Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

BRUNETA pasionala, vino si spune-mi ce iti place. Sunt o zeita a sexului pasional si salbatic, te voi fascina. Locatie de lux, intimitate absoluta. Pentru cei ce stiu sa aprecieze calitatea. Poze reale, Alice,1,80 cm,Pret 300Lpost-4326-133409710533_thumb.jpgpost-4326-133409710531_thumb.jpgpost-4326-133409710536_thumb.jpgpost-4326-133409710538_thumb.jpgpost-4326-13340971054_thumb.jpgin primul rand sorry daca mai exista un thread cu fata asta... eu nu l-am gasitcum am ajuns la ea? simplu: Andreea n-a raspuns la nici unul din telefoanele din anunturi. Marina la fel, asa ca impins de oarece nevoi am zis sa ma aventurez.Pozele (pozele bata-lear vina) pareau ok, suspect ca nu avea nici un review pe unde am cautat. pretul cam mare dar zic sa sun oricum.raspunde o voce ok, intreb detalii:- oral protejat/neprotejat- normal in diverse pozitii- accepta FK- accepta CIM, pe corp si pe fata, specifica ca o excita ejacularea pe fata- se jura ca pozele sunt ale ei.zic ok, vin spre tine, ajung intr-o ora, ii cer sa-mi confirme ca nu are alta programare. zice ca nu vrea sa-si bata joc de timpul nimanui. imi explica pe unde sta (Bd Unirii pe la fantani, cadem de acord sa o sun cand ajung la Unirii)Ma dusez, sar in masina si ma prezint la unirii. Sun, raspunde si imi explica unde sa parchez si cum sa ajung. Locatie un apt de 2 camere pe langa optica. portar jos, ii zic conform instructiunilor ca ma duc la apartamentul vecin unde e o frizerie. urc fara probleme, sun la usa si astept. se aud ceva zgomote inauntru, intr-un tarziu deschide o fatuca pe tocuri. fizic aducea cu pozele, la fata cam nu prea, dar draguta, asa ca ma hotarasc sa intru.Se recomanda Bianca (al doilea lucru suspect, in anunt zice Alice). Intreb care e si o baga pe-aia ca Bianca e numele real si s-a incurcat intre ele. intreb de zgomote si daca e singura, imi explica ca are o colega care are un client dar nu o sa ne deranjeze. Intru in camera, curat, prosop curat pe pat, muzica de la un calculator. cere banii la inceput "ca asa e regula" (alt lucru suspect, dar lipsa mea de experienta - si coaiele umflate - isi spun cuvantul). decartez 300 pt o ora si pleaca cu banii - probabil sa-si depuna obolul la peste - chiar daca nu l-am vazut.ma invita la dus - baia relativ ok, destul de curata dar nerenovata de ceva timp: am ramas cu manerul de la baterie in mana iar perdeaua de la dus mai ca mi-a cazut in cap cind mi-am agatat prosopul de ea.intru in camera, fata se prezinta, se da jos de pe toace (are cam 1.75-1.77 inaltime) se dezbraca, tate mari, destul de misto, subtirica, dar nu schiloada, piele ok. se pune pe mine si incepe sa mi-o maseze cu ceva lubrifiant. o trag in jos si o ia intre tate, senzatie super ok, pana acum n-am avut bucurii din astea dar acum era sa-mi dau drumul direct pe ele.fata incepe sa-si intre in rol si sa vorbeasca prostii ("yes, baby, do me" etc) de m-a pufnit rasul - am si intrebat-o daca vrea sa ma futa sau sa ma faca sa rad.o trag si mai jos si ii dau sa suga (fara). nimic spectaculos, se ajuta de mana destul de mult, fara DT ("ca nu poate") etc. Din cand in cand ma mai intreba daca vreau sa-mi pun prezervativ. zic ok, pune-l. se suie pe mine, pizdulice micuta, o simti cand intri. fata incepe sa se miste destul de natural (chiar daca a continuat cu vorbitul in dodii - "yes baby, fuck me"), chiar bine, asa ca mi-am dat drumul dupa vre-o 5-10 min.Ma dusez, fata revine cu o tigara, o intreb una-alta:- are 23 de