Sari la conținut

Andra 0733851009 (show lesby)


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Detalii despre noua colega nu ne dai? :)

Noua mea colega este noua pentru voi,noi doua ne cunoastem de peste 4ani!Numele ei este NATACHA23,este noua pe site,abia azi si-a facut cont aici..asa ca va puteti uita acum la pozele ei!!!Sper sa va placa!!!:)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tovarasi!

Astazi m-am decis sa ii fa o vizita Andrei. Sun pentru programare si fixez intalnirea. Locul actiunii este langa ministerul economiei. Dupa ce ajung, sun si sunt indrumat de Andra catre apartament. Cand intru in apartament....... Surpriza fratilor! Andra mai era cu doua domnisoare foarte apetisante. Privirea mi-a fost atrasa de noua colega Natacha23 care arata in mare fel. Am decis sa intru cu amandoua pentru 1 numar, neavand cum sa renunt la vreo una dntre cele doua. Dus facusem acasa cu aproximativ 15 minute asa ca m-am indreptat catre dormitor insotit de domnisoare. Aici frate......a inceput paradisul pentru mine. M-am dezbracat si m-am asezat alaturi de cele doua care erau si ele goale deja, doar cu ciorapeii negri ca in poza de mai sus. Am inceput un Sarut pasional intretinut de Andra in timp ce Natacha a inceput un oral neprotejat destul de bine executat. Doar simteam ce face cu gurita fiindca ochii erau atintiti asupra Andrei care ma saruta in mare fel. Dupa putin timp rolurile fiind inversate, Andra trecand la supt, iar Natacha incercand cateva tentative de sarut. Tin sa mentionez ca sarutul a fost pasional si f intretinut doar de Andra nu si de Natacha. Am decis ca e timpul sa montam cauciucul , lucru executat de Andra cu ajutorul guritei. Natacha a fost cea care sa suit peste mine in timp ce Andra mi-a pus vaginul ei dulce si frumos epilat peste gurita mea. Natacha este foarte stramta ceea ce ma facut sa masimt super, desi urasc cauciucul........ In timpul asta nu ma saturam sa ma infruct din Andra care are o pasarica perfecta din partea mea. Gemetele lor m-au facut sa termin mult mai repede decat as fi vrut! Am terminat in cauciuc, miscarile Natachei fiind demetiale!

Am fost sters foarte atent de Andra cu servetele si am mai stat la un mic chat cu fetele. Am inteles ca Natacha are un anunt aici, dar nu reusesc sa il gasesc, poate vrun coleg amabil se ofera sa ma ajute cu vrun link pentru a putea face recenzie si domnisoarei Natacha23.

 

Locatie: langa ministerul economiei pe calea victoriei, apartament acceptabil, patul destul de ok, asternuturi curate.

 

Andra: Sanii sunt piesa de rezistenta, de asemenea si pasarica ei arata in mare fel. Dupa parerea mea Andra nu are mai mult de 165-170 cm si 50 kg. Pacat ca nu e mai atenta cu dantura ei, daca ar face ceva in privinta ei, sigur ar fi greu sa ii gasesti vrun defect. Genul slim..... Nota - 8.5 ( depunctata din cauza danturei)

 

Oralul: intre cele doua domnisoare simturile mi-au fost afectate.......... Va rog sa ma scuzati dar asta e adevarul

 

Normal: cu Andra nu am mai avut timp sa incerc

 

GFE: merita 10......nu am ce sa ii reprosez.....

 

NATACHA23: arata foarte frumos, are un zambet care te face sa uiti de tine. La fata arata super , sigur te-ai uita dupa ea pe strada. E putin mai inalta cam 170-175 si cam 55 kg. sigur o sa zdrobeasca multe inimi cand trebuie sa plecati!

 

Oralul: bine executat, am impresia ca a folosit si manuta - nota 8,5

 

Normalul: nu pot da decat o singura nota: 10

Stramta si cu miscarile la ea.........geme foarte frumos

 

GFE: aici o sa acord nota 7.5 din cauza lipseinde implicare in timpul sarutului, preferam sa-mi spuna daca onderanja ceva.....nu sa se eschiveze

 

Halatul: 200 lei pentru un singur numar ( 30 minute) cu ambele fete participante la actiune. Fara show intre ele, varianta cu show lesbi costa 400 lei timp de 1 ora.

