am imbracat si ne-am luat ramas bun.

 

fata:8-putin cam scunda pentru gusturile mele si sanii sunt cam mici(nr 2) insa sunt numai buni sa te joci cu ei.

locatie: curata,usor de ajuns,nu am vizitat baia insa am trecut pe langa si era foarte curata

oral:8- suctiune puternica,umed placut,insa ar trebui sa acorde atentie zonelor adiacente

normal:8- se misca bine,da contre,isi da silinta.La mine s-a umezit natural

Igiena:10-epilata nici un fel de miros suspect

Halat: 150 lei/ora cu 2 finalizari

 

In concluzie o recomand. Daca vreti sa o prindeti grabitiva;mi-a spus ca o sa plece in Anglia cam in 1 luna-2 iar cand o sa se intoarca nu o sa mai practice meseria asta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut! Doar ce am venit de la Marina. Am dat foarte greu de ea deoarece nu are un program stabil. Am sunat-o de mai multe ori iar cand mi-a raspund eu eram deja prin zona asa ca mi-a spus unde sa vin(pe severinului la semafoare in statia de autobuz) am revenit cu un elefon dupa 5 minute s-a uitat la mine pe geam si am primit ok-ul.

   Marina are 19 ani,are o fata comuna(dragutica) si punctul ei forte este fundul. I-am spus ca vreau sa stau 1 ora,i-am dat banii din propia initiativa,150 de lei si am patruns in camera.

Aici ne-am dezbracat a inceput cu oral neprotejat..are suctiune buna,este umed insa conformatia gurii nu ii permie sa faca deep si nu acorda atentie zonelor adiacente.Am invitat-o la 69 si dupa 5 minute mi-a pus prezervativul si a trecut deasupra. se misca bine iar cu mainile pe fundul ei nu am rezistat prea mult si am terminat.

Am stat de vorba diverse..chiar ai ce sa vorbesti cu ea si este comunicativa.Dupa 15 minute am trecut la al2-lea numar,A inceput tot cu oral,dupa a pus prezervativul si am trecut la capra vreo 5 minute,dupa aceea a trecut ea peste mine,si finalizarea a fost orala.Nu s-a oprit din supt pana nu a curs si ultima picatura..e o senzatie placuta;dupa care mi-a oferit servetele si ea plecat la baie. Ne-am imbracat si ne-am luat ramas bun.

 

fata:8-putin cam scunda pentru gusturile mele si sanii sunt cam mici(nr 2) insa sunt numai buni sa te joci cu ei.

locatie: curata,usor de ajuns,nu am vizitat baia insa am trecut pe langa si era foarte curata

oral:8- suctiune puternica,umed placut,insa ar trebui sa acorde atentie zonelor adiacente

normal:8- se misca bine,da contre,isi da silinta.La mine s-a umezit natural

Igiena:10-epilata nici un fel de miros suspect

Halat: 150 lei/ora cu 2 finalizari

 

In concluzie o recomand. Daca vreti sa o prindeti grabitiva;mi-a spus ca o sa plece in Anglia cam in 1 luna-2 iar cand o sa se intoarca nu o sa mai practice meseria asta.

uitasem: GFE: 8,5- Incearca sa se faca placuta,intretine discutia si se poarta frumos,fara fite.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Sa se duca si asta domne in Anglia pe 70 lire numarul sau ce naiba o face pe acolo  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  Pe aici nu ii mai place.. si la urma..e ok... o fi vreo companie placuta 5 min 69 ??? :no2  :no2  :no2  Auzi cica nu o sa mai practice... e cam vrajeala asta isi incearca si ea norocul pe alte meleaguri ca pe aici e criza !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

A spus ca o sa se duca la munca. Am vorbit mai multe cu ea,chestii intime care m-au facut sa cred ca e adevarat. Daca minte e treaba ei dar nu vad motivu'.

Asta am discutat și eu cu ea. Fata e dezghetata. Pare capabila sa facă și altceva. Deși, odată învățată sa facă banii ușor, e mai complicat sa se apuce de munca. Părerea mea :)

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

nu faci din hot om cinstit si din curva femeie de casa ...

