Sari la conținut

alina30


bybyloy

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

BUNA BAIETI!!AM CITIT SI EU PE AICI CE SE VORBESTE DESPRE MN,ASA.....CA NU MAI FITI RAUTACIOSI SI VA AST LA MINE :69

pai mai alinutza, ca sa te vizitam, intai trebuie sa ne dai oarece amanunte despre tine/locatie, servicii si poze.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare ! Am sunat si eu acum o luna la domnisoara sau doamna si aramas sa o sun cand ajung la sud ,am revenit cu un tel in momentul cand am ajuns la sud si a zis ca e ocupata sa revin in 30 de min , i-am zis ca nu pot astepta si o sa ne auzim altadata . In momentul cand am ajuns in sanul familiei si eram la masa cine credeti ca suna de zor la tel ? am raspuns ca sa nu bata la ochi si am zis ca e greseala iar ea insita ca nu e greseala si ca am sunat-o eu ca acum e libera ca e fata de la sud .  Asa ca aveti mare grija . Eu daca o sa merg la ea merg cu un singur motiv sa-i trag un sut in cur !!!

Scuze ca am postat in alta parte !!

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am sunat si eu ieri la ea dorind sa o vizitez.Am sunat prima data si nimic am mai stat o ora si dupa o ora mi-a raspuns foarte indignata si a inceput sa ma ia la misto ca de ce vreau eu sa vin la ea,ca de ce o sun,chestii d-astea.Am intrebat-o prima data de locatie si a inceput sa zbiere ca de ce nu o intreb si de tarfie.Cand am vazut eu ca asa sta treaba i-am inchis si m-am lipsit sa o mai vizitez.Din punctul meu de vedere este de evitat.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...