 

Concluzie: de revenit, poate doar cu una dintre ele diindca amandoua te ........mananca prea repede. ;)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici prin cartier
  • Oras:Pe aici prin cartier

Is Natasha still available for a threesome with Andra ?

 

from what we know Natacha it's not available for the moment but you can have fun with the remaining 2 girls :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

     Salutare confrati futaciosi am cautat topicul Andrei25  nu l-am gasit, motane daca este muta-mi recenzia unde trebuie.

  Deci sun astazi pe donsoara' pentru o finalizare...raspunde prietena Diana ma indruma catre locatie desi vorbesc si cu Andra si-mi transmite ca este uda la par ca este nemachiata...eu vroiam sa ajung 15 min...se rezolva...ajung ...indrumat gresit ....dar ajung la carpeoare' ma primeste Diana intru in sufragerie...unde era si Andra slim spre skiny sani foarte frumosi ceva probleme cu dantura, ...cam sictirita' ..dar trec peste. Mic chat'...desi Andra mi-a recomandat pe Diana ca este machiata...etc...refuz si o cer la pat pe ea.Intru la dus primesc prosop mare...papuci nix.....Dupa igienizare Andra ma astepta in camera de cotarceala goala in pat cere banutii inainte..nederanjant pentru mine.....ma strecor langa ea...incep cu sarutari....sani cu sfarcuri care se trezesc imediat....dar Andra...SCANDURA....buun...ma intreaba cum vreau oralul, nepro....frumos...umed...ok...deep nimic pe langa....continua....ia preze...monteaza cauciucu' si treci normal.O cer deasupra...aaa pai vrei sa nu muncesti...trec peste si incep misionar.....stramta...ok....intre picioare SAHARA...uscata ...dam bine cu scuipinol....de fiecare cand schimbam pozitia.....dar in continuare SCANDURA..... nimic...ochii atintiti asupra mea dar nimic....o usoara respiratie sacadata si atat.

 O urc peste mine...patul scartaie ca dracii......ea deasupra....ma fute putin.......dar nu schiteaza nimic.....o iau din nou misionar.....si desi am dar si mai tare si mai incet ....intr-un final sa o scap si pe ea si pe mine ma prefac ca termin.....scoate preze......cu servetele...mai stam 1 min....ma imbrac si plec. 

Proasta experienta ce-mi e ca luam o scandura si faceam o gaura ....ma rog mai bine o alegeam pe Diana ..asa cum mi-a sugerat.....la sfarsit are grija sa-mi spuna ca ma mai asteapta..etc...marketing ieftin eu NU MAI REVIN

Note:

Locuinta-9

Aspect-8 corp  Sani-9

Gfe-4

Oral-7

Normal-7

Amenda-100 marafeti  petrecut cam 40 min cu tot cu chat...

FIre incinse 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare confrati futaciosi am cautat topicul Andrei25 nu l-am gasit, motane daca este muta-mi recenzia unde trebuie.

Deci sun astazi pe donsoara' pentru o finalizare...raspunde prietena Diana ma indruma catre locatie desi vorbesc si cu Andra si-mi transmite ca este uda la par ca este nemachiata...eu vroiam sa ajung 15 min...se rezolva...ajung ...indrumat gresit ....dar ajung la carpeoare' ma primeste Diana intru in sufragerie...unde era si Andra slim spre skiny sani foarte frumosi ceva probleme cu dantura, ...cam sictirita' ..dar trec peste. Mic chat'...desi Andra mi-a recomandat pe Diana ca este machiata...etc...refuz si o cer la pat pe ea.Intru la dus primesc prosop mare...papuci nix.....Dupa igienizare Andra ma astepta in camera de cotarceala goala in pat cere banutii inainte..nederanjant pentru mine.....ma strecor langa ea...incep cu sarutari....sani cu sfarcuri care se trezesc imediat....dar Andra...SCANDURA....buun...ma intreaba cum vreau oralul, nepro....frumos...umed...ok...deep nimic pe langa....continua....ia preze...monteaza cauciucu' si treci normal.O cer deasupra...aaa pai vrei sa nu muncesti...trec peste si incep misionar.....stramta...ok....intre picioare SAHARA...uscata ...dam bine cu scuipinol....de fiecare cand schimbam pozitia.....dar in continuare SCANDURA..... nimic...ochii atintiti asupra mea dar nimic....o usoara respiratie sacadata si atat.