La ea cumva e de înțeles. Fata chiar e nimfomana. Ăsta este o condiție medicala :) Ce sa facă? Sa înnebunească? Lasă că e mai bine sa își administreze medicamentul. :)

Link spre comentariu

Salut baieti,

 

Am vrut sa ajung si eu azi la fata asta, am citit mai sus ca trebuie sa ai noroc sa o prinzi intre numere, asa ca am insistat, am sunat cateva ore in continuu, la interval de 10-15 minute.

 

Cred ca nu e coada de clienti la usa, sa intre unul dupa altul pe banda, deci trebuia sa o cam prind dupa atatea telefoane. Oare are suficienti clienti si nu mai raspunde la numere noi? Sau ar exista si posibilitatea sa aiba tel deschis si sa nu lucreze? A reusit cineva sa o contacteze / sa ajunga azi la ea?

 

M-ar ajuta un raspuns, sa stiu daca are rost sa mai incerc. Multumesc anticipat.

 

P.S.: Sunt nou pe aici, sper ca nu am incalcat vreo regula, promit ca revin si cu o recenzie cat de curand, cand voi avea ocazia.

 

Numai bine.

Link spre comentariu
  • Oras:graveyard
  • Oras:graveyard

vezi ca nici prea insistent nu e bine sa fi ..ca te ia fata pe post de disperat sau ca ai ceva neaparat cu ea  .. mai bine incearca sa ii lasi un SMS cu o ora pana la care te poate contacta .. asa poate ai mai multe sanse sa o prinzi si sa te programezi.. bafta 

Link spre comentariu

vezi ca nici prea insistent nu e bine sa fi ..ca te ia fata pe post de disperat sau ca ai ceva neaparat cu ea  .. mai bine incearca sa ii lasi un SMS cu o ora pana la care te poate contacta .. asa poate ai mai multe sanse sa o prinzi si sa te programezi.. bafta 

 

 

Da, ai dreptate. N-am stat chiar cu telefonul in mana, dar am sunat la intervale destul de scurte. Dupa mai bine de doua ore am renuntat. Poate asta a deranjat-o, desi, la cate numere cred ca o suna, ma indoiesc ca tine evidenta cine si de cate ori.

 

M-am gandit si la varianta ca poate are telefonul deschis dar nu lucreaza. Nu m-ar surprinde, mai stiu cazuri, de asta intrebasem daca a reusit cineva sa dea de ea.

 

Merci pentru sfat, voi tine cont.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare tuturor,

 

A trecut ceva timp de la ultima postare, insa nu prea mi-a permis timpul sa mai scriu, plus ca nici pe la fetitze n-am mai ajuns prea des in ultima perioada.

 

Am avut parte insa recent de o experienta pe care ma simt dator sa o impartasesc cu utilizatorii acestui forum, si pe care o voi relata in cele ce urmeaza, cu scuzele de rigoare ca nu am putut scrie mai devreme:

 

Am fost la Marina ultima data sambata trecuta (acum o saptamana), fiind a 3-a vizita bifata la don'soara. Lucrurile au decurs normal, ajuns la statia de autobuz de pe Severinului, sunat, intrat, luat o ora, ca si datile precedente (pentru doar 50 de lei in plus se merita, plus ca fata nu e genul de care sa te saturi dupa un singur numar). Oralul l-am ales neprotejat, asa il prefer mai tot timpul cand am ocazia, nu ma inteleg prea bine cu latexul, plus ca si fata face un oral cam slabut, deci cu "pelerina" ar fi... ca si cum n-ar fi. Ea oral, eu cateva limbute, trecem si la calarie, terminat in cow-girl apoi pauza 15 min, discutii, un pahar de apa si apoi nr 2. Ea oral, eu fara limbute de data asta (am incercat, dar ramane un gust naspa de la preze), iar calarie, doggy de data asta, apoi finalizare orala, imbracat si plecat fericit.

 

Toate bune pana acum, dar din pacate experienta asta nu s-a terminat in dormitor, asa cum ar fi de dorit, ci s-a prelungit un pic pe mai departe.

