Sari la conținut

Marina 0766727345


immortem

Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Marina 0766727345
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:România
11 hours ago, papura voda said:

Eu zic să schimbați macazul pe DG că deveniți ridicoli și plictisitori cu Marina voastră pierdută,retrasă,dispărută...

Aici vorbim despre active!

Eu am auzit de la un prieten ca ar mai fi activa. Și dacă este cum am auzit eu ridicolul este și mai mare sa mai plângă cineva după ea în condițiile în care avem o lume întreaga de explorat...🫠🫣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eu nu știu de ce vă faceți atâtea probleme,din cauză Marinei.Sunteti disperați de parcă nu ar mai fi pizde in Craiova.Aveti fete bune de futut:Studenta,Giulia,Carima,Violeta.

Să aveți bani și pule tari.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
La 23.11.2023 la 6:51, xxx.xxx.xxx a spus:

Si eu stiu ca este activa.  Primeste anumiti clienti vechi. Altfel moare de foame. Lucreaza fara anunt. Am vazuto prin Brazda

Pe bune ca ai văzut-o in brazdă?

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Hei!

aveți grijă care mai mergeți la ea,țineți-vă buzunarele departe ……asta-i motivul pentru care nu mai activează on-line sau poate unul din ele !

și-a făcut un “grup restrâns” activează 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 14 ore, albio a spus:

Hei!

aveți grijă care mai mergeți la ea,țineți-vă buzunarele departe ……asta-i motivul pentru care nu mai activează on-line sau poate unul din ele !

și-a făcut un “grup restrâns” activează 

De unde esti asa sigur ca activeaza?? Eu nu as crede asta. Eram clientul ei fidel, ciocolata,flori  lasat in plus..... Degeaba. Si nu mia dat nici un semn. Pe ceilalti cum si i-o fi facut clienti fideli... Mai ales ca ea nu te suna niciodata..!! Cine zice de ea ca acriveaza sa demonstreze. Nu doar vorbe aruncate in vag. Unu zice ca sa retras, mai apare altu ca lucreaza... 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 4 ore, OferFlori a spus:

De unde esti asa sigur ca activeaza?? Eu nu as crede asta. Eram clientul ei fidel, ciocolata,flori  lasat in plus..... Degeaba. Si nu mia dat nici un semn. Pe ceilalti cum si i-o fi facut clienti fideli... Mai ales ca ea nu te suna niciodata..!! Cine zice de ea ca acriveaza sa demonstreze. Nu doar vorbe aruncate in vag. Unu zice ca sa retras, mai apare altu ca lucreaza... 

sigur lucrează 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 9 ore, OferFlori a spus:

Demonstreaza! Din gand e usor sa spui! 

Pentru început o aștepți în fața blocului sau dacă ai contul ei de Instagram.

Trimite mesaj cu XXX.XXX.XXX ,el te pune în legătură cu ea .

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cred ca s -a retras definitiv. Desi am întrebat-o anul trecut si mi -a spus ca mai sta cel putin 2 ani. Sa speram ca e sanatoasa si ca nu a patit nimic rau. Sunt multe necunoascute. Ori a ramas gravida cu iubitul ei, ori a patit ceva mai rau. Ori a luat o pauza de 6 luni ori a decis subit sa dispara definitiv. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...