Sari la conținut

Andra 0733851009 (show lesby)


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

care e pretul pentru show? va ajut eu cu pozele

Bby,accept cu mare drag sa mă ajuți cu pozele,prețul pentru show este 500ron timp de 1h,doar ca ea a hotărât sa postam poze imorena după revenirea ei,ea pleacă de sărbători acasă și revine marti

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Inteleg ca tu faci oralul neprotejat si colega protejat... dar la show asta poate sa fie o discrepanta in functionare.

Observ faptul ca nici poze nu apar cu voi la show si trag concluzia ca nu prea s-a avut ocazia sa se pozeze .

Bună. ..poze voi posta după ce ea se va intoarce după Paște..Și este mai bine pentru ea sa facă protejat
Link spre comentariu
Vizitator just another john
Reputație: 0

Salutare!

Facut o vizita la aceste domnisoare.
Am sunat-o pe Andra in ideea ca voi sta o ora cu ea.
Cand am ajuns, mi-a propus sa faca show cu Silvia.
Am ales sa stau jumatate de ora cu Andra si jumatate cu amandoua, fara show, fara CIM.
Banii ceruti si achitati la inceput, ca de obicei.
200 + 100 = 300

Silvia - foarte frumusica, supla, sani mici spre medii, fund rotunjor, ochi verzi  :snap
Andra - racita  :slap2

In prima repriza Andra m-a supt si m-a futut bine. FK fara retineri si cu initiativa, DT si presiune la oral, pidza stramta. The usual  :D
In a doua jumatate de program a intrat si Silvia. FK la initiativa mea, urmat de saruturi pe corp si mangaieri in timp ce ma calarea Andra.
Apoi Andra s-a pus pe spate si am continuat in pozitia misionar, sarutandu-ma cu Silvia.
Adesea, cand ma concentram prea mult pe Silvia, Andra ma lua cu saruturi sau ma tragea spre ea.

In continuare, Silvia se pune capra langa Andra. Imi place privelistea! Ii mangai si ii sarut curulețul ei frumos in timp ce o fut pe Andra.
Ies din Andra si intru in Silvia... dupa ce s-a lubrifiat. Si FK cu Andra.

 

Schimbat in pozitia LOT, cu Silvia deasupra, si dupa cateva minute m-a terminat.

Nu am primit oral din partea Silviei, si nici nu am cerut.
Pe parcursul intalnirii Silvia mi-a parut putin distanta uneori si mai retinuta la saruturi, dar o prezența placuta in general, compensand cu o atitudine prietenoasa si cu frumusetea tineretii.

Andra isi alege bine colegele.
Sper sa o pot vizita si pe Silvia 1-on-1. Cu Aisha n-am reusit.

Bafta!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...