 

Ei bine, luni de dimineatza, pe la 6:30, ma trezesc sa plec la munca. Merg la baie, pentru nevoile matinale si improspatarea de rigoare, si in timp ce ma pis, pe romaneste, imi dau seama, fratioare, ca ma ustura ceva, un pic in interior gen, cam la 1cm "adancime" sa fiu mai exact. Asa, pe jumatate adormit cum eram, zic "Bai, ce dracu ?!?". Termin "udatul trandafirilor" si observ ca trece senzatia neplacuta, imi continui ritualul matinal, inca bulversat de cele intamplate. Ma imbrac, plec, imi vad de drum si ajung la munca, sperand totusi ca a fost vorba de o pozitionare nefericita in timpul noptii. Mi s-a mai intamplat asta de cateva ori, din motive de "contorsiune", insa senzatia nu a fost nici pe departe una "ascutita", ci doar un disconfort **spam editat**. 

 

Pe la 9, la serviciu, a doua incursiune la baie, momentul adevarului: senzatie similara primei, doar ca nu asa intensa, insa de data asta a lasat in urma si un fel de mancarime, nu continua si nici prea suparatoare, mai degraba "intermitenta" dar destul de incomoda.

 

In momentul asta, zic "e clar, nu e din cauza ca am dormit pe ea". Ma panichez putin, de la munca nu puteam pleca, si primul lucru care-mi trece prin cap e sa-mi sun o amica foarte buna care studiaza medicina si sa-i relatez toata povestea. Fata-mi zice evident sa merg la medic cat mai curand posibil, dar ca solutie "de moment" imi recomanda un antibiotic naturist si o crema de la farmacie, un antimicotic cu spectru larg, pe care, fara sa stau pe ganduri, l-am cumparat si folosit deja de doua ori inainte de pauza de pranz. 

 

Pana spre seara parca e mai ok, ma mai linistesc. Fiind foarte ocupat saptamana trecuta si cam ignorant din fire, am preferat sa nu merg inca la medic si sa continui "tratamentul" prescris de amica. Spre linistea mea, marti si miercuri simptomele s-au diminuat spre zero, iar joi deja eram "ca nou".

 

Vineri insa, gandind ca am tratat totusi superficial problema si manat si de la spate de doi prieteni buni carora le povestisem "patzania",  (si care mi-au bagat in cap ca ar putea sa treaca doar simtomele si in unele cazuri sa ramana "cauza"), sun si ma programez la medic pentru marti, pe 7. 

 

Asadar, necunoscand inca verdictul final (care sper si cred totusi ca va fi unul favorabil, dupa cum au decurs lucrurile) mi-am jurat deja de cateva sute de ori ca n-o sa mai accept vreodata oral neprotejat de la vreo necunoscuta.

 

Ei bine, toata intamplarea asta m-a facut sa-mi pun foarte multe intrebari, si sa-mi dau seama cat de inconstient am fost pana acum. Si spun asta, pentru ca in cazul acestei fete igiena mi-a parut de fiecare data de nota 10. 

 

Se pare insa ca nu e de ajuns, si sincer sa fiu nu-mi dau seama daca macar are vreo legatura igiena cu toate astea. Adica, daca cel dinaintea ta are vreo problema, si acea "problema" ramane la fata in guritza, ar putea ea face ceva ca sa nu transmita "problema" mai departe? Gen... ar fi de folos apa de gura, care avand alcool in compozitie, ar putea avea rol dezinfectant? Sau poate oare fata sa devina purtatoare pe cale orala, si avand "problema" in saliva, o poate da oricum mai departe, si acum, si peste 3 sau 5 zile?

 

Sunt doar cateva dintre intrebarile pe care mi le-am pus, si pe care o sa le pot lamuri marti la medic, cand o sa cer cu siguranta mai multe detalii despre cum se transmit "problemele" de acest fel.

 

Ma intreb totodata daca fata asta are vreun standard minim pe care selecteaza clientii, sau daca, pe principiul "maximizarea profitului" primeste pe oricine, oricum, oricand. De precizat ca in ultima luna le-am vizitat doar pe ea si pe Jasmine (care face totul protejat), deci nu cred ca ar exista vreun dubiu in privinta sursei "problemei". Am luat in calcul chiar teoria cu pisoarul public, fiindu-mi spusa de un amic, dar n-am iesit in oras in acel weekend, deci am exculs si varianta asta.

 

 

As vrea sa stiu daca a mai patit cineva ceva similar (sper din tot sufletul ca nu), si daca da, cum a procedat.