ani - a dansat prin ceva strainataturi- intreb de cand practica si zice ca de vre-o doi ani- intreb cum de n-are review-uri si zice ca s-a reapucat doar de vre-o doua luni - ceva e putred in Danemarcafata se plictiseste de small talk si ma intreaba daca mai vreau o finalizare. ma uit la ea putin nedumerit - ce credea ca decartez 300, o fut si plec in 20min sa revin cu flori? ma sui pe ea si i-o dau sa o suga nitel, i-o mai bag intre tate si zic: ok, scoate in prezervativ, te fut un pic si pe urma finalizam oral - la care surpriza, fata zice dezinvolt NU, finalizare pe tate daca vrei. Nu oral, nu pe fata!stai asa ca altceva am vorbit si ne-am inteles la tel. tot dezinvolta imi zice ca la tel am vorbit cu colega ei, ea doar m-a preluat de cand mi-a dat indicatii cum sa ajung. protestez (zic sa o cheme pe colega sa termine ea oral) dar mi-am dat seama ca e prea tarziu.Pun un preze si ii dau de cateva ori, fata incepe sa se incalzeasca, se pune in doggy unde se pare ca ii si place daca ii dai cu ceva convingere. ii dau ce-i dau pana cand moare in preze. ok, scot preze, ii dau sa o suga sa o readuca la viata, ceea ce si reuseste. cand sa pun inca un preze surpriza totala - s-au terminat. imi dau drumul pe tate, fac dus si o tai spre ale mele. fata face si ea un dus repede (ca urmatoarea programare astepta deja in fata blocului) si ma invita sa revin daca mi-a placut.cinstit fata nu e rea la corp, fata, piele, gaurica dar tot am simtit ca am luat teapa la banii astia (chiar ma intrebam cu de sunt unii frati asa experti sa zica ca e ok la banii X dar ca nu merita X+50).Per total nu recomand din cauza de teapa (nu stii la ce fata nimeresti si ramai si fara CIM) si de pret.P.S. macar mi-am adus contributia si restul o sa evite surprizele neplacuteP.P.S. nu am vazut-o pe colega ei, cica era cu un client vechi care sta data 3-4h


Incep ma gandesc ca e una si aceeasi cu Bianca/Clara - 0768673141 dar nu sunt prea sigur
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Multumim frate @albandi pt. recenzie.Acum poate realizezi si tu de ce eu la 300 ron cer direct sex total, CIM si sa arate si fata bine. Pt. ca mi-am luat si eu tepe de bani multi si de atunci fript fiind, am inceput sa caut calitate la un pret cat mai convenabil.Bafta in continuare si ciocane tari iti doresc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Multumim frate @albandi pt. recenzie.Acum poate realizezi si tu de ce eu la 300 ron cer direct sex total' date=' CIM si sa arate si fata bine. Pt. ca mi-am luat si eu tepe de bani multi si de atunci fript fiind, am inceput sa caut calitate la un pret cat mai convenabil.Bafta in continuare si ciocane tari iti doresc![/quote']se vede treaba ca suntem total de acord in privinta cerintelor. fiind la inceput eu ma axez in primul rand pe calitate. cinstit, daca fata imi place si presteaza, nu sunt in stare sa zic ca face fix 150 si e scumpa la 200. poate doar prin comparatie, dar universul e limitat deocamdata.problema e ca asta (CIM) am cerut/asteptam si eu dar se intampla sa iei si teapaaici intervine avantajul cu forumul, care ar trebui sa ne ajute sa le eliminam pe tepare din piata. asta cu conditia ca lumea sa scrie aici si cand are experiente ok dar mai ales cand apar si tepevad ca post-ul a fost vazut de 2200+ de ori iar fata nu e o incepatoare (cand am plecat eu astepta deja un alt client). poate nu ar fi rau ca mai multi con-futaci sa dea cu parerea macar pe scurt
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...