O urc peste mine...patul scartaie ca dracii......ea deasupra....ma fute putin.......dar nu schiteaza nimic.....o iau din nou misionar.....si desi am dar si mai tare si mai incet ....intr-un final sa o scap si pe ea si pe mine ma prefac ca termin.....scoate preze......cu servetele...mai stam 1 min....ma imbrac si plec.

Proasta experienta ce-mi e ca luam o scandura si faceam o gaura ....ma rog mai bine o alegeam pe Diana ..asa cum mi-a sugerat.....la sfarsit are grija sa-mi spuna ca ma mai asteapta..etc...marketing ieftin eu NU MAI REVIN

Note:

Locuinta-9

Aspect-8 corp Sani-9

Gfe-4

Oral-7

Normal-7

Amenda-100 marafeti petrecut cam 40 min cu tot cu chat...

FIre incinse

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

 

Salutare confrati futaciosi am cautat topicul Andrei25 nu l-am gasit, motane daca este muta-mi recenzia unde trebuie.

Deci sun astazi pe donsoara' pentru o finalizare...raspunde prietena Diana ma indruma catre locatie desi vorbesc si cu Andra si-mi transmite ca este uda la par ca este nemachiata...eu vroiam sa ajung 15 min...se rezolva...ajung ...indrumat gresit ....dar ajung la carpeoare' ma primeste Diana intru in sufragerie...unde era si Andra slim spre skiny sani foarte frumosi ceva probleme cu dantura, ...cam sictirita' ..dar trec peste. Mic chat'...desi Andra mi-a recomandat pe Diana ca este machiata...etc...refuz si o cer la pat pe ea.Intru la dus primesc prosop mare...papuci nix.....Dupa igienizare Andra ma astepta in camera de cotarceala goala in pat cere banutii inainte..nederanjant pentru mine.....ma strecor langa ea...incep cu sarutari....sani cu sfarcuri care se trezesc imediat....dar Andra...SCANDURA....buun...ma intreaba cum vreau oralul, nepro....frumos...umed...ok...deep nimic pe langa....continua....ia preze...monteaza cauciucu' si treci normal.O cer deasupra...aaa pai vrei sa nu muncesti...trec peste si incep misionar.....stramta...ok....intre picioare SAHARA...uscata ...dam bine cu scuipinol....de fiecare cand schimbam pozitia.....dar in continuare SCANDURA..... nimic...ochii atintiti asupra mea dar nimic....o usoara respiratie sacadata si atat.

O urc peste mine...patul scartaie ca dracii......ea deasupra....ma fute putin.......dar nu schiteaza nimic.....o iau din nou misionar.....si desi am dar si mai tare si mai incet ....intr-un final sa o scap si pe ea si pe mine ma prefac ca termin.....scoate preze......cu servetele...mai stam 1 min....ma imbrac si plec.

Proasta experienta ce-mi e ca luam o scandura si faceam o gaura ....ma rog mai bine o alegeam pe Diana ..asa cum mi-a sugerat.....la sfarsit are grija sa-mi spuna ca ma mai asteapta..etc...marketing ieftin eu NU MAI REVIN

Note:

Locuinta-9

Aspect-8 corp Sani-9

Gfe-4

Oral-7

Normal-7

Amenda-100 marafeti petrecut cam 40 min cu tot cu chat...

FIre incinse

Buna,imi cer scuze pentru contrazicere,dar sti si tu ca in mare parte nu este adevarat..Oricum,multumesc pentru note...
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...