 

 

In incheiere, imi cer scuze ca nu am putut povesti cele intamplate intr-un timp mai scurt, ar fi fost cu siguranta util pentru toti amatorii de "neprotejat" care au apelat la domnisoara intre timp. Sper insa sa fiu eu singurul patzit, nu e deloc placut sa treci prin asa ceva si nu doresc nimanui, insa din pacate am fost foarte ocupat saptamana trecuta si nu prea mi-a mai stat gandul sa intru sa scriu pe forum.

 

 

Acestea fiind zise, nu-mi ramane decat sa spun un mare si sincer "KEEP IT SAFE!" si s-auzim de bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Salutare tuturor,

 

A trecut ceva timp de la ultima postare, insa nu prea mi-a permis timpul sa mai scriu, plus ca nici pe la fetitze n-am mai ajuns prea des in ultima perioada.

 

Am avut parte insa recent de o experienta pe care ma simt dator sa o impartasesc cu utilizatorii acestui forum, si pe care o voi relata in cele ce urmeaza, cu scuzele de rigoare ca nu am putut scrie mai devreme:

 

Am fost la Marina ultima data sambata trecuta (acum o saptamana), fiind a 3-a vizita bifata la don'soara. Lucrurile au decurs normal, ajuns la statia de autobuz de pe Severinului, sunat, intrat, luat o ora, ca si datile precedente (pentru doar 50 de lei in plus se merita, plus ca fata nu e genul de care sa te saturi dupa un singur numar). Oralul l-am ales neprotejat, asa il prefer mai tot timpul cand am ocazia, nu ma inteleg prea bine cu latexul, plus ca si fata face un oral cam slabut, deci cu "pelerina" ar fi... ca si cum n-ar fi. Ea oral, eu cateva limbute, trecem si la calarie, terminat in cow-girl apoi pauza 15 min, discutii, un pahar de apa si apoi nr 2. Ea oral, eu fara limbute de data asta (am incercat, dar ramane un gust naspa de la preze), iar calarie, doggy de data asta, apoi finalizare orala, imbracat si plecat fericit.

 

Toate bune pana acum, dar din pacate experienta asta nu s-a terminat in dormitor, asa cum ar fi de dorit, ci s-a prelungit un pic pe mai departe.

 

Ei bine, luni de dimineatza, pe la 6:30, ma trezesc sa plec la munca. Merg la baie, pentru nevoile matinale si improspatarea de rigoare, si in timp ce ma pis, pe romaneste, imi dau seama, fratioare, ca ma ustura ceva, un pic in interior gen, cam la 1cm "adancime" sa fiu mai exact. Asa, pe jumatate adormit cum eram, zic "Bai, ce dracu ?!?". Termin "udatul trandafirilor" si observ ca trece senzatia neplacuta, imi continui ritualul matinal, inca bulversat de cele intamplate. Ma imbrac, plec, imi vad de drum si ajung la munca, sperand totusi ca a fost vorba de o pozitionare nefericita in timpul noptii. Mi s-a mai intamplat asta de cateva ori, din motive de "contorsiune", insa senzatia nu a fost nici pe departe una "ascutita", ci doar un disconfort **spam editat**.

 

Pe la 9, la serviciu, a doua incursiune la baie, momentul adevarului: senzatie similara primei, doar ca nu asa intensa, insa de data asta a lasat in urma si un fel de mancarime, nu continua si nici prea suparatoare, mai degraba "intermitenta" dar destul de incomoda.

 

In momentul asta, zic "e clar, nu e din cauza ca am dormit pe ea". Ma panichez putin, de la munca nu puteam pleca, si primul lucru care-mi trece prin cap e sa-mi sun o amica foarte buna care studiaza medicina si sa-i relatez toata povestea. Fata-mi zice evident sa merg la medic cat mai curand posibil, dar ca solutie "de moment" imi recomanda un antibiotic naturist si o crema de la farmacie, un antimicotic cu spectru larg, pe care, fara sa stau pe ganduri, l-am cumparat si folosit deja de doua ori inainte de pauza de pranz.

 

Pana spre seara parca e mai ok, ma mai linistesc. Fiind foarte ocupat saptamana trecuta si cam ignorant din fire, am preferat sa nu merg inca la medic si sa continui "tratamentul" prescris de amica. Spre linistea mea, marti si miercuri simptomele s-au diminuat spre zero, iar joi deja eram "ca nou".

 

Vineri insa, gandind ca am tratat totusi superficial problema si manat si de la spate de doi prieteni buni carora le povestisem "patzania", (si care mi-au bagat in cap ca ar putea sa treaca doar simtomele si in unele cazuri sa ramana "cauza"), sun si ma programez la medic pentru marti, pe 7.

 

Asadar, necunoscand inca verdictul final (care sper si cred totusi ca va fi unul favorabil, dupa cum au decurs lucrurile) mi-am jurat deja de cateva sute de ori ca n-o sa mai accept vreodata oral neprotejat de la vreo necunoscuta.

 

Ei bine, toata intamplarea asta m-a facut sa-mi pun foarte multe intrebari, si sa-mi dau seama cat de inconstient am fost pana acum. Si spun asta, pentru ca in cazul acestei fete igiena mi-a parut de fiecare data de nota 10.

 

Se pare insa ca nu e de ajuns, si sincer sa fiu nu-mi dau seama daca macar are vreo legatura igiena cu toate astea. Adica, daca cel dinaintea ta are vreo problema, si acea "problema" ramane la fata in guritza, ar putea ea face ceva ca sa nu transmita "problema" mai departe? Gen... ar fi de folos apa de gura, care avand alcool in compozitie, ar putea avea rol dezinfectant? Sau poate oare fata sa devina purtatoare pe cale orala, si avand "problema" in saliva, o poate da oricum mai departe, si acum, si peste 3 sau 5 zile?

 

Sunt doar cateva dintre intrebarile pe care mi le-am pus, si pe care o sa le pot lamuri marti la medic, cand o sa cer cu siguranta mai multe detalii despre cum se transmit "problemele" de acest fel.

 

Ma intreb totodata daca fata asta are vreun standard minim pe care selecteaza clientii, sau daca, pe principiul "maximizarea profitului" primeste pe oricine, oricum, oricand. De precizat ca in ultima luna le-am vizitat doar pe ea si pe Jasmine (care face totul protejat), deci nu cred ca ar exista vreun dubiu in privinta sursei "problemei". Am luat in calcul chiar teoria cu pisoarul public, fiindu-mi spusa de un amic, dar n-am iesit in oras in acel weekend, deci am exculs si varianta asta.

 

 

As vrea sa stiu daca a mai patit cineva ceva similar (sper din tot sufletul ca nu), si daca da, cum a procedat.

 

 

In incheiere, imi cer scuze ca nu am putut povesti cele intamplate intr-un timp mai scurt, ar fi fost cu siguranta util pentru toti amatorii de "neprotejat" care au apelat la domnisoara intre timp. Sper insa sa fiu eu singurul patzit, nu e deloc placut sa treci prin asa ceva si nu doresc nimanui, insa din pacate am fost foarte ocupat saptamana trecuta si nu prea mi-a mai stat gandul sa intru sa scriu pe forum.

 

 

Acestea fiind zise, nu-mi ramane decat sa spun un mare si sincer "KEEP IT SAFE!" si s-auzim de bine.

E posibil sa ai o infectie urinara.Bollile venerice au de obicei perioda de incubatie mai mare.Mi sa intamplat si mie.Oricum numai un examen medical poate lamuri problema.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Salutare.

Mi sa intamplat si mie si nu o data , ci de mai multe ori.

Am depistat problema tarziu si dupa multe necunoscute si ingrijorari.

Poate sa fie de la servetelele cu continut de alcool , apa de gura cu continut de alcool daca dai un oral neprotejat , sau chiar de la prezervativ.

O data am fost la doua fete diferite in aceeasi zi si totul a fost protejat , si cu toate acestea seara aveam capul la penis iritat.

Am folosit crema de galbenele si in maxim 2 zile a trecut.

Depinde de persoana , de PH , si ce grad de toleranta are la iritatii.

Multe necunoscute , nu ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

stie cineva daca mai lucreaza k are tel inchis....poate mai aveti si voi alt nr ms mult

inseamna ca nu lucreaza in zilele in care are telefonul inchis , meseria asta ii permite sa faca ce vrea cu timpul

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...